Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, tento týden může být pro Vás více významný a to i ve směru toho, jakou svěží inspirací se necháte motivovat a do čeho sami vložíte svůj tvůrčí potenciál. Týden nabízí příležitost zabývat se novou postupnou aktivitou, kterou Vám může hned z kraje týdne nabídnout mocný vliv Luny ve Vašem znamení. Využít ve svůj prospěch můžete i probouzející se múzu a k čemu Vás také navádí. Velmi bystře prohlédnete, jak a čím navázat na nový koloběh a čím také překvapit své blízké. V profesní oblasti Vám i okolní vlivy pomohou projevit Vaše ambice a intenzivněji zaznamenávat i to, jakou důležitou pozici ve firmě zastáváte. Osamělé Berany může čekat i osobní výzva a to i ohledně toho, k jakému kolektivu se přidat a co tím pro sebe obohacujícího udělat.

Heslo týdne: Vnitřní invence

Štastný den: Pátek

Býk

Milí Býci, ohnivé energie Berana Vám pomohou ujasnit si další plány a tím se i přesněji vyjádřit k tomu, co pro Vás již nemá význam a k jakému novému začátku jste vedeni. Potěšit Vás tak může i to, jakých pravdivých informací se dočkáte a to i ohledně někoho z blízkého okolí či přátel. Střed týdne může být pro Vás více významnný a to i tím, co budete muset organizačně pozměnit či jinak pohotověji reagovat na to, co mohlo být pro Vás již dané. Víkend nabízí přátelská pozvání a příležitost nečekaně se s někým seznámit. Zaregistrovat můžete i nový nápad a tím i motiv k čerpání obohacujících informací. Osamělí Býci se budou moci zabývat tím, co chtějí postupně vytvářet a všimnout si tím i toho, co není možné přeskočit či uspěchat.

Heslo týdne: Organizační záležitosti

Štastný den: Neděle

Blíženci

Milí Blíženci, tento týden pro Vás může být více významný a to i tím, k čemu Vás současná situace navádí a jaká osobní výzva je Vám i předurčena. Nový týden otevírá téma postupné nové aktivity, do které byste měli investovat svůj čas a tím si prohlubovat své schopnosti a zkušenosti. Čekat Vás může i určitá osobní zkouška, kterou Vám může na konci týdne zprostředkovat i mocný vliv Luny ve Vašem znamení. Sami již můžete tušit, jaké oblasti se to týká a jaké sebeuvědomění Vám to také přinese. Citlivěji můžete vnímat i to, v jaké situaci je vhodnější mlčet a dát tím prostor druhému. Dozvědět se tak můžete něco zásadního a pro Vás důležitého. Čekat Vás může příjemná odměna za to, na čem jste přestali lpět či čemu jste nechali volný průběh. Osamělé Blížence čeká i téma spojené s tím, kdo je s nimi duchovně propojen a je pro ně spřízněnou duší.

Heslo týdne: Osobní výzva

Štastný den: Středa

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, začátek týdne může více projevit, jaký kolotoč na Vás čeká a jaké nutné záležitosti si budete muset zařídit. Potěšit Vás může i to, koho nečekaně potkáte a jaké obohacující informace a zprávy se dozvíte. Co se Vám mohlo zdát být složité, to se nakonec ukáže v jednodušší verzi. Střed týdne nabízí příležitost zaznamenat přiznivý vliv konkrétní rodinné změny, která pro Vás mohla být dříve nepříjemná. Víkend nabízí obohacující poznání a to i tím, kam Vás to samotné naláká a co tím sami pro sebe odhalíte. Osamělí Raci budou moci uzavřít jedno dosud nejasné téma a prohlédnout i to, k jakému kroku je minulá zkušenost naváděla.

Heslo týdne: Kolotoč povinností

Štastný den: Sobota

Lev

Milí Lvi, začátek nového týdne může být pro Vás v určitém směru vzrušující a nepřímo Vás navádět k novému nečekanému začátku. Potěšit Vás může i vyjádřená ochota druhého v něčem Vám pomoci a to i projevenou motivací a snahou nalákat Vás k něčemu, co je i pro Vás nové. Měli byste mít příležitost organizačně si něco vhodněji přizpůsobit a povšimnout si i toho, jak Vám v tom i Vaše projevená elegance pomáhá. Zaznamenat můžete viditelné zlepšení tam, kde Vás to mohlo i více vyčerpávat. Víkend Vám umožní rozvíjet Vaše mnohostranné zájmy a to i ohledně konkrétního kolektivu či spolku. Osamělí Lvi najdou cestičku, jak z určitého kolotoče ven.

Heslo týdne: Temperament a životní elán

Štastný den: Pátek

Panna

Milé Panny, zářijový týden nabízí určité zlepšení a to i ohledně toho, co se Vám nepodařilo organizačně dosud skloubit. Získávat můžete důležité informace v oblasti, která je pro Vás dosud neprozkoumaná a má na Vás i motivující vliv. Uspořádat můžete i dámský večírek či zaznamenat pozvánku k přátelskému setkání, které může být i nečekané a překvapující. O víkendu Vás může volat příroda, čerstvý vzduch a příjemný výlet. Pocitově můžete být naváděni k tomu, seznámit se s novými sousedy či se jinak společensky více projevit. Odhalit můžete i příčinu konkrétní případné nepříjemnosti. Osamělé Panny mohou i spontánně měnit vizáž či jinak něco neobvyklého podnikat.

Heslo týdne: Kouzlo neočekávaného

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, Vaše projevená přirozená elegance a diplomatický přístup Vám umožní zaznamenat určitou výhodu, kterou pohotově využijete. Týden nabízí postupné zlepšení a bystrý odhad toho, kde je to také ve větší lehkosti možné. Potěšit Vás tak může i Vaše projevená schopnost pohotově reagovat a postřehnout i to, co druhému mohlo unikat. Věci se tak budou moci rozpohybovat a to i v zájmu rodiny a Vašich blízkých. Nepřehlédnete i nutkání, někoho kontaktovat a přátelsky si popovídat. Víkendové blíženecké energie Vám mohou nabídnout skvělý zážitek a případné nové seznámení. Neděle Vám umožní něco celkově vítaně uzavřít a pocitově nalézt více vnitřního klidu a uvolnění. Osamělé Váhy se budou moci zabývat postupnými kroky a příznivě tím rozvíjet konkrétní nový začátek.

Heslo týdne: Využití osobního potenciálu

Štastný den: Středa

Štír

Milí Štíři, tento týden si budete moci něco příznivě uspořádat a detailněji si ujasnit určitý koloběh. Cíleně se tak můžete soustředit na to, jaké důležité informace a poznatky Vám umožní něco chytře regulovat a tím i zlepšit. Potěšit Vás může i to, s čím Vám Vaše děti udělají radost a jaká konkrétní změna jim také prospěla. Konec týdne nabízí i téma majetku, který vlastníte či v jakém směru jste zrenovovali či vylepšili domácí zázemí. Víkend podpoří Vaše mnohostranné zájmy a umožní Vám více projevit i to, co Vám jde skvěle a sami z toho máte dobrý pocit. Neděle má očistný charakter a může Vám pomoci intenzivněji zaregistrovat, čemu již nemusíte věnovat pozornost a co je pro Vás také osvobozující. Osamělí Štíři najdou východisko z určité složitější situace.

Heslo týdne: Prospěšná změna

Štastný den: Čtvrtek

Střelec

Milí Střelci, začátek týdne může být pro Vás trochu zrychlený a to i tím, co budete muset zajišťovat pro sebe i pro své blízké. Zaznamenat můžete i příjemné vzrušení nad tím, co nového se dozvíte a co tím nečekaně pro druhého končí a nového začíná. Bystře prohlédnete, jaká ironická poznámka může druhému ublížit. Pociťovat můžete i zvýšenou tendenci malinko změnit vizáž a postupně se tím i zabývat. Konec týdne Vás může i na něco neobvyklého nalákat a umožnit Vám tím překvapivé zjištění o tom, co Vás také přitahuje. Víkendové blíženecké energie Vás mohou nepřímo směrovat k tomu, věnovat pozornost Vašemu druhému Já, které je neposedné a zvídavé. Osamělí Střelci se dočkají nového poznání a upřesnění si toho, co je naučila proběhlá zkušenost.

Heslo týdne: Tendence ke změně

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, zářijový týden Vám umožní něco i na poslední chvíli příznivě ovlivnit a to i tím, o čem si budete potřebovat promluvit a případně si i něco ujasnit. Čekat na Vás může vzrušující týden a spousta nových podnětů. Potěšit Vás může i to, co nového si pořídíte a jak to může být provázáno i s letošním vánočním obdobím a praktickým dárkem pro někoho z Vašich blízkých. Víkend nabízí téma zájmových a sportovních aktivit a v jakém směru se chcete nadále svěže rozvíjet. Osamělí Kozorozi si více uvědomí kouzlo své přitažlivosti a jakou elegancí také oplývají. Chytře si poradí i s tím, co si výhodně pořídit.

Heslo týdne: Prozřetelnost

Štastný den: Čtvrtek

Vodnář

Milí Vodnáři, nový týden nabízí příležitost zaznamenat svěží inspiraci a tím možnost vytvářet si určitý postupný perspektivní plán. Velmi bystře prohlédnete, do čeho nemusíte druhého nutit a jak toho i prakticky skvěle využít i v jeho prospěch. Potěšit Vás může příchozí lákavá nabídka či zajímavý motiv, do čeho nového investovat svůj čas. Citlivěji můžete vnímat i to, jakou složitější záležitost již máte za sebou a v čem Vás to i poučilo a také pomohlo. Osamělí Vodnáři se mohou věnovat rodinným námětům a to i v souvislosti s tím, co se příznivě vyvíjí a má i příjemný efekt na vytváření společných zájmů.

Heslo týdne: Lákavá nabídka

Štastný den: Sobota

Ryby

Milé Ryby, hned z kraje týdne můžete intenzivněji pocítit nutnou potřebu k něčemu se již vyjádřit a ujasnit si tím i Vaše další postupné kroky. Nepřímo tím můžete prohlédnout, co jste případně nechtěli vidět či slyšet a jaké pocity jste tím mohli potlačovat. Střed týdne připomíná význam rodiny a majetku, který vlastníte. Něco se může změnit a tím Vám ukázat i to, co sami rádi uvítáte a k čemu jste ochotni přistoupit. Víkend Vás může i nepřímo nutit něco někomu vysvětlit a detailněji hovořit o tom, co prožíváte. Volat si Vás může i příroda a čerstvý vzduch. Bystře prohlédnete svěží AHA moment a to i ohledně toho, v čem Vám Vaše nová zkušenost pomohla. Neděle si může vyžádat i konkrétní druh odpočinku, který příjemně podpoří Vaši vnitřní rovnováhu. Osamělé Ryby vezmou osud do svých rukou a něco tím budou moci pro sebe udělat.

Heslo týdne: Příznivý vítr do plachet

Štastný den: Pátek

REKLAMA