Přejít k hlavnímu obsahu

Romský horoskop: Objevte svůj symbol a poodhalte budoucnost

Podkova

22. prosinec - 20. leden

Lidé narození ve znamení Podkovy jsou velice ctižádostiví. Touží po úspěchu a kariéře. Prahnou po nezávislosti a materiálních jistotách, protože v nich spatřují lepší a naplněnější život. Vyhýbají se však konfliktům, jsou si totiž dobře vědomi toho, že je neumí zvládat. Opatrní jsou i v oblasti emocí, proto působí dost chladně a tvrdě. V práci jsou ovšem velmi houževnatí, pilní a nepostradatelní.

Kalich

21. leden - 19. únor

Lidé narození ve znamení Kalichu bývají inteligentní a srší spoustou dobrých nápadů. Ve vztahu si nejvíce zakládají na věrnosti. Sami ji dodržují a vyžadují i od svého partnera, a to velmi striktně. Často se cítí nepochopení. Proto si partnera vybírají nanejvýš pečlivě. Když už si někoho vyberou a konečně mu otevřou své srdce, své rozhodnutí nemění. Získat si jejich důvěru trvá dost dlouho, ovšem pak jsou oddaní až do konce života.

Kaple

20. únor - 20. březen

Lidé ve znamení Kaple mají mimořádně vyvinutý šestý smysl. Nezřídka až do takové míry, že si se svou intuicí a hnutími svého nitra nedokáží poradit. Své nadání maskují výřečností nebo vypitými sklenkami. Snadno vycítí nálady a vibrace druhých, s nimiž přicházejí často do styku. Vnitřní hlas neustále pohání jejich duši k hledání a objevování sebe sama.

Dýka

21. březen - 20. duben

K hlavním povahovým rysům lidí narozených v tomto znamení patří odvaha a bojovnost. Nemají rádi stereotyp a rutinu. Jejich slabou stránkou je nedostatek vytrvalosti. Mnohé, co začnou, často nedokončí a nechají na jiných. Jsou vřelí v citech a vášniví v lásce. Jsou jako probouzející se jaro, do něhož se narodili, nebo jako chladné ostří dýky.

Mohlo by se vám líbit

Indiánský horoskop: Odhalte, jaké zvíře v sobě ukrýváte

Horoskop podle indiánských znamení přináší tradiční popis vlastností, zaměřuje se ale také na oblast práce, vztahů a na silné a slabé stránky osobnosti.
elle.cz

Koruna

21. duben - 20. květen

Po celý život umí činit správná rozhodnutí. Jsou poněkud konzervativní a nemají rádi velké změny, které by jim mohly narušit jejich zvyklosti. Vědí, co chtějí a trpělivě a vytrvale si  to dokáží prosadit. Jsou mimořádně opatrní. Než přijmou jakékoli rozhodnutí, dlouze a důkladně si vše promýšlejí a zvažují ze všech stran. Jejich slabou stránkou je až přehnaná žárlivost.

Svíce

21. květen - 20. červen

Lidé ve znamení Svíce mají silně rozvinutou schopnost komunikace. Dokážou zaujmout a okouzlit všechny kolem sebe. Snadno si nacházejí nové přátele, protože jsou stále velmi veselí a otevření novým situacím. Chovají se velice spontánně. Milují společenský život. Skoro se ani nedá věřit, že by někdy potřebovali samotu. Umí ocenit veselí, ale váží si i krátké chvilky ticha.

Kolo

21. červen - 21. červenec

Své city a emoce prožívají tito lidé vždy naplno, někdy až příliš. Jsou obdařeni silnou intuicí, v jádru jde o hluboce romanticky založené osobnosti. Než učiní důležité rozhodnutí, snaží se nejprve si vše promyslet, ale ne vždy se jim to daří. Často předstírají tvrdost, ale v nitru jsou plni obav a nedůvěry v sebe sama. Váží si rodinných pout.

Hvězda

22. červenec - 22. srpen

Imponuje jim, mají-li prostor a možnost zazářit. Touží být středem pozornosti a rádi se předvádí. Za všech okolností se snaží mít vše pod kontrolou. Chtějí působit mile a laskavě, což se jim ovšem příliš nedaří. V mnoha ohledech jsou spíš jako herci na jevišti, kteří hrají své role.

Mohlo by se vám líbit

Keltský horoskop posvátných stromů: Jaké vlastnosti a osud určuje vám?

V keltském horoskopu je lidská povaha charakterizována vlastnostmi stromů. Najděte si podle data narození ten svůj.
elle.cz

Zvon

23. srpen - 22. září

Lidé ve znamení Zvonu charakterizuje krajní opatrnost. Jejich rozhodnutí jsou vždy účelná, konečná a neměnná. Neradi jednají ukvapeně, vše si potřebují dokonale promyslet. Pak se na jejich rozhodnutí můžete naprosto spolehnout. Nároční jsou především sami na sebe. Ačkoli sní o velké romantické lásce, udržují si od ostatních příliš velký odstup na to, aby je mohli poznat.

Mince

23. září - 22. říjen

Tito lidé si poradí s jakoukoli překážkou. Jsou však příliš důvěřiví. Druhým věří až slepě a nezřídka se stávají obětí falešných přátel. V životě je pro ně velice důležitá harmonie a vyváženost. Totéž platí i pro vztahy a práci. Jsou to umělecké duše, které milují hudbu, tanec a luxus.

Meč

23. října - 21. listopadu

V tomto znamení se rodí mimořádně vytrvalí lidé. S velkým odhodláním a úsilím většinou naplní všechny cíle, které si stanoví. Ne vždy se jim do toho ale chce a mnohdy dokonce litují námahy, kterou musí vynaložit. Jsou to však silné a inteligentní osobnosti obdařené hlubokou intuicí. Měli by si dávat pozor, aby to s aktivitou nepřeháněli a nenechali se dohnat vlastní chamtivostí, zlobou nebo smutkem.

Sekera

22. listopad - 21. prosinec

Obyčejně jsou to lidé velmi prozíraví, přímí a věcní. Zakládají si na nezávislosti a svobodě ve všech oblastech života. Rádi se dobře baví, ale i toulají. Často ale dřív mluví, než myslí. Musí se velice snažit být diskrétnější a diplomatičtější, aby druhé nezaskočili nebo nezranili nevhodnou poznámkou. V opačném případě se blízcí mohou cítit ublížení.

Zdroj: Autorský článek