REKLAMA

#ELLETRENDS: Toto je nová vlasová vlna. Naučte se ji!

REKLAMA

Rozhodně vám nebudeme tvrdit, že je to zadarmo. Není, ale po měsících lockdownů a společenské izolace můžeme konečně zase chodit ven (možná to není na dlouho, tak to koukejte využít), proč i vlasům nevěnovat trochu (troufáme si říct terapeutické) péče? „Tenhle look je vzrušující už samotnou přípravou,” říká londýnská vlasová stylistka Lauren Bell (@laurenbellhair), která zbožňuje trendy – a právě teď ze všeho nejvíc miluje vlny.

„Rozpuštěné plážové vlny už jsme viděli stokrát. Tentokrát si potřebujete s vlasy mnohem víc pohrát,” říká. Je to jako ve slavném videoklipu Saturday Night pop-dance hvězdy devadesátých let Whigfield. Ta má v rámci přípravy na sobotní večer hlavu plnou copánků, ty však v této dekádě nahradíme sponkami. Ano, tyhle klikaté lomené vlny jsou novou definicí toho, co je právě cool.

„Výsledek je ovšem mnohem méně krepatý a o to víc propracovaný,” vysvětluje Lauren Bell. A jak tedy na to? „Vlasy obtočte kolem klasických pinetek (pérek, chcete-li) do tvaru osmičky, sepněte je k hlavě, nastříkejte lakem na vlasy a nechte působit. Po zhruba třiceti minutách jemnými tahy sundejte pinetky tak, abyste nezničili výsledek (samozřejmě rovnou zapomeňte na česání), vlasy opatrně prohrábněte prsty a nakonec zasponkujte parádními sponkami. Jaké by měly být? Rozhodně platí, že čím víc barev, tím líp. Podzim si zaslouží pořádnou porci neonu, blyštivých kamínků i třpytek!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA