Červnový horoskop pro všechna znamení

 

Červen

Vítá Vás letní měsíc červen a s ním i nové radosti a potěšení. Více se bude mluvit o škole, zdárně ukončených studiích a nových začátcích, které jsou zasloužené a také příjemně povzbuzující. Červen může odhalit osudovou novou zkušenost a nabídnout Vám tím milé osvěžení každodenního života. Potěšit Vás mohou i náměty spojené s letní dovolenou a důvod k tomu, něco nového si pořídit či si dopřát i společný prodloužený víkend. Červnová témata se mohou více točit kolem dětí a prázdninových aktivit. Polovina června přináší odpovědné zakončení konkrétních povinností a dopřání si více zábavy. Příjemné emoční prožitky a celkové vítané uvolnění podpoří na konci června i mocný vliv Novoluní ve vodním znamení Raka, které odstartuje tu pravou letní sezónu.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, začátek června může být v určitém směru pro Vás více hektický a to i s ohledem na Vaši vyjádřenou potřebu druhému být oporou a nutností raději osobně něco za druhé korigovat. Zaznamenat můžete i to, komu byste měli povolit pomyslné lano a dopřát si tím více pozornosti pro sebe samé. Potěšit Vás tak mohou letní lákavé nabídky a více příležitosti pobývat v přírodě, i když se může také z části jednat o praktické práce na zahradě, chatě či chalupě. Čekat Vás může i nenadálé volno a vlastní překvapující uvažování o tom, jak jej pro sebe výjimečně využít. Konec června přináší tradiční rodinné aktivity, spojené s obdarováním dětí. Osamělí Berani si více uvědomí i to, co jim vyhovuje a co jim to také příjemného přináší.

Téma měsíce: Příležitost lépe poznat sebe samé

 

Býk 

Milí Býci, červen Vám nabídne příležitost více zviditelnit Váš šarm a půvab. Vaše pravidelná snaha vylepšit si kondičku bude znatelná a přinese Vám spoustu milých zpětných vazeb. Pocitově tak budete moci zaznamenávat zvýšený zájem o Vaši osobu a tím registrovat i úsměvná partnerova gesta. Čekat Vás může i více rodinných setkání a oslav, které máte sami rádi a které také obratně využijete k případné praktické aktivitě. Pociťovat můžete i určité vzrušující pocity z toho, co se Vám vynaloženým úsilím povedlo a jakým stylem si vytváříte kouzelný domov a skvělou rodinu. Citlivěji můžete uvažovat o tom, v jakém směru byste měli také pochválit i svého muže. Osamělí Býci budou mít více důvodů k radosti a těšit se ze společnosti lidí, které vždy rádi uvítají. Červen přeje i novým láskám a romantickým procházkám.

Téma měsíce: Znatelné potěšující výsledky

 

Blíženci

Milí Blíženci, začátek června může být více propojen s určitou změnou a navádět Vás k postupnému novému poznání. Citlivěji můžete vnímat i to, k čemu nastal čas a to i ohledně přirozeného vývoje Vašich dětí či někoho z Vašeho nejbližšího okolí. Červnové události Vám dopřejí chytit štěstí do svých rukou a dovolit si více si hrát, usmívat a vědomě vytvářet pocity lehkosti bytí. Partner může být mile ohromen i tím, co Vás spontánně napadne. Pocitově tak můžete intenzivněji zaznamenávat přínos Vašic vyjádřených autentických reakcí a uvědomění si toho, čeho se již nemusíte bát. Osamělí Blíženci mohou mít tendenci začít něžně flirtovat a více se otevřít novému vztahu.

Téma měsíce: Být sama sebou

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, začátek června vnáší do života nový potenciál, který budete moci pevně uchopit a využít k tomu i Vaši bystrou dedukci. V určitém směru můžete pocitovat nervozitu, ale také vzrušení a příjemnou tendenci odvážněji prosadit své zájmy. Zabývat se již můžete jasným novým začátkem a soustředěně zkoumat, co se Vám tím také otevírá. V průběhu měsíce budete moci upevnit přátelské vztahy a vnímat tím i to, v jakém směru Vám i červnové události napomáhají zbavit se případné pomyslné izolace od společenského života. Citlivěji můžete reagovat na projevené láskyplné reakce Vašich blízkých a tím si častěji potvrzovat to, na čem Vám nejvíc záleží. Vaše projevená štědrost bude i po zásluze mile odměněna. Osamělí Raci mohou být vedeni k významnému posunu a intenzivněji zaznamenávat vlastní snahu získat více nových poznatků a zkušeností.

Téma měsíce: Přednarozeninová výzva

 

Lev

Milí Lvi, začátek června nabízí nášup dobrých zpráv a zvýšenou tendenci vzájemně se radovat z dosažených úspěchů. Budete moci přímo zářit a mít důvod ke spokojenosti. Učit se však můžete posilovat životní nadhled v oblasti, která si sama řekne o slovo. Nepřímo si tím budete moci přestat vytvářet pomyslné budoucí představy a cíleně tím vědomě usměrňovat nepříjemné myšlenky. Červen zintenzivní kouzelnou moc lásky, kterou nelze kontrolovat a řídit. Nechte se sami překvapit a dovolte si nic předem neočekávat. Osamělí Lvi se mohou těšit i na to, komu budou moci vyjádřit upřímnou štědrost a jak je to samotné příznivě ovlivní.

Téma měsíce: Jaký si to udělám, takový to mám

 

Panna

Milé Panny, červen podpoří hravost a spontánnost, která Vám mohla i vyjádřenými rodinnými potřebami a povinnostmi chybět. Prohlédnout můžete i to, z čeho jste měli zbytečné obavy. Překvapit Vás může i vlastní uvědomění si toho, na co jste si zvykli a již je čas k přijmutí něčeho nového. Více se to může projevit v období letního slunovratu, který příznivě ovlivní životní elán a optimismus. Získat můžete neplánované volno či si cíleně dopřát krátkou dovolenou. Potěší Vás i zlepšení fyzické kondice a navýšená přitažlivost vůči opačnému pohlaví. Lákat Vás mohou romantické večery a dopřání si společnosti v kruhu rodiny a přátel. Pyšní můžete být i na svoji zahrádku a na to, co sami budujete. Osamělé Panny mohou zaregistrovat více příležitostí k tomu, podle svého si vybírat a příjemně zkoumat nový objev.

Téma měsíce: Což takhle dát si špenát nebo dovolenou

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, červen Vám může přinést spoustu lákadel a nečekaných příležitostí k povzbuzení životní rovnováhy. I když Vás mohou rodinné povinnosti více zaměstnat, sami bystře prohlédnete, co si budete moci příjemného dovolit a v určitém směru si dopřát i trochu té rebelie. Nechte se sami překvapit, jaký impuls či spouštěč Vám pomůže prohlédnout i určitý omezující vnitřní program, který nepodporuje vztah k sebelásce. Výzvou proto pro Vás může být i dobrodružná nabídka či pozvánka. Osamělé Váhy mohou objevit novou zálibu, která se může také týkat grilování či letního sportu.

Téma měsíce: Rodina a mé radosti

 

Štír

Milí Štíři, červnové dny Vás mohou upozornit i na to, v jakém směru přebíháte od jedné starosti na druhou a to i ohledně výchovy dětí, domácích povinností a potřeby věnovat se i praktickým pracím na zahradě, chatě či chalupě. Nepřímo si tím můžete znemožňovat postřehnout společenský potenciál měsíce června a mít tendenci vynaložit zvýšené pracovní úsilí. I skrze rodinné náměty a Vaše přátele budete mít příležitost sami se rozhodnout, čemu dáte přednost a co si vyberete. Učit se tím také můžete přestat si na něco stěžovat a uvolnit tím prostor něčemu novému a obohacujícímu. Mocný vliv letního slunovratu přináší svěží vítr do plachet, který přeje i novému zkoumání a objevování. Osamělí Štíři mohou více myslet na léto a předem si zajistit příjemný pobyt či zážitkový program.

Téma měsíce: Odstranění přebytečné zátěže

 

Střelec

Milí Střelci, příznivý vliv červnových dnů Vám může příjemně zapalovat lýtka a lákat Vás k malému dobrodružství. Hravě zvládnete rodinné povinnosti a pracovní úkoly. Více se může zviditelnit i to, jakou pomyslnou bublinu strachu jste si zbytečně vytvářeli a to i ohledně někoho blízkého, který si právě prochází novou zkušeností. Červen Vás může také učit citlivěji rozpoznat, jakou moc mají Vaše vyjádřená laskavá slova na Vaše blízké a jaký blahodárný vliv mají i na Vás. Těšit se můžete na rodinné návštěvy, oslavy, zahradní párty a společné dýchánky, které si nenecháte ujít. Přímo okouzlit Vás mohou i letní šaty či jiný módní doplněk, který je stvořen přímo pro Vás. Hýčkejte se a dopřejte si láskyplnou péči. Slunečné dny mohou mile provokovat osamělé Střelce k akčnosti a společenskosti, která také nepřímo podpoří jejich půvab, šarm a kouzlo přitažlivosti.

Téma měsíce: Láska, o kterou pečuji

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, červen má pro Vás připraveny nádherné okamžiky, které si nenecháte ujít. Plánovat můžete i delší cestu a více si užívat i konkrétní sportovní aktivity. Červnové povinnosti hravě zvládnete a sami se postaráte o to, aby Vám nic důležitého neuniklo. Potěšit Vás mohou i rodinné novinky a společné plánované aktivity. Červen Vám může připomenout Vaše kořeny a kde jste opravdu doma. Osamělí Kozorozi si najdou zábavu, která je těší a kterou budou moci potěšit i své blízké. Čekat je může i pozvání na svatbu či jinou větší oslavu.

Téma měsíce: Hravá vytrvalost a sportovní aktivity

 

Vodnář

Milí Vodnáři, začátek června přináší dobré zprávy a milý důvod k tomu, někomu upřímně pogratulovat či jinak projevit radostné emoce. V určitém směru se můžete cítit osamocení a podvědomě vyhledávat společnost a zážitky, kterými se budete chtít uvolnit a čerpat osvěžující informace. Cíleně se můžete zaměřit i na konkrétní změnu image či jinak podpořit vztah k sebelásce. Více se může projevit Vaše starostlivá péče o druhé a tím Vás nepřímo nutit něčím si to také kompenzovat. Měli byste mít důvod k tomu, být na někoho pyšní a také si to náležitě společně užívat. Osamělí Vodnáři mohou pociťovat zvýšenou potřebu více se radovat a užívat si života.

Téma měsíce: Svěží kompenzace

 

Ryby

Milé Ryby, červen přináší spoustu zajímavé inspirace a lákadel, které můžete i záměrně vyhledávat a nepřímo si tím umožnit spontánně potěšit sebe i své blízké. Citivě dohlédnete i na školní přípravu dětí a svým přístupem je laskavě podpoříte. Více se může zviditelnit i to, v jakém směru jedete na plné obrátky a čeho je pro Vás už příliš. Vaše projevené úsilí Vám však přinese zaručené výsledky a milý důvod k tomu dopřát si to, po čem toužíte a co je i Vaším snem. Osamělé Ryby mohou začít pokukovat po něčem, co je delší dobu přitahuje a co nového si k tomu i sami pořídí.

Téma měsíce: Příroda je lék

REKLAMA