Hairstyles této zimy? Bude to mikádo, low bun i cop

Upravený wet hairstyle

Jestli nějakého účesu byla přehlídková mola tento rok plná, tak to byl wet hair look. Jistě, na přehlídkách se odvede skvělou službu, v realitě všedních dní je to s ním o poznání složitější. Pokud se však chystáte na večerní akci, šanci mu dejte. Skvěle vypadá na dlouhých vlasech s povoleným nízkým culíkem. V případě krátkých vlasů můžete vršek vlasů uhladit a konce nechat volně roztřepené.

Svažte to mašlí

Doplněk zimy? Mašle! Vypadá skvěle jak v drdolu, tak v copech a culících i v jemně stažených předních pramíncích vlasů. Mašle skvěle vynikne nejen na vánočních a novoročních večírcích. Vhodná je i pro každodenní nošení – k basic oblečení dejte mašli a máte cool outfit hodný přehlídkového mola. Pohrát si můžete i s miniaturní verzí mašle a umístit víc takových doplňků do pramenů vlasů.

Krátké mikádo

Již druhým rokem s příchodem zimy zkracujeme a mikádo je střihem zimy i podle IT girls jako jsou Hailey Bieber nebo Kaia Gerber. Jedná se o poměrně jednoduchý střih, díky kterému vám krásně vyniknou rysy obličeje. Chce to dobrého kadeřníka, který vašim kadeřím bude rozumět, a jakmile jednou střihne, už nebudete chtít nikdy zpět ke svým dlouhým délkám!

Nejlepší střihy vlasů a účesy zimy 2023

Pěšinka na straně je zpět

Po více než dekádě se pěšinka na stranu vrátila zpět do módy a můžeme ji vidět nejen zpět na ženách v ulicích, ale i na přehlídkových molech, kde modelky často měly velmi uhlazený účes právě s výraznou pěšinkou na stranu. Ne, nebudete vypadat, jako že jste ráno spěchali. Jen ji hezky nechte na straně a pozorujte, co se bude dít!

Low bun

Vysoký utažený drdol zachraňuje naše bad hair days posledních několik let. Letos však přichází na scénu klasický baletní drdol, který je svázaný nízko na zátylku hlavy a působí velmi elegantně. Je to skvělá volba na den i na večer. Stačí si vybrat, zda budete černou, nebo bílou labutí.

Ozdoby do vlasů

Brože rozhodně nepatří jen na oblečení, ozdobit si jimi můžeme i jakýkoliv účes a postarat se tak o to, že na každé události opravdu vynikneme. Vsaďte na kousky, které vás skutečně vystihují. Nenuťte se do něčeho, co není váš styl.

Copy

Jestli nějaký účes zažil v roce 2023 comeback, jsou to copy. Žádné výmluvy, pokud jste je ještě neoživili. Ať už klasické dva, jeden dlouhý cop z vysokého culíku nebo maličké copánky, tento trend našeho dětství má mnoho podob. Hravých i elegantních, které pomohou s orámováním obličeje i s rozlétanými délkami.

Mohlo by se vám líbit

Trendy barvy vlasů podzimu 2023: Bronde, měď i nepo baby blond

Od těch nejsvětlejších tónů po ty nejtmavší, od nejchladnějších po nejteplejší, variant je nekonečně mnoho, a přesto trendy a kombinace barev přibývají, a to pod názvy, které mnohdy zní jako jakási hádanka. Kdo by se v tom měl vyznat? Přijměte naši pomoc a inspirujte se pro vaší další návštěvu kadeřnického salónu. Bude to letos na podzim bronde, měď anebo nepo baby blond?
elle.cz

Zdroj: Byrdie, Allure