7 účesů, které se nikdy neměly objevit na televizních obrazovkách

 

1. NA RACHEL 

Jennifer Aniston je beze sporu módní i beauty ikonou. Ať by měla na hlavě cokoliv, budou to jistě kopírovat stovky žen po celém světě, avšak tento účes, ačkoliv ho také ostříhal nejeden kadeřník, když se na obrazovkách objevil seriál Přátelé, je dnes legendární, a to ne úplně v dobrém slova slyslu.

 

 

2. MAD FRINGE

Ofinu Peggy ze seriálu Mad Men bychom mohli pravděpodobně zařadit do "síně slávy" těch nejhorších vlasových výtvorů. 

 

 

3. ŠLO BY SNAD, NEMILOVAT KAT

Mohli bychom vyjmenovat klidně deset důvodů, proč nerozčesané kudrliny Kat. Film 10 Things I Hate About You je devadesátková klasika natočená na motivy Shakespearové hry Zkrocení zlé ženy. Možná měli zkrotit spíše kadeřníka... 

 

 

5. GOSSIP CURL

Ohhh Jenny, jak jsme ti fandili ve tvé kariéře módní návrhářky, a dokonce jsme i sdíleli tvou touhu po světlém místě na Upper East Side, avšak pak sis to u nás pokazila... A to nejen svými činy, ale i tím neuvěřitelným množstvím příšerných příčesků. 

 

 

6. TENHLE ÚČES NENÍ PRO VŠECHNY

Javier Bardem není ve filmu No Country for Old Men (Tahle země není pro starý) zrovna sympaťák. A to nemluvíme o jeho sestřihu, k jehož zhotovení bylo jistě třeba jak nůžek, tak i kuchyňského hrnce, ale jako vrah je opravdu natolik přesvědčivý, že se takto “upravené” vlasy vyplatili a on získal jako první Španěl vůbec Oscara. Vsadíme se ale, že Penélope Cruz by ho asi hnala, kdyby takto ostříhaný přišel domů. 

 

 

7. EMMA NEMÁ PARUKU, MÁ JI EWAN

Milovaný román anglické spisovatelky Jane Austenové Emma se nedávno dočkal svého remaku, avšak mi stále nedáme dopustit na perfektní originál z roku 1996, jehož jedinou vadou na kráse je paruka Ewana McGregora, který ztvárnil jinak okouzlujícího Franka Churchilla. 

 

REKLAMA