REKLAMA

Na krátko! Stříhají se hvězdy, zkuste to také

REKLAMA

 

Vlasy jsou korunou krásy. Poněkud zastaralé tvrzení, protože účes by měl doplňovat charakter. Můžete vypadat nevýrazně v běžné délce po ramena, utopeně s copem do pasu a vaše tvář nevynikne v mikádu. Pixie, pod kterým si představte to, čemu se dříve říkalo „účes na kluka", je výzva.

 

Irina Shayk
Info ikona

 

Na nedávném plesu Met Gala, bylo k vidění mnoho celebrit právě s tímto krátkým účesem. Můžete se dívat na Irinu Shayk, která si zřejmě vzala ve střihu pixie pouze paruku, a vzdychat, že vypadá božsky. Její linie lícních kostí, rty i oči skutečně najednou úplně vystoupí právě díky krátkým vlasům. 

 

Krátké vlasy by měly odrážet váš styl i povahu. Přizpůsobte jim způsob oblékání a noste například výrazné náušnice.

 

K Irině se přidaly i její kolegyně z oboru, modelky Jasmine Tookes nebo Joan Smalls. Právě štíhlé, vysoké postavy modelek s krátkým účesem dobře konvenují, připomínají v něm vznešené sochy. Jste plus size velikosti a toužíte se nechat ostříhat? Samozřejmě, můžete a bude to vypadat skvěle. Jen nepodceňte výběr toho správného kadeřníka.

 

Jasmine Tookes
Info ikona

 

Pro jaký tvar obličeje je ale pixie cut nejvhodnější? Pro oválnou tvář, které tento střih zdůrazní linii lícních kostí a brady. Ale pro každý tvar obličeje existuje ideální střih krátkých vlasů. Zkušený profesionál to vezme v potaz a vytvoří vám účes, ve kterém budete vypadat skvěle. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA