Zapletené vlasové trendy letošního léta? Dvojitý cop i věčná klasika

Zapletená inspirace

Experimentovat s vlasy se dá mnoha způsoby. Nezáleží ani tolik na tom, jak dlouhé vlasy máte nebo do jakého typu spadají. Jednoduchá zapletení vyniknou u všech. Zapletené vlasy jsou skvělou alternativou jednoduchých culíků a drdolů, do kterých máme tendenci si vlasy stahovat, když je veku tepleji. Lačníte po lehké změně? Jak takové jednoduché copánkové účesy vytvořit? Někdy stačí pouze špetka inspirace, kus stužky a chvíle vašeho času.

Mohlo by se vám líbit

Koketujte (s) vlasy: Čelenky, mašle a skřipce se vracejí ve velkém

Konečně definitivně odkládáme pokrývky hlavy a je čas předvést, čím jsme se inspirovali na módních přehlídkách. Ať už to bylo v New Yorku, Paříži, Londýně či Miláně, všude byly k vidění doplňky do vlasů. Ať už nosíte rády vlasy rozpuštěné nebo stažené, nezapomeňte je vyšperkovat vlasovými doplňky. Vašemu outfitu dodají další rozměr!
elle.cz

Nepřehlédnutelná jednoduchost 

Klasikou je samozřejmě zapletený francouzský cop. Ne každý si ho ale na své hřívě umí vykouzlit. Naštěstí tu existují alternativy, které nám tuto klasiku nahradí a lehce zpestří. Vyzkoušejte třeba jednoduchý culík zdobený stužkami. Začněte se stužkou u hlavy a culík po celé délce obmotejte. Na konci nezapomeňte stužku či šňůrku pevně uchytit, aby se obmotání hned nerozpletlo. Stužku můžete připlést i do copu už při pletení, nebo hotový cop stužkou teprve obvázat. Případně se nebojte experimentovat s vlasovými doplňky, jako jsou třeba velké „scrunchie“ gumičky, čelenky, skřipce nebo mašle.

Ozdobte své vlasy něčím navíc

Dlouhé copy krátký rozum? 

Rozpůlené a zapletené vlasy na dvě poloviny nemusí vždy vypadat infantilně. Naopak. Klasikou jsou sice dva copy na způsob seriálové Wednesday Addams, každopádně z ní si můžete pouze vzít inspiraci. Dva malé copánky si můžete zaplést na špičce hlavy pro efektní orámování obličeje a zbytek vlasů nechat ledabyle rozpuštěných. Popřípadě tyto dva copánky začněte plést z poza uší a tím vytvoříte nenápadný, ale přesto osobitý look.

Mohlo by se vám líbit

Nejgooglenější vlasový trend: liquid hair. Chcete je taky?

Tekuté vlasy neboli liquid hair jsou jedním z nejvyhledávanějších vlasových trendů na internetu. Chlubit se jimi může třeba Dakota Johnson, která vždy drží prst na tepu toho, co se právě nosí, ať už se jedná o módu nebo o beauty trendy.
elle.cz

Copánky všech stylů a tvarů

Nyní jste už experty na všelijaké zapletené radosti na hlavě. Nebojte se experimentovat s počtem a velikostí copánků a jejich umístěním na hlavě. Myslete na to, zda je chcete mít rozevláté a nespoutané kolem hlavy, nebo naopak stažené u hlavy pro elegantnější nádech. Mohou být zapletené pouze z poloviny nebo celé, tlusté nebo tenké a stažené nahoře či dole. Inspirujte se v galerii pro neokoukané variace copánků!

Zapletené vlasové inspirace

Zdroj: Byrdie, Allure, ELLE.com