6 nejlepších cvičení z YouTube

6 nejlepších cvičení z YouTube Veronika Cvachová 3.1.2012

Dostaňte se do formy s virtuálními trenéry

Za pohybem nemusíte chodit daleko. Pro začátek vám stačí dojít k počítači a zmáčknout tlačítko ON. YouTube je totiž plný zajímavých fitness lekcí. Tady jsou naše The Best of.

BodyRock.TV
Fitness videa této Češky zhlédnou denně stovky tisíc lidí. Je to fenomén. Nedivíme se, pro cvičení doma jsou perfektní. Zuzana Light (její manžel je Kanaďan Frederic Light) má dokonalou sportovní postavu a už to samo motivuje. Její cvičení jsou krátká, ale hodně intenzivní. Doporučuje s nimi trénovat pět dní v týdnu.

Blogilates
Posilování, skákání, sklapovačky i pilates. Na videích Blogilates najdete všechno. Krátká, zábavná a jednoduchá cvičení si zamilujete.

Longevity Clubs
Náročnější a testosteronem nabité cvičení. Pokud vám takový styl nevyhovuje a kanál Longevity Clubs nezařadíte mezi své oblíbené, zacvičte si alespoň podle videa BCx Boot Camp. Zjistíte hodně o své fyzičce.

MyoMyTV
Pro shazování kil i pro posílení. Má ale jednu nevýhodu – budete potřebovat fitness pomůcky, které doma každý nemá. Například činky Kettlebell.

Angry Trainer Fitness
Alfonso Moretti je na YouTube známý jako Angry Trainer. Většina jeho videí se od ostatních liší. Názvy napoví: How to Jump Rope Correctly, How to Perform Step ups Correctly. Nejde o sestavy, ale o vysvětlení základních fitness cviků.

Jenny Ford Fitness
Chodíte na aerobik nebo zumbu? Pak se nejspíš přidáte k fanouškům Jenny Ford. Její videa jsou poměrně dlouhá a mají profesionální zázemí.

Mamografie: Co byste ještě měla vědět?

Mamografie: Co byste ještě měla vědět? 17.10.2017 foto: Getty Images
Mamografie je metoda, díky níž speciální rentgenový snímek už v rané fázi pomůže rozeznat rakovinu prsu. Zaměřili jsme se na nejdůležitější fakta a mýty.

400 kalorií za 30 minut? Jde to!

400 kalorií za 30 minut? Jde to! 13.10.2017
Grit Cardio je 30 minutový vysoce intenzivní intervalový trénink typu HIIT, který maximálně spaluje kalorie. Vyzkoušejte to.