Přejít k hlavnímu obsahu

Zářijový úplněk podle čísel a hvězd: Čeká nás jeden z nejtěžších dnů

Desátý úplněk v řadě bude z těch náročnějších

Krátce před polednem 29. září nastane desátý úplněk roku 2023. Půjde o den, který především v souvislosti s náročnými číselnými kombinacemi nebude úplně snadný. Přesto i on se dá přežít a užít. Postačí držet svou psychiku na pomyslné uzdě a nepouštět se do zbytečných sporů. Hůře budou tento den nést lidé přirozeně citlivější a náchylní k nejrůznějším splínům. Naopak na koni budou především ti, kdo jsou zvyklí manipulovat okolím, přetvařovat se a klamat druhé. Den je však otevřen i hledání pravdy a sebeuvědomění. Tentokrát by to některým „pohádkářům“ už nemuselo projít. Dynamika vášnivého Berana může některé záležitosti hezky urychlit. A proč ne? Má-li se něco vyřešit, ať se to stane co nejdříve.

Den ovládne netrpělivý Beran

29. září se odehraje pod taktovkou energického Berana. Tvůrčí a netrpělivé znamení překypuje odhodláním, vitalitou a přirozenou potřebou věci uspíšit. Berani nejsou na dlouhé otálení, mají rádi, když věci postupují rychle, a je docela jedno, jakým směrem. Jsou zvídaví, rádi prozkoumávají a přicházejí věcem na kloub. Jejich horlivost a troufalost jsou pro mnohé inspirativní, jiným ale umí lézt pěkně na nervy. Berani jsou podnikaví a rádi své plány vykládají svým nejbližším. Dokážou se nadchnout i bezmezně propadnout své vášni, ať jde o cokoli. Jako partneři a přátelé bývají zábavní, jejich energie je nakažlivá a zápal pro věc fascinující. Berani si sami potřebují udávat směr a tempo; jejich vitální a dynamická duše se odmítá podrobit byť i nepatrnému nátlaku. Na druhé straně mohou být velmi nepříjemnými soupeři s neutuchající snahou prosadit si svůj názor za každou cenu. K jejich slabinám patří i značná netrpělivost a vznětlivost.

V podobných energiích se bude odehrávat i 29. září. Můžeme mít tendence příliš tlačit na pilu a chovat se někdy i trochu bezohledně. Obvykle trpěliví jedinci mohou dočasně svou trpělivost ztratit a ti od přírody netrpěliví budou mít místy pocit, že vyskočí z kůže. Obezřetní bychom měli být také v souvislosti se sebeovládáním – půjde to mnohdy hůř a cítit můžeme i nezvyklou potřebu hádat se. Není ale nutné pouštět se do zbytečných konfliktů, když se naprostá většina všeho dá vyřešit v klidu. Znamení Berana ovlivňuje hlavu, mozek, obličej a životní sílu; buďme v této souvislosti opatrní a chraňme se před úrazy a vyčerpáním.

Mohlo by se vám líbit

Velký partnerský horoskop podle znamení zvěrokruhu

Partnerský horoskop vám odhalí, jaká znamení spolu nejlépe vychází a komu to nejspíš bude ve vztahu skřípat. Dozvíte se, jakou šanci mají různé kombinace znamení na pevný a trvalý svazek a možná i zjistíte, na čem potřebujete zapracovat, aby vaše partnerství bylo šťastné a naplněné.
elle.cz

Číselné kombinace budou stát za to  

Z pohledu numerologie půjde o jeden z velice náročných dnů. Kombinace, které číselným rozpočtem úplňkového dne vzniknou, patří k těm vůbec nejtěžším. Obrňme se tedy trpělivostí i přesto, že znamení Berana jí mnoho nemá, a snažme se za všech okolností zachovat klid. Nenechme se vmanipulovat tam, kde by nám nemělo být dobře, a pozor si dejme na nejrůznější „divné“ lidi. Držme se raději trochu stranou, pozorujme a nikam se zbytečně nehrňme.

0-6 hodin

Ještě štěstí, že touhle dobou většina z nás spí, protože půjde o vůbec nejnáročnější část dne. Velmi citlivé kombinace propůjčují jeho prvním šesti hodinám vysokou senzitivitu, což by vůbec nebylo špatné, kdyby zároveň nešlo o tendence ji zneužívat. Jinými slovy lidé, kteří rádi manipulují, mohou touto dobou slavit nebývalý úspěch, citoví vyděrači jakbysmet. Analytičtí jedinci mohou mít pocit, že jim z neustálého omílání co by kdyby praskne hlava a lidé se sklonem k plačtivosti a litování sebe sama se mohou propadnout do hlubších smutků. Proto čas mezi půlnocí a šestou ranní raději zaspěme.

6-12 hodin

Dopoledne nabere mnohem dynamičtější spád a bude hezky souznít s energií ohnivého Berana. Budeme mít tendence na všechny a vše spěchat, trpělivost nám moc nepůjde. Pokud jsme dosud nevěděli, kam směřovat, dopoledne se nám vyjasní. Výborně bude fungovat i hlava a noční přecitlivělost bude tatam.

12-18 hodin

Po obědě budeme někdy zbytečně moc šlapat na plyn, bude však nutné mít se velmi na pozoru. Především čas krátce po obědě může být kritický, a to zejména v souvislosti s dopravními prostředky. Nepouštějte se do zbytečně riskantních manévrů a snažte se co nejvíc uzemnit. Třetí hodina odpolední přinese zpomalení i jistou nedůtklivost ve chvílích, kdy věci nepůjdou přesně podle našich představ. Můžeme mít velmi přehnané nároky na své okolí, zejména na partnera.

18-24 hodin

Snažte se co nejvíc uklidnit a mírnit sklony k prosazování svého. Nesnažte se vmanipulovat partnera do svých soukromých plánů a dopřejte mu možnost volby. Také vy si dejte pozor, abyste se nestali součástí cizích projekcí. Nevyhledávejte dramata a pokuste se ulehat s pocitem, že je vše přesně tak, jak má.

Zdroj: autorský článek