Nail trends, které tento podzim musíme vyzkoušet

Latté nails

Po v létě oblíbených, vitálních blueberry milk nails ještě chvíli u jídla a pití zůstaneme. Na scénu totiž přichází nový trend: latté nails. Tento podzim se můžeme těšit na mnoho odstínů hnědé a béžové, přesně ty, které má náš oblíbený nápoj. A pokud chcete něco odvážnějšího, zkuste také latté french tips. TikTok vám poví, co si pod tímto spojením představit.

50 odstínů zelené

Od olivové po hlubokou tmavou smrkovou, zelená je prostě IT barva letošního (a téměř každého) podzimu. A připravte se také na nové pojmenování tohoto trendu: neděste se, až se brzy na vašem Instagramu nebo TikToku objeví například matcha latté nails nebo olive focaccia nails!

Moody barvy

Je to tak, tmavá burgundy prostě neodmyslitelně patří k podzimu a s ní i elegantní černá nebo nově trendující tmavě modrá. Tyto barvy budou vždy působit elegantně a my bychom celý podzim mohli střídat pouze jejich různé odstíny. Bereme to jako výzvu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Naturální délka

Budete odvážné a zkusíte se tento podzim rozloučit se svými dlouhými nehty? Trendy říkají, že ano. Čím dál tím více se opouští od dlouhých nehtů se složitými vzory a vracíme se zpátky ke klasice a eleganci, kterou jsou krátké monochromatické nehty.

Matný finish

Vypadá to, že boom matných nehtů se vrací zpět. A my tleskáme všem hravým kombinacím, které jsou na sociálních sítích k vidění. Rovnou si je objednáváme v našem salonu. Například matný lak s lesklou špičkou nehtu, která připomíná french tip, bude určitě na podzim obrovským trendem. Vyzkoušíme na vlastní kůži.

Balletcore

Po zhlédnutí filmu Barbie určitě každý z nás vyzkoušel růžové nehty. Dobrá zpráva: nemusíme se s nimi loučit ani na podzim. Zvolte chladnější odstín, který vypadá na rukou skvěle a krásně rozzáří každé pochmurné počasí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zdroj: Glamour Magazine, ELLE.com