REKLAMA

Back to School - ještě krásnější než dříve

REKLAMA

 

Návrat do školy rezonuje novými začátky, a proto je na čase nakoupit nejen sešity, psací potřeby a přezůvky, ale také novou kosmetiku. Vždy nová vůně či obyčejný lesk na rty vám může dodat potřebné sebevědomí ke zvládnutí nadcházejícího období.

A na jaký look se zaměřit? Ve dnech, kdy se mozek snaží rozluštit rovnice o dvou neznámých či rozpomenout na slovíčka a hrozí jeho exploze se držte raději při zemi a zvolte nude make-up. Nic jím nezkazíte a nebudete odvádět pozornost od svých vědomostí.

Pokud však pozornost svého okolí naopak potřebujete zaměstnat, můžete sáhnout třeba po třpytkách či neonech. Buďte nápadité a použijte je třeba jako linky. Kreativitě se meze nekladnou!

Svůj look můžete snad ozvláštnit také zajímavým účesem a střídat ho lze třeba každý den. Jednou buďte za slušňačku v klasických zapletených copech a jindy za rockerku s rozcuchem...

A když nebudete vědět kudy kam, tak sáhněte po starých dobrých old school devadesátkách či nultých letech ala Britney Spearse. Y2K trend je sexy!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA