Demi Lovato přichází na trh se svým vibrátorem. Koupíte si Demi Wand?

 

Zpěvačka Demi Lovato se rozhodla pro neobvyklou spolupráci, když se spojila se společností vyrábějící sexuální hračky, aby navrhla vlastní vibrátor, který nazvala “Demi Wand”.  

“Nic vám nedá takovou sílu a moc, jako když vezmete rozkoš do svých rukou. Už jsme strávili až příliš mnoho času tím, že nejsme sexuální bytosti – je na čase toto stigma vyvrátit. Všichni si zasloužíme prožívat rozkoš. Všichni si zasloužíme orgasmus,” řekla Demi v podcastu Shany Boodram. “Na tuto spolupráci s opravdu inovativní společností Bellesa, jsem opravdu pyšná.” 

 

 

Co je Demi Wand? Jde o diskrétní vibrátor, který je velmi tichý a je dodáván v elegantním pouzdře, které samo o sobě funguje jako nabíječka. Pokud tedy někam cestujete, není problém ho vzít s sebou. Jeho cena je 79 dolarů a je k dostání v citronově žluté barvě. Jde o hračku pro externí stimulaci. Značka Bellesa, respektive její generální ředitel o této kolaboraci prohlásil: “Demi je někdo, kdo se neomlouvá za to, kým je a stala se tak ztělesněním našeho brandu.”  

 

 

Zpěvačka se z kraje tohoto roku otevřela veřejnosti a popsala svou cestu ke znovu nalezení sebe sama. Prostřednictvím Twitteru oznámila, že je nebinární. „Jsem hrdá, že vám mohu oznámit, že se identifikuji jako nebinární a že budu oficiálně používat zájmena oni / jejich.“ A v dokumentu “Dancing with the Devil” otevřeně komunikovala svůj boj s drogovou závislostí i s poruchou příjmu potravy. Nyní je prý na dobré cestě a je konečně tam, kde si přála být. Je zapálenou ambasadorkou pro LGBTQ+ práva a očividně se nebojí ani své sexuality, což dokazuje i Demi Wand. Vždyť jak sama tvrdí, ty nejlepší zkušenosti a zážitky prožila stejně sama se sebou... 

REKLAMA