BEAUTY TALK: Jak získáte tak podmanivý pohled jako Kaia Gerber?

 

Vstávám…

... v sedm hodin ráno a hned se jdu pomazlit se psy. I když nepotřebuji moc spát, rozhodně jsem na tom nejlépe po osmi hodinách.

 

Den začínám…

... čištěním zubů, a zatímco piju kávu, trochu si čtu. Jsem velký milovník knih. Také se věnuji nějaké fyzické aktivitě, se kterou střídám svoji obvyklou cvičební rutinu. 

 

Cvičím…

... třikrát týdně zajdu na pilates s Lianou Levi do Forma Pilates a také ráda trénuji se svou oblíbenou Kirsty Godso. Mezitím chodím na túry a procházky. Prostě poslouchám své tělo, na co má zrovna chuť a sílu.

 

Snídám…

... na rozjezd je pro mě nezbytná ledová káva, ke které si dám smoothie nebo jogurt s müsli. Poté následuje další káva, ano, můj oblíbený nápoj. Pak si vždycky beru vitaminy a snažím se pít přes den hodně vody.

 

V mé kuchyni…

... najdete hodně ovoce, bezmléčné jogurty, spoustu zeleniny, ingredience na salát a ovesné mléko do kávy. V kredenci mám vždy granolu Purely Elizabeth a pufované dobroty Paleo Puffs. Pokud pracuji nebo mám náročný den, snažím se mít vždy po ruce proteinové tyčinky.

Kaia Gerber – modelka, která nemá co říct, a tak nic neříká…#DíkyBohu!

elle.cz

Tajemstvím mé krásy…

... je používat jadeitový roller, který skladuji vždy v lednici. Snadno se tak zbavím ranních otoků.

 

Zachránce ve sprše…

... letos jsem si konečně udělala čas na pravidelné po­užívání peelingu, a naopak si přestala mýt vlasy každý den.

 

Moje vlasy…

... jsou v kondici díky pravidelnému používání speciálních masek. Miluji značky Christophe Robin a K18. Používám také Olaplex, který aplikuji do konečků, aby se mi vlasy po posledním odbarvování tolik netřepily.

 

Styling…

... mých vlasů je maximálně přirozený, prostě je nechám uschnout, ať si dělají, co chtějí. Snažím se do nich nedávat žádný produkt, pokud právě nepracuji. A když mám špatný den, vlasy si sepnu do culíku nebo si udělám dva copánky.

 

Produkt, bez kterého… 

... nemůžu přežít, je rozhodně rozjasňující korektor Touche Éclat od YSL. Většinu dní je to jediný make-up, který nosím.

BEAUTY TALK: Selena Gomez nechá vyniknout vaši jedinečnost

elle.cz

Nejlepší kosmetická… 

... rada, kterou jsem dostala od své matky, byla ta, abych si nic nedělala s obočím a vždy na obličej  používala opalovací krém. 

 

Každodenní rutina…

... v líčení je jednoduchá. Používám dlouhodržící make-up All Hours a rozjasňující korektor Touche Éclat od YSL. Pak už si jen štětcem vyčešu obočí.

 

Když jdu ven…

... obvykle jen zvýrazním make-up, který jsem měla ten den na sobě. Ráda přidávám řasenku Mascara Volume Effet Faux Cils a moji oblíbenou rtěnku Rouge Volupte Shine, kterou nanáším na rty i tváře.

 

Nejbláznivější věc…

.... kterou jsem ve jménu krásy udělala (nebo alespoň ta nejbolestivější), byla laserová epilace. To vám ale kromě mě určitě potvrdí spousta dalších žen. 

 

Můj recept na krásu…

... je docela jednoduchý: DIY neboli pravidelné pití citronové vody s medem, která je opravdu dobrá na pleť a trávení a také pomáhá posilovat imunitu.

 

BEAUTY TALK: Objevte tajemství krásy Anyi Taylor-Joy

elle.cz

Obědvám…

... salát nebo sendvič. Ráda si dávám zeleninu. Mám tendenci jíst dost zdravě a dodržuji pravidlo 80/80. 80 % času jím 80 % kvalitních potravin. I když mám samozřejmě slabost pro čokoládu a všechny těstoviny.

 

Oblíbeným receptem…

... jsou penne à la vodka, do kterých se pro zvýraznění chuti přidává deci vodky, nebo nějaká forma bílkovinného jídla se zeleninou. Jsem velký milovník jídla a vyzkouším cokoli.

 

Poslední vychytávkou…

... v oblasti krásy je obličejový přístroj ZIIP. Ukázala mi ho vizážistka Pati Dubroff, když jsme spolu nedávno něco fotily. Okamžitě jsem se do něj zamilovala.

 

Mojí obsesí je…

... pečovat o sebe zvenku i zevnitř. Zdravě jíst, dostatečně spát, meditovat…

REKLAMA