Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Jaký je osud Vah podle perské, indické či egyptské tradice?

Romský

Mince 23. září - 22. říjen

Tito lidé si poradí s jakoukoli překážkou. Jsou však příliš důvěřiví. Druhým věří až slepě a nezřídka se stávají obětí falešných přátel. V životě je pro ně velice důležitá harmonie a vyváženost. Totéž platí i pro vztahy a práci. Jsou to umělecké duše, které milují hudbu, tanec a luxus.

 

Keltský horoskop: Jaký strom, taková povaha?

elle.cz

Perský

Kůň 5. září - 3. říjen

Kůň je dobrodružné a svobodomyslné znamení. Lidé v Koni se proto často ženou za dobrodružstvím a zážitky. Lákají je změny a vzrušení, potřebují pohyb a volnost. Nebojí se riskovat.

Indický

Tulá 24. září - 23. října

Lidé narození v tomto znamení působí velmi vyrovnaným a klidným dojmem. Bývají to obvykle silně duchovně založené osobnosti, které tíhnou k meditaci a spiritualitě. Jejich úlohou je naučit se zachovat klid i v časech chaosu a nepohodlí.

Životní rada:

Najděte v sobě odvahu učinit první krok a vydat se svou vlastní cestou.

Šest nevšedních horoskopů pro znamení Panny

elle.cz

Egyptský

Sutech / Seth 17. září - 20. říjen

Sutech byl bratrem boha Usira a podle mýtu jej ze žárlivosti připravil o život a vládu nad jeho říší. Usirův syn Horus se se Sutechem utkal, aby svého otce pomstil. Sutech byl poražen a po svém pádu bloudil jako vyhnanec světem. Je božstvem pouští, zla, bouře a války, pánem chaosu. Je zosobněním hněvu, ve svém pozitivním aspektu ovšem i symbolem svobody a nezávislosti.

Lidé zrození pod vládou tohoto boha prahnou po rovnováze a klidu, ale nedaří se jim jich dosáhnout. Mají hluboký smysl pro spravedlnost a brojí proti útisku. Bývají neskromní a neústupní, mnohdy žijí v tísnivém napětí a obavách. Neuznávají kritiku a jen velmi neradi připouští vlastní omyl. Obvykle se však výborně orientují v mezilidských vztazích a ovládají umění vyjednávat a proto se dobře uplatňují v diplomacii.

Zdroj: Autorský článek