Fit i bez posilovny: silnější core a pevnější tělo díky gliders

Benefity cvičení s gliders:

1. Zlepšení stability, koordinace a síly

Cvičení se sliders přináší nové výzvy vašemu tréninkovému programu tím, že díky nim budete zapojovat svaly na nových úrovních. Sliders umožňují pohyby, které posilují stabilitu středu těla a koordinaci. Nestabilita vyžaduje od vašeho těla pevné základy a správné propojení mezi svaly, což vede k lepšímu postoji a koordinaci v běžných i náročných pohybech.

2. Maximální rozsah pohybu a flexibilita

Pohyby se sliders podporují rozvoj flexibility a pomůžou vám zvětšit rozsah pohybu. Tím se snižuje riziko zranění a podporuje celkové zdraví těla.

3. Jednoduchost použití a přenositelnost

Sliders jsou kompaktní a snadno přenosné, což znamená – žádné výmluvy! Protože s nimi můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv. Bez ohledu na to, zda jste doma, v posilovně nebo na cestách, můžete si s sebou vzít své gliders a přidat do svého tréninkového režimu novou dimenzi efektivity a zábavy.

Mohlo by se vám líbit

Fit i bez posilovny: Jeden cvik, který vydá za tisíc sklapovaček

​​​​​​​V poslední době jsme si v ELLE zamilovali cvičení s gymnastickým míčem. Vydá prý za tisíc sklapovaček. Jeho kouzlo objevila i naše oblíbená trenérka Johana Hamaďáková. Proč na něj již nedá dopustit?
elle.cz

Jednoduchý workout se sliders v hlavní roli

Vyzkoušejte například tento workout. Zpočátku se může jevit jako náročný, chce to však jen trochu cviku se sliders. Jakmile si na poněkud netradiční pohyb zvyknete, už je ze svého cvičení nebudete chtít vyřadit!

1. Klik na jedné ruce – 10x na každou ruku

2. Single-leg Mountain Climber – 10x na každou nohu

3. Single-leg Hamstring curl – 10x na každou nohu

4. Oblique combo – 10x na každou stranu

Dejte si mezi cviky pauzu dle potřeby a celé kolečko opakujte 3x. Díky tomu budete mít za sebou skvělý posilovací workout na celé tělo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zdroj: autorský článek