Aplikace pro lásku ve třech - jaké jsou ty nejlepší a jak fungují?

 

Feeld  

Původně se aplikace jmenovala 3nder, ale Tinder na sebe se žalobou - kvůli podobnosti názvu - nenechal dlouho čekat. V současnosti se jedná o nejrozšířenější komunitu polyamoriků na síti. K aplikaci se můžete připojit jako pár nebo jako jednotlivec. Má intuitivní funkci chatu, která se výborně přizpůsobuje i vrstevnaté komunikaci mezi vícero uživateli. Přestože jako základ profilové identity používá Facebook, je zcela diskrétní. Zatímco základní služby aplikace jsou zdarma, za její prémiové členství si můžete připlatit. Rozšířené členství nabízí větší soukromí (můžete se například přepnout do takzvaného ‚‚ghost modu‘‘), můžete kontrolovat udělené lajky (podobně jako na Tinderu) a také šanci přidávat fotografie, které mohou vidět pouze vybrané profily.

3Somer  

Na rozdíl od Feeldu, který je ideální pro různorodá propojení, 3Somer je aplikace nabízející databázi uživatelů, kteří vážně touží jen po trojce... ať už chcete něco neformálního, nebo seriózního. Snadné rozhraní funguje stejně jako u ostatních seznamovacích aplikací. Vytvoříte si profil a přejetím se jednoduše párujete s lidmi v okolí. Appka umožňuje specifikovat, co vás zajímá a také větší svobodu v nastavení profilu. V systému lze zveřejňovat fotografie a aktualizovat stav (podobně jako na Facebooku) a základní verze je zas zdarma, za zlaté členství ale musíte platit. 

Mohlo by se vám líbit

Jak dlouho je dlouho? Sexual avoidance cycle je hrozba každého vztahu!

Běžné přesvědčení, že sex by měl být snadný je tak trochu mýtus. Realita odráží jiný stav. Pro mnoho milenců sexuální život v partnerském vztahu začíná asi nějak takto: na začátku vám přijde snadné proměnit touhu v krásný okamžik, sex je povětšinou zábavný a spontánní. Jak ale plyne čas, stává se z milování dost často komplikovaná a obtížná záležitost. Jak ale zabránit tomu, aby se z intimních chvilek stal zdroj strachu, úzkosti a frustrace?
elle.cz

3Fun  

Spousta aplikací, zaměřujících se na trojky, má mnoho společných jmenovatelů. Jenže 3Fun nabízí vcelku bohaté využití, a to už v základní verzi. Nejenže máte šanci hned zpočátku kontrolovat, komu se váš profil líbí a neomezeně tak chatovat, ale můžete také procházet databázi, přidávat soukromé fotografie a nastavovat hranice umístění, aby byl váš profil lépe dohledatelný. Zároveň si velmi snadno můžete účet ověřit, takže se tahle síť celkem šikovně vyhýbá trollům a robotům.  

Fantasy Match  

Komplexní aplikace, která vás ve skutečnosti poučí a obohatí? To je Fantasy Match. V zásadě máte tři hlavní možnosti, jak aplikaci využívat. Můžete si rozšiřovat obzory, tedy chatovat s odborníkem či se účastnit konverzací ve fórech nebo flirtovat s uživateli v soukromých konverzacích. Pokud si s ideou trojky teprve zahráváte, tohle je nejlepší způsob, jak se otestovat.  

Mohlo by se vám líbit

7 věcí, kvůli kterým poznáte, že váš vyvolený nechce vztah

Zamilovali jste se a máte jasno. Je to ten pravý/ta pravá. Ale co když to objekt vaší touhy vidí úplně jinak?
elle.cz