REKLAMA

#DiorStandsWithWomen: Dior oslavuje silné ženy a pomáhá v Africe

REKLAMA

Francouzský módní dům se rozhodl oslavit ženskou sílu, odvahu, sebeodhodlání a sdílení znalostí mezi silnými a inspirativními ženami. Vždyť samotný módní dům na jeho cestě provádělo a definovalo hned několik významných ženských postav. Catherine Dior, sestra Christiana Diora, která byla nejen svému bratrovi velkou inspirací pro svou odvahu a ochotu bojovat za vlastní přesvědčení. O pár dekád se stala tváří parfému J'Adore herečka Charlize Theron, která patří mezi nejvlivnější osobnosti a na srdci jí leží lepší svět. V roce 2016 pak stanula v čele kreativního ateliéru Christian Dior umělkyně Maria Grazia Chiuri, která ve svých kolekcích opakovaně reflektuje feminismus a otázku rovnocenné společnosti.

V sérii rozhovorů, které pod hashtagy #DIORSTANDSWITHWOMEN #DIORCHINUP Dior Beauty sdílí, nechybí samozřejmě již zmíněná Charlize Theron a mnoho dalších inspirativních žen jako modelka a herečka Cara Delevigne, která je tvaří Dior péče o pleť a make-upu, herečky Li Bing Bing, Golshifteh Farahani, Yalitza Aparicio a Leyna Bloom, tanečnice a choreografka Parris Goebel, fotografka Pamela Tulizo, topmodelka Paloma Elsesser, floristka Carole Biancalana či profesorka a specialistka na genovou terapii Marina Cavazzana. Všechny dámy se bez ohledu na své poselství rozhodly skrze iniciativu Dior sdílet zkušenosti a vyprávět příběhy o momentech, které definovaly jejich životní cestu.

 

 

 

 

Charlize Theron Africa Outreach Project

S nadací CTAOP přišla herečka Charlize Theron v roce 2007 za účelem podpory vzdělávání a zdravotní péče mladých lidí v Subsahraské Africe, aby mohli využít svého potenciálu a dosáhnout na příležitosti za hranicemi chudoby. Parfémová divize francouzského domu Christian Dior podporuje iniciativu kontinuálně již po několik let a v návaznosti na program #DiorStandsWithWomen se opět zavázala podpořit projekt CTAOP Youth Leaders formou individuálních stipendií na nadcházející 4 roky. Stipendium zaručí mladým talentům školné, ubytování, cestovné, laptop i mentoring a profesní vedení. Projekt CTAOP Youth Leaders podpořil již celkem 15 mladých lidí na cestě za vzdeláváním a zárukou lepší budoucnosti.

 

Nadace CTAOP
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA