Koho sledovat na Instagramu: Abby Roberts

Proč ji sledovat?

Tato sympatická mladá britka by neměla uniknout pozornosti žádného milovníka make-upu! Ve svých pouhých osmnácti letech tvoří make-up looky, o kterých by se mnoha starším make-up artistům mohlo jen zdát. Abby se dokáže proměnit doslova v cokoliv. Ať už potřebujete návod na dokonalé večerní kouřové líčení, nejpreciznější linku nebo naopak návod na to, jak se proměnit v hlavní postavu seriálu Tiger King nebo elfskou krásku, Abby vás nezklame. 

 

 

Její styl

Nejen, že výsledný look je vždycky hotovým uměleckým dílem, Abby zároveň umí svoje videa pojmout zábavnou formou – vždy videa doplní chytlavou písničkou a skvělým střihem. Nikdy nezapomene líčení doplnit i o všechny doplňky, jež mu přidají na autentičnosti, například o paruky nebo šperky. Proto věříme, že její tvorba zaujme nejen fanoušky výrazného líčení. 

 

Její práce

Populární se stala díky aplikaci Tik Tok, kde Abby začala sdílet krátká videa, ve kterých tvoří svůj make-up. Od té doby nasbírala přes 170 000 odběratelů na Youtube, téměř 2 miliony sledujících na Instagramu a přes 8 milionů sledujících na Tik Toku. Také byla pozvána módní značkou Moncler na Milánský Fashion Week, točila video s jedním z nejznámějších beauty Youtuberů Jamesem Charlesem nebo spolupracovala s kosmetickou značkou Morphe. To vše za necelý rok a půl od prvního videa na Tik Toku!

 

ELLE
Info ikona
ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

EBC promo