REKLAMA

Beauty trendy z přehlídkových mol. Nebinární krása a wet look

REKLAMA
Sportmax
Info ikona

 

# Mořská panna

Pravidla wet looku se mění s každou další sezonou. Pro jakou verzi se rozhodnete letos? Budou to nedbalé plážové vlny, nagelované vlasy od kořínků až po konečky, nebo jen lehce ztužené konce? Definitivně však platí, že přirozená textura vlasů má navrch nad uhlazeným objemem. Letos zkrátka nezůstane nic na svém místě.

 

Coperni
Info ikona

 

# Na kluka

Kolekce SS21 jsou až po okraj plné ženskosti – od sladkých pastelových barev přes ostrou růžovou až po roztomilé minišaty. Naproti tomu stojí hra s klučičím stylem. Je čas na experimentování s nebinární krásou, krátkým sestřihem i nahým líčením. Tomu se říká moderní make-up.

 

Hugo Boss
Info ikona

 

# Vše o ofině

Nedbalosti se meze nekladou. Přehlídky Balmain či Louis Vuitton dokazují, že letos není nic víc sexy než ofina spadlá do očí a ležérní look. Bojujeme proti stresu, necháváme věci plynout a staráme se pouze o to, co přinese dnešní den.

 

Isabel Marant
Info ikona

 

# Věčná záře

Vyměňte hrot rozjasňovače za jemný prach pudru, který přirozeně odráží paprsky světla. Vzhled à la právě vstala je must-have tohoto jara a vypadá to, že si s ním minimálně do konce pololetí bohatě vystačíme. Nakonec malinko zvýrazněte oči a pusu přetřete leskem, aby se neřeklo…

Další beauty trendy najdete v březnové ELLE. 

Vydání až ke dveřím zdarma

Březnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu, s dárkem a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA