Prosincový horoskop pro všechna znamení

Prosinec

Letošní prosincová atmosféra vnáší do rodinných tradic určitý nový prvek a zajímavou různorodost při vánočních radovánkách. Začátek měsíce Vám pomůže orientačně něco předem naplánovat, zarezervovat a velmi bystře předvídat, na čem ušetřit, aniž by to mělo nižší kvalitu dané věci či zážitku. Zažívat můžete i určitou premiéru, která může být spojena i s besídkou Vašich dětí či vnoučat. Pocitově se hlouběji dotknete duchovní navýšené energie světla a lásky, která Vás bude provázet na každém kroku a především Vám představuje jedinečný odkaz tohoto roku. PŘEJEME VÁM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, začátek měsíce přináší vzájemnou podporu, povzbuzení a citlivý přístup vůči tomu, čím si druhý prochází. Intenzivněji můžete pociťovat i to, na čem jste přestali lpět a čemu dáváte volnější průběh. Záležet Vám bude i na tom, jakými dárky štědře a spravedlivě obdarujete Vaše blízké, aby nikdo neměl pocit strádání. V profesní oblasti se dočkáte příjemných odměn a celkově s úspěchem uzavřete letošní rok. Zaznamenat můžete i rodinnou novinku či intenzivněji prožívat i to, jaká přání se Vám plní přímo před Vaším očima. Dopřejete si adventní i romantické chvíle a bujnou oslavu. Osamělí Berani udělají za něčím stopku a přivítají novou šanci.

Téma měsíce: Spravedlivé dělení

Býk 

Milí Býci, hned z kraje měsíce můžete zaznamenávat spoustu novinek a citlivěji tím také prožívat i to, jaká Vaše přání se Vám plní a na co sami chcete dosáhnout. Prosincové náměty mohou více zviditelnit, čemu jste věrni a pevně oddáni. Sami si tím potvrdíte vyšší smysl Vaší životní cesty a jaké vnitřní duchovní poznání právě získáváte. Pocitově Vám může chybět pocit uvolněněji se nadechnout a být více spojeni se zimní přírodou. Adventní čas vnáší i téma celosvětového míru a příležitost předat charitativní dar tam, kde Vás to samotné osloví. Vánoční svátky Vám také něco nového napoví a předají Vám i určitý odkaz, který je součástí toho, co je mezi nebem a zemí. Nenecháte si ujít tradiční delikatesy a cenné soukromé chvíle. Silvestrovské veselí přináší velmi zajímavou humornou scénku, která může být i součástí půlnočního přípitku. Osamělí Býci se mohou nečekaně na první pohled zamilovat či jinak si užívat romantický nádech měsíce prosince.

Téma měsíce: Zimní radovánky

Blíženci

Milí Blíženci, začátek prosince Vám může i skrze každodenní situace připomínat, co Vás jen tak nerozhodí a na co jste získali svěží životní nadhled. Potěšit Vás může i to, v jakém směru upřednostníte vánoční tradiční akce a programy a jaké vnitřní obohacení si tím darujete. Citlivěji můžete vzpomínat na své blízké, kteří již nejsou s Vámi a po kterých se Vám stýská. Sami se postaráte o to, aby Váš blízký nestrádal a necítil se osamocen. Vánoční svátky Vás odmění hlubokým poznáním a naplní Vás blahodárnou rodinnou spokojeností. Silvestrovské veselí Vám potvrdí i to, jaká nová spolupráce bude součástí nového roku a sami ji vítáte. Osamělí Blíženci se mohou otevřít romantické lásce či začít na druhé podvědomně vyzařovat, jakou novou životní zkušenost chtějí pomaloučku poznávat.

Téma měsíce: Svěží životní nadhled

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, začátek prosince můžete emočně hlouběji prožívat a to i v souvislosti s tím, co vnitřně sami prožíváte a kdo ve Vaší blízkosti to vůči Vám sám cítí a také Vám to láskyplně dává najevo. Citlivěji můžete reagovat na to, jaká nová sféra, nový projekt či nová výzva se před Vámi otevírá a co je pro Vás již uzavřenou minulostí. Těšit se můžete na to, jakou každodenní radost Vám požehnaný prosinec přinese a o jakou vnitřní štědrost se sami podělíte. Téma domova a rodinného krbu Vám přinese vnitřní uspokojení a zajímavé budoucí vyhlídky. Potěšit Vás může i to, v čem získáte jasnou představu a jaké pochybnosti nedáte příležitost. Osamělí Raci mohou více bilancovat a vracet se k tomu, co je tento rok naučil a jak je to také ovlivnilo.

Téma měsíce: Nový tvořivý potenciál

Lev

Milí Lvi, hned z kraje měsíce můžete zachytit narůstající sebeobnovující vlnu a její příznivý vliv. Zaznamenat můžete i to, v jaké oblasti reagujete uvolněněji a jaký impuls tím předáváte i tomu, kdo naslouchá a kdo Vám přeje. Míří k Vám láskyplný vzkaz, který je zatím malým tajemstvím. Ve chvíli, kdy budete sami, se Vám může také připomínat, v jakém směru nadešel čas k opuštění případné setrvačnosti, která se může týkat i skrytých obav, které již nechcete svými myšlenkami podporovat. Adventní nálada a čas vánočních svátků Vám potvrdí, jaké Vaše představy se Vám plní a jsou obohaceny něčím, co Vás samotné přesahuje. Nechte se sami mile překvapit. Silvestrovské naladění Vám příjemně odhalí, kdo Vás rád ve Vaší přítomnosti pozoruje a je Váš potencionální ctitel. Osamělí Lvi najdou odpovědi na své niterné otázky a tam, kde mohli vyvíjet tlak, nechají věcem volnější průchod.

Téma měsíce: Rodinné štěstí

Panna

Milé Panny, hned z kraje měsíce můžete být v jednom kole a zaznamenávat více novinek, pozvání a společenských nabídek. Důležité pro Vás může být i upřednostnění toho, co je pro daný den to podstatné a k čemu se již nevracet. Pocítit můžete i nadmíru věnované péče blízkým a citlivěji tím zvažovat, v jaké chvíli nabírat blahodárnou energii a to i případným zdřímnutím. V určitém směru můžete měnit i pravidla a zaznamenávat, jaký přínosný efekt to na Vás má. Vánoční svátky a štědrovečerní večeře Vám přinese tížený klid a naplněné pocity štěstí. Nezapomenete přispět tam, kde to sami uznáte za vhodné. Potěší Vás i to, jakou elegancí bude obohacen i letošní Silvestr. Osamělé Panny příjemně povzbudí zvýšený zájem opačného pohlaví vůči nim a projevená přání jejich blízkých.

Téma měsíce: Kouzlo přítomného okamžiku

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, začátek prosince přináší spoustu zajímavých novinek a vánoční inspirace. Povšimnout si můžete i toho, jak vše brilantně zvládáte a co vše stihnete ještě sledovat a bedlivě pozorovat. Netradičně se můžete zabývat i letní dovolenou či komu věnovat dárek v podobě luxusního pobytu. Citlivěji můžete prožívat i to, jaké požehnání Vám společné rodinné chvíle přináší a jaký vděk tím sami dáváte najevo. Řešit můžete i něco, co by měl zajistit partner a v čem na Vás také spoléhá. O Vánocích můžete být mile překvapeni tím, jakou chválou a štědrými dárky budete obdarováni. Projevená radost blízkých bude Vaším hlavním vnitřním naplněním. Váš dokonalý elegantní outfit bude k nepřehlédnutí. Těšit se můžete i na silvestrovskou párty. Osamělé Váhy potěší, s kým budou moci sdílet vánoční svátky a jakou bohatou pohostinností se sami blýsknou.

Téma měsíce: Štědré rodinné chvíle

Štír

Milí Štíři, začátek měsíce přináší pestrou vánoční inspiraci a poutavé novinky, které Vás mohou lákat k určité spontánní změně. Citlivěji můžete reagovat i na to, co Vás může i v průběhu měsíce více zaměstnat a neumožnit Vám také si odpočinout. Nakonec se Vám podaří mít vše dokonale skloubené ve prospěch všech. Potěší Vás i získaný čas na bujaré veselí a dopřání si bohatého vánočního programu. Vaše projevená štědrost bude náležitě oceněna a to i tím, jaké vnitřní sebepoznání Vám to samotným přinese. Blahodárný efekt Vám přinese i svěží horský vzduch a zimní sporty. Osamělí Štíři mohou mít důvod k úsměvu a to i tím, co se jim profesně podaří a jaká přání se jim vyplní.

Téma měsíce: Čas naplněných přání

Střelec

Milí Střelci, hned z kraje měsíce můžete zaznamenávat zvýšený zájem o Vaši osobu a jaká pozvání a nabídky nebudete moci odmítnout. Citlivěji můžete prožívat i to, v jakém směru tikají Vaše vnitřní hodiny a jaké zimní radovánky a aktivní odpočinek Vás tím i volá. Využít můžete i zajímavé atraktivní slevy k regenerující a omlazující luxusní péči. Povšimnout si můžete i toho, jakým delikatesám a tradičním pochoutkám neodoláte a jaký zajímavý podnět vyprovokuje Vaši zvídavost. Neunikne Vám i určitá šance či výjimečná příležitost, která může být pro Vás i nečekanou odměnou. Sváteční čas přináší požehnání a vzájemné štědré obdarování. Překvapit Vás může i letošní silvestrovská oslava opepřená svěžím humorem a sympatickou společností. Osamělé Střelce potěší, kdo je sám osloví a jaký nový potenciál se tím začně pomalu rozvíjet. Těšit se mohou na to, jaké překvapení si pro své blízké připraví a jakou společnou radost si dopřejí.

Téma měsíce: Zimní radovánky

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, již sami můžete předvídat, jaké rodinné investice Vás v měsíci prosinci čekají a jakou velkorysost, štědrost a vnitřní bohatství, budete moci vyjádřit a předávat bližním. Zimní rozpoložení Vás může vyzývat k osobní rekapitulaci a bilanci toho, jaké obohacení duše a vlastní víry Vám poslední léta přinesla a jaké životní poselství jste tím pro sebe naplnili či právě toho dosahujete. Příchozí období Vašich narozenin Vás příjemně překvapí a dodá Vám přesně to, co potřebujete vědět, vidět, slyšet, cítit a prožívat. Štěstí je na Vaší straně. Silvestrovská oslava Vám přinese zajímavý dárek. Osamělí Kozorozi mohou nejvíce vnímat přínosný efekt toho, v jakém směru si chrání své osobní hranice a to i v profesní oblasti. Nové přátelství jsou na obzoru.

Téma měsíce: Vnitřní rekapitulace

Vodnář

Milí Vodnáři, zimní nálada Vám umožní v poklidném rozpoložení rekapitulovat již proběhlé roky a jakou vnitřní proměnou a zažitými zkušenostmi jste zase o něco moudřejší. Více můžete mluvit o tom, jak ten čas letí a jaký tip vánočního dárku je již minulostí. Pocítit můžete i potřebu jít štěstí naproti a nepřímo tím předávat vlnu optimismu a svěžích plánů Vašim blízkým. Víte, čím potěšit sebe i druhé a jakými štědrými zážitky se naplnit. Radost Vám udělá i projevený zájem Vašich přátel a společenský druh zábavy, který přímo zbožňujete. Nezapomenete ani na charitativní příspěvek a podílení se na dobročinné akci. Osamělí Vodnáři mohou mít i milý důvod k tomu, opustit bezpečí komfortní zóny a něco nového objevovat či zkoumat.

Téma měsíce: Odkrývání vnitřního bohatství

Ryby

Milé Ryby, začátek měsíce příjemně ovlivní postavení Luny ve Vašem znamení. Citlivěji můžete posuzovat, jak vše organizačně skloubit s Vaší profesí, rodinnými potřebami a různými předvánočními povinnostmi a adventními akcemi. Pocitově nemusíte mít čas na vnitřní bilanci a naladění se na to, co Vám příchozí zima chce sama nabídnout. Záležet tak bude na Vás, v čem budete chtít zpomalit a co si nenecháte ujít. Přepadnout Vás mohou i pocity melancholie, které Vás mohou nutit vnitřně zastavit a spontánně pozorovat pomalé padání sněhových vloček. Zaujmout Vás může i fotografování zimní krajiny a akční rodinná selfíčka.Vánoce Vás odmění a dopřejí Vám přesně to, po čem toužíte. Vstup do roku Vás mile překvapí a osamělým Rybám přinese příjemný nový začátek.

Téma měsíce: Vnitřní víra

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA