Přejít k hlavnímu obsahu

Tři nejlepší a nejhorší přátelé podle znamení zvěrokruhu

Nejlepší přátelé podle znamení zvěrokruhu

1. Váhy

Váhy patří jasně na nejvyšší příčku. Je jedním z nejpřátelštějších a nejmilejších znamení zvěrokruhu. Vzdušná znamení mají tolik co dát a chtějí udělat něco krásného pro své blízké, aniž by za to něco žádali na oplátku. Jako společenský tvor mají Váhy obvykle velký okruh přátel. Milovníci harmonie se vyhýbají hádkám, nejsou naštvaní a rychle odpouštějí. Proto musí být vzdušné znamení obzvláště opatrné, aby ostatní nezneužívali jejich dobrého srdce.

Mohlo by se vám líbit

Zde je to, co o vás prozrazuje datum vašeho narození

Čísla v numerologii jsou klíčem k hledání souvislostí v našich životech. Každé z čísel představuje základní kámen vědy o významech, která nám čísla přinášejí. Numerologie vašeho jména je jednoduchá, a přesto dokáže prozradit mnohé o vaší budoucnosti nebo vlastnostech.
elle.cz

2. Lev

Nejlepší kamarádka je ta, co vám odpoví: „A kam ho zakopeme?" Když řeknete: „Já ho zabila!" Spolehnout se na Lva můžete na tisíc procent. Lev miluje dobrodružstvía lidi, kteří při něm stojí. Někdo by mohl popsat Lva jako egocentrického, on je ale velmi štědrý, pokud jde o přátele. Ohnivé znamení se o sebe umí velmi dobře postarat a nepotřebuje být každý den v kontaktu se svými přáteli. I když Lev někoho dlouho neviděl, přátelé s ním mohou navázat tam, kde skončili – je to jednoduše přítel na celý život.

3. Štír

Vodní znamení znamená hluboké spojení a dlouhé konverzace do noci. Se Štírem zažijete nezapomenutelné chvíle, které vás vylákajíkomfortní zóny. Je také velmi loajálním přítelem, který by nikdy nelhal svým blízkým. Štír je brutálně upřímný a řekne vám, co si myslí, ať už to chcete slyšet nebo ne.

Mohlo by se vám líbit

12 mocných myšlenek Louise Hay, díky kterým dosáhnete vysněného život

Na sebelásce není nic egoistického ani divného. Pro zdravou psychickou kondici se naopak člověk musí milovat, aby byl schopen kvalitního způsobu života. Sebeláska navíc zlepšuje i jeho ostatní vztahy, nebo naopak z života nechá odejít ty toxické. Spisovatelka Louise Hay doporučuje dvanáct snadných způsobů, jak se začít milovat a zvýšit si sebevědomí.
elle.cz

Nejhorší přátelé podle znamení zvěrokruhu

1. Panna

Panny jsou úžasní a milí lidé, přesto je opravdu těžké se s nimi přátelit. Panna je velmi svérázná a má vyhraněné názory na všechno a všechny. Zemské znamení je kritické a pří a vysloví své názory, i když se jich nikdo neptá. Panna je považována za perfekcionistu a na své přátele klade vysoké nároky. Panna je sice starostlivá a loajální přítelkyně, ale obvykle nemá příliš mnoho opravdových přátel. Pokud jde o přátelství, oceňuje kvalitu před kvantitou.

2. Kozoroh

Romantické vztahy a rodina jsou pro Kozorohy obvykle mnohem důležitější než přátelství. To ho katapultuje vysoko na seznam nejobtížnějších přátel zvěrokruhu. Pokud je Kozoroh svobodný, mohou si s ním přátelé užít spoustu legrace, ve vztahu ale často nechává přátelství vyprchat.

3. Beran

Je dobře známo, že Beran to obecně nemá jednoduché. Je impulzivní a často se dostává do prudkých hádek, protože se nebojí mluvit s ostatními o svém názoru. Často je pro něj těžké být ohleduplný k pocitům svých přátel, protože sám sebe přirozeně klade na první místo. Je upřímný a totéž očekává od svých blízkých – což ho na druhou stranu činí velmi důvěryhodným. Pokud se s povahou ohnivého znamení neshodnete, Beran nemá problém vás vyměnit: toto znamení si díky své otevřené povaze a humoru většinou rychle najde nové přátele.

 

cara

Zdroj: Astrology.com, Elle.uk, Freudin.de