ELLEphoria: o vlasových trendech s Janem Molnárem

 

Jak vypadá účes, který říká moc?

Musí být v souladu s pravidly estetiky, to znamená, že musí sedět s osobností dané klientky. Nejdůležitější, kromě stylu a trendů, je nezastínit osobnost, ale naopak ji vyzvednout, aby ji správným vybalancovaným způsobem doplňovala. Ve finálním výsledku musí z klientky vyzařovat sebejistota a spokojenost.  

Kde berete inspiraci, když vytváříte stylingy pro prezidentku Čaputovou?

Samozřejmě musím zohlednit protokol, který nepustí. Na každém setkání si předem zjistímo jakou zemi nebo příležitost se jedná. Na základě toho se to snažím trochu tematicky přizpůsobit. Když se jednalo o setkání s prezidentem Francie, zvolil jsem francouzské mikádo. Pokorný klasický účes jsem zvolil při setkání s papežem Františkem 

Co byl ten nejbizarnější požadavek na účes?

Nejbizarnějším požadavkům se snažím vyhýbat. Jednou za rok se ocitne klientka, která si přeje barvu, která jí opravdu nesvědčí. Naštěstí takové věcí nemusím dělat a také je odmítám. Protože chci lidi dělat krásnějšími. Ale na soutěži Hairdressing Awards jsem v kategorii Avantgarda dělal dost výstřední účes. 

Mohlo by se vám líbit

ELLEphoria: O make-up trendech s NotSoFunnyAny

Influencerka, podnikatelka, ale hlavně inspirativní make-up guru Anežka Chudlíková aka NotSoFunnyAny nám prozradila, co si připravila na event ELLEphoria.
elle.cz

Nejvíce trendy vlasový styling dneška?

Vymyslel jsem vlastní techniku balayage, která je v trendech stabilních, a to včetně obměn, které přináší spíše období léta a též změny na podzim a zimu. Tutéž techniku v tomto období přeměňuji na více strukturovanou s výraznějším protmavěním Pojmenoval jsem tuto techniku Triangel colour. Je specifická tím, že má velmi velké hloubky a výraznou texturu. Barvy se neodpírají a nejsou zapotřebí žádné tónovače. Barva ve finále vypadá jako kdyby byla stále v pohybu.  

A ten, na který bychom už měli zapomenout?

Vlasy na, které bychom měli už zapomenout je vše umělé, nepřirozené, bez textury. Také se mi nelíbí celistvé barvy.  

Jaký je váš tajný vlasový trik na rychlou úpravu?

Doporučuji polomokré vlasy zaplést do copu spolu s texturovacími produkty. Ideální je to mít celou noc zapleteno a ráno po rozpletení to stačí jen doladit texturovacími produkty a přidat olej do konečků vlasů. Jemně rozhrabete prsty a máte dokonalý účes tzv. beach waves. Tento rychlý vlasový trik doporučuji vždy mým klientkám, které nemají ráno tolik času.  

Mohlo by se vám líbit

ELLEPHORIA: Druhý goody bag je tu! Neváhejte, opět rychle zmizí!

Unikátní beauty event roku ELLEphoria se nebezpečně blíží! Uskuteční se již 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře a vy rozhodně musíte být u toho, pokud se považujete za milovnici světa kosmetiky, krásy a vše co k němu patří! Věděla jste, že v VIP lístkům navíc získáte bezkonkurenční goody bag plný must have produktů? Jelikož se první taška vyprodala bleskovou rychlostí, představujeme již druhou v řadě! A neváhejte, opět nevydrží dlouho! Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob.
elle.cz

Co by nám nemělo ve sbírce vlasové kosmetiky chybět?

Já doporučuji mé dvě oblíbené značky Redken a Shu Uemura. Rozhodně nelze podceňovat kvalitní šampon a masku. Protože základní péče je hloubková a je nejdůležitější. Co se týče stylingu preferuji jednoduchý, ale kvalitní produkt. Primer dělá dokonalou strukturu, objem a lesk vlasů a nepropouští vlhkost.  

Jennifer Aniston, nebo Rooney Mara?

Jelikož miluji přirozenou balayage tak jednoznačně Jennifer Aniston.

Co si na event ELLEphoria připravujete? 

Můj záměr je ukázat něco snadno nositelné a aby to zároveň mělo okouzlující finální výsledek. Na event mám připraveny dvě témata. Ukážujak do vlasů dostat objem. Při druhé tématu se budu věnovat výčesu s Ponytail. Nechte se překvapit. 

 

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás! Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.