Bronde, měď nebo nepo baby blond. Do jaké barvy oblečete své vlasy vy?

Bronde

Vzpomeňte na Beyoncé, Drew Barrymore nebo Jennifer Lopez. Tyto ženy léta balancují na hraně mezi blondýnkou a brunetkou a pravděpodobně si mohou osobovat titul obou. Konečně se však pro mnohotvárný dialog dvou barev našel sjednocující název, jímž je právě bronde. Tento odstín – nebo lépe řečeno – toto spektrum odstínů je univerzální, přirozené, nenáročné na údržbu a lze si s ním pohrávat po celý rok. Na podzim můžete dát větší prostor hnědé a s příchodem léta vlasy opět lehce zesvětlit. A pokud jste celý život za brunetku a jste odhodlaná to změnit, ale neubráníte se troše skepticismu, tento odstín může být krásným a praktickým mezikrokem.

Mohlo by se vám líbit

Trendy vlasy podzimu 2023: Zkracujeme, nosit se bude účes na Birkinku

Na vědomost se dává, že letos na podzim budeme zkracovat! Vlasům odlehčíme a inspirujeme se k tomu u těch největších IT girls. Nosit se bude ofina na Birkinku i buzzcut podle Hailey Bieber. Který trend bude slušet vašim vlasům?
elle.cz

Měď

Měděné vlasy jsou podzimní klasikou, a nejen proto, že ladí se hřejivými tóny opadaného listí. Možností je hned několik, odstín můžete zvolit jemný a koketující s kaštanovou nebo hluboký a bohatý – ten, který oblékla Zendaya na Met Gala v jejím „Joan of Arc“ outfitu před pěti lety. Zvolit můžete i nejnovější variantu měděného odstínu zvanou bropper, která staví na hnědém základu a podobně jako bronde, snoubí hnědou a měděnou barvu do teplého a jemně načervenalého tónu.

Nepo baby blond

Když se podíváte na vlasy Sofie Richie, Lily Moss, Lily-Rose Depp nebo Gwyneth Paltrow, spojuje je elegance a sofistikovanost. Nepotismus je nekonečně diskutované téma, ale je jasné, že tyto ženy nikdy nesužoval nedostatek financí na bankovním kontu a přístup proto měly i k těm nejlepším kadeřníkům. Práce s barvou je u tohoto typu blond velmi precizní a výsledek dýchá v rytmu trendu tichého luxusu. Vlasy vypadají uhlazeně a mají ten model off-duty šmrnc v kontrastu se surfařskou lived-in blond, která naopak vzbuzuje pocit bezstarostnosti a je poměrně snadná na údržbu.

Mohlo by se vám líbit

Face-framing: nejlepší způsob, jak nosit ofinu. 10 účesů na každý den

V reklamách na vlasovou péči modelky ve slow motion pohazují hlavami a vlasy jim po sobě elegantně kloužou. Jejich hřívy působí zdravě, hustě a je v nich spousta pohybu. Kromě skvělé domácí péče a správného stylingu je klíčem k takovým vlasům plným energie střih s prameny rámujícími obličej. Pokud vás váš současný střih nudí, je face-framing jedním z nejjednodušších a nejlepších způsobů, jak to (ne)nápadně změnit. Tady je 10 nejlepších účesů podle celebrit!
elle.cz

Tmavě čokoládová

Podzimním evergreenem je sytě čokoládová barva, která hraje do karet změně nálady a počasí. Bohatý teplý odstín hnědé přináší vlasům hloubku a zvýrazní vaše rysy. Pokud se však stále nechcete vzdát léta a všeho co symbolizuje, můžete si pohrát s jemnými světlejšími akcenty.

Mushroom blonde

Teplé odstíny palety jsme pokryli a nyní je na čase zabrouzdat do vod o něco chladnějších. Platinová je out a nahradila jí právě mushroom blonde, barva, která je obdobně chladná, ale o něco tmavší. Blonďatý základ s nádechem šedé či stříbrné jste mohli vidět po nějaký čas například na herečce Lily-Rose Depp.

Nevíte, jak obměnit svůj účes? Inspirujte se zde ...

Zdroj: Byrdie, Allure, Real Simple