Přejít k hlavnímu obsahu

Prastarý perský horoskop: Co napoví o vašich vlastnostech a osudu?

Pes

25. leden - 24. únor

Lidé narození ve znamení Psa se, stejně jako jejich předobraz, vyznačují oddaností, ale i odvahou. Jsou nenároční, veselí a zábavní, navíc velcí optimisté. Milují rodinný život, svědčí jim teplo domova. Lpí na vztazích se svými blízkými.

Delfín

25. únor - 20. březen

Znamení Delfína symbolizuje upřímnost a přátelství. Lidé v tomto znamení bývají velice vlídní, přátelští a také oblíbení. Zakládají si na mezilidských vztazích, mají rádi společnost.

Ježek

21. březen - 17. duben

Lidé ve znamení Ježka bývají buď vzorem obratnosti, nebo mazanosti. Bývají ovšem také velice opatrní a nároční. Své blízké dokáží hluboce milovat, nicméně až příliš často se uzavírají do sebe. Před osobním životem tak mnohdy upřednostňují ten profesní.

Slon

18. duben - 15. květen

Lidé ve znamení Slona bývají silní a moudří, právě jako jejich zvířecí vzor. Rovněž oplývají vytrvalostí, obezřetností a silnou vůlí. Jsou přátelští, druhým pomáhají, chrání je a podporují.

Zajíc

16. květen - 12. červen

Znamení Zajíce se vyznačuje rychlostí a zvídavostí. Lidé tohoto znamení jsou tvůrčí, plní mladistvého zápalu a zvědavosti. Jsou mrštní, svědčí jim pohyb, zábava a společnost. Nejsou však příliš spolehliví.

Mohlo by se vám líbit

Keltský horoskop posvátných stromů: Jaké vlastnosti a osud určuje vám?

V keltském horoskopu je lidská povaha charakterizována vlastnostmi stromů. Najděte si podle data narození ten svůj.
elle.cz

Bobr

13. červen - 10. červenec

Bobr se vyznačuje pracovitostí a spolehlivostí. Stejně tak je tomu i u lidí narozených v tomto znamení. Bývají to lidé moudří a zodpovědní, kteří vždy dokáží podpořit své blízké.

Orel

11. červenec - 7. srpen

Orel je znamením, které se vyznačuje širokým rozhledem a přirozenou autoritou. Lidé narození v Orlu mají silnou vůli, charisma a mimořádné vůdčí vlohy. Svých schopností také umí patřičně využít. Hvězdy jim daly do vínku i pevné zdraví.

Prase

8. srpen - 4. září

Znamení Prasete je typické svou houževnatostí a humorem. Lidé narození pod jeho ochranou překypují pílí a pracovitostí, jsou nanejvýš spolehliví a nadto srší vtipem. Jsou stálí a věrní, nicméně často také příliš nároční.

Kůň

5. září - 3. říjen

Kůň je dobrodružné a svobodomyslné znamení. Lidé v Koni se proto často ženou za dobrodružstvím a zážitky. Lákají je změny a vzrušení, potřebují pohyb a volnost. Nebojí se riskovat.

Mohlo by se vám líbit

Romský horoskop: Objevte svůj symbol a poodhalte budoucnost

Kouzla a čáry byly odpradávna spojené s věšteckým uměním romského národa. Ženy četly budoucnot z křišťálových koulí, z čar na dlani nebo pomocí výkladu karet. Až do dnešní doby si Romové zachovali svůj vlastní horoskop, čítající hned 12 znamení. Co všechno v něm o sobě můžete zjistit?
elle.cz

Havran

4. říjen - 31. říjen

Znamení Havrana charakterizuje touha po harmonii a mystice. Lidé v tomto znamení prahnou po poznání, bývají silně duchovně založení a často také mívají umělecké sklony. Vyznávají harmonii a řád. Mívají však složitou povahu.

Kohout

1. listopad - 28. listopad

Kohout je energické a výbušné znamení. A takoví jsou i lidé v něm narození. Bývají spontánní a plní energie. Nicméně nejsou ochotni se podřizovat a jsou také vznětliví. Jsou autoritativní, zároveň však i velmi pozorní a oddaní. Mívají rovněž silnou intuici.

Jelen

29. listopad - 26. prosinec

Jelen je ve své podstatě symbolem racionality a zásadovosti. Lidé v tomto znamení bývají velmi praktičtí a racionálně založení. Rozhodují se déle, o to pevnější ale jejich rozhodnutí jsou. Vynikají rovněž velkou skromností. Zbytečně neriskují. Lpějí na rodině.

Velbloud

27. prosinec - 24. leden

Velblouda lze považovat za symbol vytrvalosti a spolehlivosti. I lidé narození v tomto znamení bývají spolehliví a obětaví. Jsou oddaní, přátelští, ale také velice umínění. Zakládají si na pevných vztazích.

Zdroj: Autorský článek