Přejít k hlavnímu obsahu

Krása podle horoskopu: Váhy mají nejhlubší oči, Panny bezchybnou pleť

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

U ohnivých Beranů dominuje především hlava. Mívají pronikavý pohled, široké čelo a silné, hezky tvarované obočí. Obvykle patří k těm, jejichž obličej si dobře zapamatujete, a v jejich očích se dobrovolně utopíte. Dalším atributem beraní krásy bývá jejich hezky vypracované tělo a jemně bronzová pokožka s řadou pih. Ženám v tomto znamení výjimečně sluší sukně a výrazné barvy, bát se nemusejí ani nejbláznivějších vzorů. Dobře tak vynikne jejich odzbrojující spontánnost a sebevědomí.

 • Známé krásky ve znamení Berana:

Emma Watson, Sarah Jessica Parker nebo Lady Gaga

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Planetou zrozenců v Býku je Venuše, která ženám i mužům v tomto znamení propůjčuje krásu a smyslnost. Mívají plné, šťavnaté rty a přirozený sex-appeal, nepřehlédnutelné charisma, okouzlující úsměv a obvykle bezchybnou pleť. Ženy v Býku jsou zvyklé o sebe důsledně pečovat a na kvalitě přípravků nešetří. Vždy upřednostní kvalitu před kvantitou, tradici před módním výstřelkem. Vynikají jemným půvabem, přesto občas mohou působit lehce těžkopádně. Preferují přírodní barvy a velmi jim sluší především zelená.

 • Známé krásky ve znamení Býka:

Renée Zellweger, Penélope Cruz nebo Adele

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Atraktivita lidí narozených ve znamení Blíženců spočívá především v mladistvém vzhledu, za který může jejich optimistická povaha a neutuchající zájem o dění kolem. Ženy stárnou zdánlivě pomaleji a mužům ani v sedmdesáti nechybí jiskra. Mívají štíhlou postavu s dlouhými končetinami (zaujmou vás především krásné ruce), energické, přesto ladné pohyby s výraznou gestikulací. Rádi se smějí a jejich úsměv bývá nakažlivý, jsou charismatičtí a bystří. Pleť Blíženců bývá jemná a křehká, s lehce nazlátlým odstínem.

 • Známé krásky ve znamení Blíženců:

Marilyn Monroe, Natalie Portman nebo Nicole Kidman  

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci patří k nejatraktivnějším znamením zvěrokruhu. Ženy často splňují obvyklé standardy ženské krásy: disponují jemnými, příjemně zaoblenými rysy, mívají štíhlý pas a hezky ploché bříško. Postavou jsou spíše drobnější a „klasicky“ žensky tvarované. Většinou kulatému obličeji dominují mandlové oči a plné rty. Ženy v Raku jsou přirozeně pečující a nezapomínají ani na péči o sebe. Dobře vědí, že atraktivní vzhled je třeba si udržovat, a bývají v tom velmi důsledné. To zejména s přibývající roky nese sladké ovoce.

 • Známé krásky ve znamení Raka:

Courtney Love, Selena Gomez nebo Pamela Anderson

Mohlo by se vám líbit

Numerologie vašeho domu nebo bytu: Jaká je energie vašeho domova?

Numerologie domu nebo bytu se zabývá významem čísla popisného (čísla domu nebo bytu) v kontextu numerologie. Podle numerologie má každé číslo svůj vlastní význam a energii, která ovlivňuje lidi, kteří v daném prostoru žijí.
elle.cz

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Charisma lidí narozených ve znamení Lva bývá nepřehlédnutelné. Jejich živost a přirozená dominance z nich dělají atraktivní jedince, přestože klasickou krásou nemusejí vynikat. Postavu mívají souměrnou a pevnou, obvykle spíše sportovní, ramena široká a mimořádně hezká prsa. Umí se nést a zejména ženy Lvice svou chůzí a sebejistotou dokážou na první pohled zaujmout. Jejich silnou stránkou bývají vlasy; a právě opět ženy si dobře uvědomují, že zdravá a hezky upravená hříva patří k důležitým atributům krásy.

 • Známé krásky ve znamení Lva:

Jennifer Lopez, Madonna nebo Halle Berry

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Panny patří k mimořádně důsledným znamením zvěrokruhu, což se projevuje i na tom, jak pečují o sebe. Nikdy by nešly spát, aniž by svou pleť dokonale neodlíčily, proto mívají krásně zářivou pleť bez viditelných defektů. Velmi také dbají na zdravý jídelníček a pravidelný pohyb, proto typická Panna vyniká i svou hezky tvarovanou, souměrnou postavou. Lidé v tomto znamení se umí také velmi vkusně oblékat, dbají na nejmenší detaily, proto i případné „nedostatky“ zakryjí tak, že si málokdo všimne. Sluší jim barvy podzimu, především žlutá, oranžová a hnědá.

 • Známé krásky ve znamení Panny:

Cameron Diaz, Salma Hayek nebo Claudia Schiffer

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Vřelé a společenské Váhy na první pohled upoutají hloubkou svých očí a ladnou křivkou šíje. Na tu bývají právem pyšné a rády ji ukazují i zdobí. Mají v sobě přirozenou jemnost, která někdy působí až ctnostně, přesto živě a příjemně. Bývají nenuceně elegantní a obvykle jim sluší kalhotové kostýmy. Mívají souměrnou, vyšší a štíhlou postavu bez výraznějších ženských tvarů, tu si však musejí s postupujícím časem víc a víc udržovat. Většinou preferují sladká jídla, což nedělá dobře jejich tělesné hmotnosti, a v konečném důsledku ani psychice.

 • Známé krásky ve znamení Vah:

Sigourney Weaver, Gwyneth Paltrow nebo Kate Winslet

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Zrozence v tomto znamení nepřehlédnete, i kdybyste chtěli. Automaticky přitahují pozornost výrazným sex-appealem, který jim byl dán do vínku. Mívají výrazný obličej, často ostře řezané rysy, uhrančivý pohled a oči (často usazené daleko od sebe), ve kterých se zrcadlí vášeň a neproniknutelnost. Postavou bývají spíše střední a mnohdy nevynikají ani výraznou štíhlostí. To jim však na atraktivitě neubírá – často naopak. Nebojí se odvážných outfitů, módních výstřelků a výrazných barev.

 • Známé krásky ve znamení Štíra:

Jodie Foster, Julia Roberts nebo Demi Moore

Mohlo by se vám líbit

Vídáte často stejná čísla? Jsou to poselství Andělů, co vás ochraňují

Čísla s sebou nesou určitou energii, která je propojena s Vesmírem. Napadlo vás někdy, že když opakovaně vídáte stejné řady čísel, může to mít nějaký význam? Podle numerologů jde o andělská čísla, prostřednictvím kterých s vámi komunikují vaši duchovní ochránci.
elle.cz

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Ohniví Střelci, podobně jako Berani, chvíli nepostojí. Milují pohyb, což se značně projevuje na jejich postavě. Ta bývá hezky vypracovaná a svalnatá jak ze skupinových sportů, tak z posilovny. U žen v tomto znamení navíc zaujmou především nohy, resp. stehna, která jsou díky všem zmiňovaným aktivitám krásně tvarovaná. Podlouhlý obličej s obvykle vyšším čelem a svěžím pohledem lemují často vlnité neposlušné kadeře. Především ženám pak sluší červená barva, která ještě podtrhne jejich temperament a spontánnost.

 • Známé krásky ve Střelci:

Scarlett Johansson, Mila Jovovich nebo Britney Spears.  

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Lidé narození ve znamení Kozoroha vynikají nenápadnou, nadčasovou krásou. Ženy – častěji než ty v jiných znameních – působí chladně, zároveň však velmi svůdně pro svou jemnou energii a lehkou odtažitost, která probouzí zájem. Jestliže předchozí Střelci vynikají hezky tvarovanými stehny, u žen v Kozorohu jsou to celé nohy. Ty mívají přímo ukázkové, proto není divu, že řada z nich působí v modelingu. Sluší jim spousta střihů, Kozorozi však nebývají zvlášť extravagantní a nejraději volí klasiku. Tvář typických zrozenců v tomto znamení bývá úzká s výraznou bradou a tenčími rty.

 • Známé krásky v Kozorohu:

Kate Moss, Carla Bruni nebo Irina Shayk

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři, vzdušné a nekonvenční znamení zvěrokruhu, patří i k těm nejatraktivnějším. Zejména ženy vynikají přirozenou krásou, která vynikne i díky „tomu hezkému“. Co skrývají uvnitř. Mívají výraznější, snadno zapamatovatelný obličej, jemnou pleť, spíše plné rty a obvykle světlejší vlasy. Postava lidí ve Vodnáři bývá dobře rostlá, pevná a svalnatá, aniž by o to zvlášť usilovali. Nutno dodat, že mívají štíhlé kotníky, což nenápadně zvyšuje jejich atraktivitu. Sluší jim spíše pastelové barvy – skvěle jim padne například levandulová nebo světle modrá.

 • Známé krásky ve Vodnáři:

Jennifer Ariston, Mia Farrow nebo Shakira

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby obvykle platí za jemné a spíše nenápadné bytosti. Nebývají klasicky krásné tak, že si jich na první pohled všimnete, na ten druhý ale už přinejmenším zpozorníte. Nedá vám příliš práce objevit jejich krásu ve své delikátnosti a téměř éterickém půvabu. Obličeji zrozenců v tomto znamení dominují velké oči, často pocitově vystupující. Konstitucí bývají Ryby velmi různorodé, neexistuje žádná typická postava pro toto znamení, obecně však mívají sklon k přibývání na váze. Co ale typické je, jsou většinou hezky tvarovaná chodidla.

 • Známé krásky v Rybách:

Sharon Stone, Karolína Kurková nebo Rachel Weisz