REKLAMA

Extravagantní halloweenský make-up, který budete chtít vyzkoušet

REKLAMA

 

Ať už považujete Halloween na komerční svátek či nikoliv, jde zábavné mu podlehnout a stát se na jeden večer někým jiným. Odhoďte subtilní make-up a probuďte v sobě divu. Pokud právě začínáte přemýšlet o svém looku a už nyní tušíte, že na něj nebudete mít moc času, není nic jednoduššího než využít obsahu své kosmetické tašky. S trochou bílého pudru, barvy na obličej a falešné krve dokážete doslova divy a vůbec nemusíte být profesionálním vizážistou. (Navíc máte stále prostor pro trénink.)  

Pojďte si a námi projít jednotlivé finální looky a zapřemýšlet, který vás bude letos nejvíce vystihovat. Volba je na vás. Ať už si vyberete make-up, který dokonale doplní váš kostým či vsadíte čistě jen na svou tvář, změněnou k. nepoznání... 31. října jistě budete za hvězdu!   

Cruella de Vil

Výrazné červené rty, silně orámované oči a specifický účes na první pohled prozradí, koho jste se rozhodla ztvárnit. Na pochybách nikoho nenechají ani černobílé tečky ala kožich dalmatinů. Toho je slušivý převlek, který bude letos jistě velmi trendy.  

 

 

Glam zombie 

Souhlasíme, tento look již vyžaduje nějaký um a budete k němu potřebovat trochu zručnosti, ale výsledek jistě stojí za to. Navíc můžete ukázat světu své dvě tváře - tu děsivou i tu půvabnou. Pokud se tedy necítíte na to, stát se full-time strašidlem, napište na svůj nákupní seznam i latex a čočky.  

 

 

Kleopatra 

Jestliže se necítíte na to jít all-in do děsivého make-upu vsaďte na klasiku, která vám bude slušet. Na tento vzhled sází i celebrity po celém světě od Gisele Bündchen, Emily Ratajkowski po Anne Hathaway. V tomto případě nemůžete udělat chybu.  

 

 

Carrie 

Halloween je den, kdy se život setkává se smrtí a kdy horory ožívají. Probuďte v sobě i vy bestii v. podobě Carrie. Vsadíme se, že vás v tomto kostýme nejenže nikdo nepřehlédne, ale budete při nejmenším budit respekt. Pozor! Tento převlek není vhodný pro děti a mladistvé... 

 

 

Poison Ivy

Neodmyslitelnou součástí tohoto kostýmu i make-upu je zelená barva a neodolatelné rty... Kdo by se alespoň na chvíli nechtěl stát sexy záporačkou z Batmana, kterou ztvárnila Uma Thurman? Jestliže chcete, aby byl tento look věrohodný, pořiďte si i kus břečťanu... 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA