REKLAMA

Holistický přístup ke kráse Mirandy Kerr

REKLAMA

 

Jaro nabízí perfektní příležitost, jak začít znovu a zrekapitulovat všechny své dosavadní rituály. Stanovte si nový cíl: krásnou pleť. Ovšem jděte na to udržitelnější a čistější cestou. Inspirovat vás může i topmodelka Miranda Kerr, která dokonce využila svých zkušeností z clean beauty světa a založila svou vlastní značku organické kosmetiky KORA Organics. Jaké je její tajemství zdravé a krásné pokožky? Tohle jsou čtyři kroky, na které tato Australanka přísahá.  

 

1. Udělejte si čas pro sebe 

Každý den, jakkoliv je náročný, si Miranda vyhradí nějaký čas jen pro sebe. V jejím nabitém programu modelky, matky a podnikatelky to jistě není lehké, takže jaké jsou vaše výmluvy? Takto ukradenou hodinu vyplňuje meditací, cvičením a díky tomu cítí větší životní balanc, je odpočatá a má pak i mnohem více energie na svou rodinu, práci i přátele...  

2. Připravte se ke spánku 

Jak jistě víte, dobrý odpočinek je klíčový. Nejen pro nadcházející den, ale i pro vaši pleť. Odbouráte tak i zbytečný stress a vaše pokožka bude zářivější. A jaký tip má Miranda, pro spánek do růžova? Doporučuje do vaší rutiny začlenit večerní rituál. Ona sama nikdy nevynechá meditaci, a jakmile se dokonale odlíčí a provede péči o svou pokožku, používá vždy pleťovou mlhu, která hydratuje, a navíc krásně voní. Dokonce s ní nastříká i polštář, jelikož je velkou zastánkyní aromaterapie.  

3. Masáž obličeje 

Miranda tvrdí, že nedávno objevila růženín Gua Sha a ten změnil její beauty zvyklosti. Nyní tento kámen užívá každý den na masáž obličeje a nemůže si vynachválit jeho benefity. Celý proces zabere asi 5 minut a měl by simulovat cirkulaci krve a lymfatických cest, stará se o lifting obličeje, tónuje, tvaruje a odstraňuje otoky. Modelka k němu vždy užívá pleťový olej, který se díky masáží růženínem lépe vstřebá do pokožky.  

4. Pije celerový džus 

“Vždy začínám den tím, že hned po probuzení vypiji sklenici čerstvě vylisovaného organického celerového džusu na prázdný žaludek asi třicet minut před snídaní,” říká již léta Miranda. Pokud tedy máte doma odšťavňovač, tento trik, na který přísahá nejedna celebrita jistě vyzkoušejte. Nejenže má celer protizánětlivé účinky, ale dodá vaší pleti i přirozenou záři.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA