REKLAMA

ELLEphoria: Ultimativní rady Natálky Kotkové

REKLAMA

 

Jak vypadá vaše ranní kosmetická rutina?

To záleží, jak se vyspím. Klasicky ale hned sklenice vody. Opláchnout obličej vlažnou vodou a začít tu čistící a hydratační rutinu. Vyčistím obličej emulzí a následně tonikem s detoxikačními, antiseptickými účinky na vyrovnání Ph pleti. Pleť je tak připravená na sérum a denní krém. Podle potřeb pleti před sérem a krémem aplikuji ranní masku na probuzení a větší hydrataci pleti. 

Jaké produkty si sebou berete do letadla?

Co vše se do toho malého pytlíčku vejde! Ono i záleží, na jak dlouhý let. Před pár lety jsem začala vozit dokonce i masku na obličej, která se hodí na delší lety, aby na člověku ta dehydratace, únava a jet lag nebyli tak znát. Každopádně ale určitě kartáček, pastu na zuby a dezinfekci. Na obličej pak malá baleníčka čistícího tonika a hydratačního krému. Plus Mineral 89 nebo Genifique - ten aplikuji před, při i po letu. Rozhodně i hydrataci na rty a krém na ruce. Co se týká líčení, tak lítám nalíčená maximálně řasenkou a tu odličuji před případnou nocí v letadle. Jinak korektor, gel na obočí a jemná hydratační rtěnka. Někdy i pudr a bronzer, který použiji na tváře i oči, kdybych chtěla vypadat extra svěže. 

Jak se bleskově připravit na party, když máte jen 5 minut?

Rozhodně bych volila výraznou rtěnku a linky na oči (když počítám s tím, že už mám základ ze dne a nejsem celý den doma u notebooku na e-mailech s drdolem v teplácích).

Která vůně je vaší srdcovkou?

Já ráda vůně střídám, vždy mi připomínají určité období, cesty a zážitky. Život v Anglii mi připomíná La Vie Est Belle. Minulé léto My Way, Srí Lanku Nomade a aktuální období mi bude připomínat určitě Miss Dior. Také pokukuji po Pigmentariu... že by na podzim?

Který styl líčení byste doporučila každé kamarádce?

Že by existoval nějaký univerzální pro všechny? To bych asi volila radu v podobě denimu, bílého trika a tenisek... a červené rtěnky. Jinak bych se asi každé zeptala, co je jako první napadne, když se řekne pohodlný outfit do města. Každá má kamarádka je krásná a ví, co jí sluší, takže by si takto vybraly samy a já to třeba jen došperkovala.

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás! Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA