Zpověď gigola. Čtěte v nové ELLE!

Znáš své hranice vzrušení, prožitku, hranice sebe samé? Ukonejši svou chuť, nech se rozmazlit jako královna, probuď v sobě Ženu! Prožij se mnou nevšední euforii doteků, emocí, partnerského prolínání… Podmaním si Tě a Ty přitom zůstaneš úplně volná! Takhle láká zákaznice na svém webu jeden z českých gigolů. Téma lásky, za niž platí ženy, je stále neprozkoumané a zní hodně tajemně. 

Mnohé z nás pořádně neví, jak takový byznys funguje, kdo ho provozuje, jak vypadá typická zákaznice a jak gigolové vlastně žijí. Pokud prohledáte internet, nabídek najdete více než dost. Například na stránce Erotic Prague nabízí své služby téměř pět stovek mužů. Málokterý z gigolů ale chce o své práci mluvit, raději zůstávají v anonymitě. Stejně je na tom i Dominik (www.gigolo-dominik.cz), jenž nikomu ve svém okolí neříká, co vlastně dělá. 

Neví to ani jeho partnerka. „Vlastně mě to docela mrzí, protože na to jsem pyšný. Ale vím, že je to stále určité tabu, a tak nechci zbytečně vířit vodu.” Práci gigola se proto věnuje pouze ve volném čase. „Tahle činnost vás musí hlavně bavit. Ve chvíli, kdy by se z ní stal hlavní zdroj mých příjmů, začalo by to skřípat,” vysvětluje. Dominik začínal tantrickými masážemi, od kterých už byl jen krůček k gigolovi. První sex za peníze byl rozpačitý. „Jste vzrušeni do morku kostí, děláte, jako že jste hrozně zkušený machr, ale hlavou vám neustále běhají myšlenky: Jak se jí to líbí? Byl tohle orgasmus?” vzpomíná Dominik. Svou fotku ženám záměrně před první schůzkou neposílá. „Nikdy nevím, kdo sedí na druhé straně. Navíc jsem přesvědčen, že fotka osobní dojem nenahradí. Měl jsem dokonce klientku, která se se mnou scházela jen se zavázanýma očima. Znala mě jen po hmatu.” 

 

Vždy se snažím ženám nabídnout něco víc. Důležitá je důvěra. chci, aby byly samy sebou a odvázaly se.

 

VĚTŠINOU JDE O VÍC

Před pár lety produkce HBO uvedla reality show Gigolové. Šlo o pětici mužů, kteří si vydělávají na živobytí coby luxusní společníci v Las Vegas. Popisovali, jak musejí zvládnout zkoordinovat své vztahy, přátele a rodinu s požadavky dámské klientely. Nebo vzpomeňte na slavné filmové drama Americký gigolo, v němž je mladý Richard Gere jako Julian Kay obdivován krásnými ženami. Může se to zdát jako absolutní dream job. Ženy vám skáčou do postele jedna za druhou, a ještě vám za to platí. Tyto představy se však od reality přece jen trochu liší. 

...

Více se dočtěte v červencovém čísle ELLE, které je právě na stáncích.

 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

EBC promo