REKLAMA

Již dnes startuje ELLEphoria! Na co se těšit?

REKLAMA

 

Odpověď? Osobnosti! Protože je krása v jednadvacátém století otázkou individuálního vkusu i přístupu, připravili jsme si pro vás hvězdný seznam ikon, které budou na hlavní stage ELLEphoria v obchodním domě MY mluvit o svém beauty rutině, tipech, speciálních tricích a návodu na to jak žít spokojený a kašny život v harmonii se svým tělem!

Můžete se těšit na inspiraci například od Dary Rolins. Zpěvačky, která už dávno není jen interpretkou, je neméně úspěšnou skladatelkou, autorkou textů, designérkou a módním guru pro ženy všech generací.

Beauty influencerky a zakladatelky úspěšného make-up brandu NOT SO FUNNY ANNY, Anežky Chudlíkové, u níž vše začalo jako sen obyčejné dívky, která toužila po vlastní značce, jež by bez ohledu na věk, rasu a pohlaví spojovala lidi a nabízela inspiraci i otevřený prostor kreativně vyjádřit sebe samé.

Nebo na Zorku Hejdovou! Českou televizní a rozhlasovou moderátorku. Své první zkušenosti s moderováním získala již v osmnácti letech na regionálním rádiu. Od roku 2012 až dodnes ji můžete slýchat v éteru Evropy 2, kde moderuje Odpolední show s kolegou Tomášem Zástěrou…. Nutno podotknout, že Zorka je také hvězdou našeho podcastu WELLEness.Na pódiu vystoupí také Natálie Kotková, Taťána Gregor Brzobohatá či Jan Vojáček

Ale to není všechno, mimo tyto výjimečně osobnosti se vám také představu spousta inspirativních značek se svými produkty. Jako například Sephora (představí nejnovější trendy), Líčírna (poradí, jak začít s nakupováním a užíváním organic beauty) nebo se můžete těšit na ne tolik známou a přesto revoluční značku kosmetiky GOSH COPENHAGEN z Dánska (a co je dánské, to je dobré, to víme)!

Pokud ale zrovna nebudete chtít trávit čas na hlavní stage je pro vás připraven i bohatý doprovodný program! 

Celý víkend můžete ihned při vstupu ochutnat kolagenový welcome drink od značky Oslo Skin Lab. Navštivte v pátek stánek Love Beauty & Planet a ozdobte si dle své fantazie vlastní síťovku s @ceskasitovka. V neděli si s Martinou Šedovou, autorkou knihy Kouzla z květin, můžete vyrobit a odnést domů japonskou kokedamu. Celý víkend se také můžete těšit na kosmetické vzorky, dárky a poradenství od našich partnerů.

 

 

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás! Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA