Health & beauty boosters: Buďte zdravá, fit a krásná!

První ranní doušek

Zdraví a posílená imunita začínají už s prvním ranním douškem. Zatímco v létě je skvělé začít třeba čerstvě vymačkaným freshem nebo smoothiem z čerstvého ovoce, výživoví poradci se shodují, že v chladných měsících by to první, co se nám dostane do žaludku, mělo být teplé. Zkuste svou ranní kávu vyměnit za zdravější veganské latte Health Link. Vybírat si můžete z několika lákavých příchutí, třeba açai-banán, mango, matcha, kurkuma se skořicí nebo kurkuma s červenou řepou, které na soutěži v Bruselu získaly zlatou medaili „Superior taste award“. A do kabelky si dejte citrusové žvýkačky Mentos obohacené o vitaminy B6, C a B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Změna menu

Ani teď nezapomínejte dodržovat pitný režim. Je stejně důležitý jako v létě. I v zimě potřebují váš mozek, tělo i pleť dostatek tekutin. Pití si neustále noste s sebou, abyste přes den nezapomínali pít. Vyzkoušejte udržitelné, praktické a stylové láhve na vodu Forrest a Love. Jsou vyrobené z mědi, která podle ajurvédy disponuje léčivým vlivem na lidský metabolismus. A pokud je naložíte pod stromeček, věřte, že je to velmi stylový dárek. Aktuálně je dobré také změnit jídelníček. Pokud jste milovníci salátů a čerstvého ovoce, nemusíte se jich vzdávat ani na teď. Jen studené ingredience doplňte takovými, které vaše tělo zahřejí zevnitř a ideálně i posílí vaši imunitu. Zároveň to neznamená, že vaše váha musí nezřízeně stoupat. V časopise Apetit najdete spoustu úžasných receptů na menu, která splní všechny tyto požadavky. Aby vám žádné neutekly, pořiďte si jeho předplatné a spolu s ním záruku, že budete po celý rok jíst skvěle.

Hi-tech zdraví

Na vaše zdraví myslí už i technologie. Ptáte se, jak by vám ve zdravějším životním stylu mohla pomoct třeba pračka? Třeba tím, že dokáže během praní z vašeho prádla odstranit až 99,9% bakterií a alergenů. To díky parnímu programu Hygiene Steam dokáže pračka Samsung Bespoke AI. Kromě toho ji můžete ovládat mobilemna dálku a zkrátit délku praní tak, že ušetříte až pětinu energie. Dávku pracího prostředku i výběr programu si umí určit sama, takže vy můžete být úplně bez starosti.

Dobrá noc, lepší ráno 

Pro to, aby vás a váš vzhled nedoběhla podzimní šedivá únava, je nutné dobře odpočívat a dostatečně spát. Možná namítnete, že být v posteli vám při aktuálním počasí problém nedělá, ale spíte vážně kvalitně? Vyzkoušejte nejlepšího pomocníka – CBD Pharma kapky. Jsou nenávykové a zaručí vám lepší spánek a rána nabitá větším množstvím energie. Ještě než se ale uložíte ke spánku, nezapomeňte se postarat o svou pleť. Velká spousta z nás na podzim napravuje letní škody – především pigmentové skvrny po opalování. Ošetřete obličej nočním krémem s obsahem thiamidolu, např. Eucerin Anti-Pigment. Redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich opakovanému výskytu. Ráno použijte denní verzi krému Eucerin Anti-pigment, který se postará o sjednocený tón a zářivý vzhled pleti a navíc ji ochrání SPF 30.

Měření

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA