Bella Hadid chce zpět svůj nos. Proč hvězdy litují, že šly na plastiku

Modelka Bella Hadid si nechala upravit nos už ve čtrnácti letech. Dnes je jí pětadvacet a říká: „Kéž bych si nechala svůj původní nos, který jsem zdědila po svých předcích.“ Naráží na typické rysy, které zdědila po palestinském tatínkovi Mohamedu Hadidovi. Jak přiznala v jednom z rozhovorů, teď už je přesvědčená, že by časem dospěla ke smíření se se svou přirozenou tváří.

Na druhou stranu ale popírá drby, které o ní neustále kolují, že si nechala proměnit úplně celou tvář. Bulvární média totiž často srovnávají její současný vzhled s fotkou, kde je jí třináct a má v obličeji pro tento věk naprosto typický „baby fat“.

 

Mohlo by se vám líbit

Evangelista, Twiggy i Kloss: Úspěch díky radikální vlasové proměně?

Zatímco nejslavnější herce a herečky proslavil především jejich talent, krása či charakter, jiným známým osobnostem k úspěchu napomohla například zajímavá milostná aféra. Modelky za svůj úspěch vděčí především své kráse a vytrvalosti. Najdou se však hvězdy, kterým ke světové slávě napomohlo hlavně odhodlání změnit svůj vzhled. Komu radikální vlasová proměna prospěla?
elle.cz

 

Linda Evangelista

Bella nicméně mezi slavnými hvězdami není jediná, kdo lituje výrazných zásahů do svého vzhledu. Někdejší topmodelka Linda Evangelista například magazínu People letos v únoru přiznala, že na přelomu roku 2015 a 2016 podstoupila několik ošetření CoolScultping s katastrofálním výsledkem.

Jde o neinvazivní alternativu ke klasické liposukci, takzvanou kryolipolýzu, tedy odstranění tukových buněk chladem, která se běžně používá všude na světě, jenže u Lindy vyvolala vzácnou alergickou reakci, došlo k opaku a tukové buňky místo aby zmizely, začaly se množit a na těle se jí vytvořilo několik tvrdých tukových boulí. Modelka přiznala, že to je důvod, proč už se léta téměř neukazuje na veřejnosti.

Courtney Cox

„Dlouho jsem si neuvědomovala, že se všemi těmi injekcemi vypadám ve skutečnosti fakt divně a že jsem svému obličeji provedla věci, které bych teď už neudělala,“ prohlásila pro Sunday Times herečka Courtney Cox. Nechává si tedy prý všechny injekce a výplně vstřebat a učí se žít se svým přirozeným vzhledem.

„Potřebujete v obličeji pohyb, zvlášť když máte tak tenkou kůži jako já. Snažím se tedy smířit s tím, že výplně nejsou můj kamarád,“ dodala Monica z Přátel.

 

Mohlo by se vám líbit

Nepřirozeně velké rty jsou konečně over. Zamilujte si cherry lips!

Velkým šťavnatým rtům podlehla nejedna celebrita – Kylie Jenner a Kim Kardashian počínaje, Lisou Rinnou konče. Na scénu však přichází zcela nový trend – takzvané cherry lips. Stane se tento typ výplní hitem i u nás? A o co vlastně jde?
elle.cz

 

Melanie Griffith

Dokonce i herečka Melanie Griffith, která byla dlouhou dobu známou milovnicí veškerých vylepšovacích zákroků, v roce 2017 přiznala, že to asi přehnala: „Neuvědomila jsem si to, dokud lidé nezačali říkat: ‚Proboha, co to se sebou udělala?!‘ A to mě strašně ranilo.“

Rozhodla se proto jít k jinému lékaři, který začal napravovat nepřirozené úpravy, které na Melaniině tváři provedla předchozí doktorka. „Doufám, že teď už zase vypadám normálně,“ dodává Melanie.

Victoria Beckham

Když slavná návrhářka v roce 2017 psala slavný dopis svému mladšímu já, svěřila se, že ani ona není nejšťastnější, že podstoupila plastickou operaci: „Nezahrávej si se svými ňadry. Dlouhé roky si budeš nalhávat, že ses rozhodla dobře, ale není to tak. Je to jen známka nejistoty. Prostě oslavuj to, co máš.“

Victoria si nechala prsa radikálně zvětšit na konci 90. let z jedniček na čtyřky, později však implantáty vyměnila za menší. Po narození dcery Harper v roce 2011 si je nechala odstranit úplně.

 

Zdroje: Wikipedia Commons, Elle.com