REKLAMA

Mindful masturbace jako nový trend sebelásky

REKLAMA

 

Mindful masturbace - jako nejnovější trend sebelásky - předpokládá, že díky ní prožijete více smyslných a intenzivních orgasmů. Rychlý orgasmus může být pohodlný, ale zastánci vědomé masturbace věří, že by se s ním mělo zacházet opatrně, stejně jako s tím vědomým a že bychom tyto dvě polohy měli spravedlivě střídat. 

Podle Billie Quinlan, spoluzakladatelky sady audio průvodců mindful sexem: Ferly, je mindful masturbace... „pokročilým způsobem, jak prozkoumat své potěšení, dostat se do hlubin vlastního těla a na pár blažených minut uniknout své mysli. Když aplikujeme mindfulness na způsob, jakým si děláme radost, může nám to pomoci dostat se do mnohem hlubšího spojení se sebou samým, což v konečném důsledku vede k většímu potěšení, lepšímu porozumění našim tělům a nádhernému způsobu relaxace.“

Jak na to?

Ženy často masturbují s hračkami stejným způsobem znovu a znovu. To je úplně v pořádku, ale pokud hledáte něco trochu víc, pak Billie rozhodně doporučuje vědomé prožitky. Jenže jak začít?   

„Nejlepší způsob, jak začít, je ve skutečnosti rukama, což vám může připadat divné, pokud už nějakou dobu používáte hračku, ale užívání našich rukou a prstů nám může vytvořit takovou intimitu, kterou hračky nenahradí,“ říká Billie. „Dalším krokem je prozkoumat své tělo holističtěji, takže místo soustředění veškeré své pozornosti na vulvu a klitoris začněte zkoumat své další erotogenní zóny od hlavy až k patě. Cílem je být zvědavá, nechat se unést každou senzací a přiznat si, co vám dělá dobře, ale i ne tak dobře. V budoucnu z vás tato úroveň znalostí také udělá mnohem lepšího komunikátora, takže partnerský sex může být skutečně naplňující.“

Nakonec radí Billie přesunout pozornost od dosažení orgasmu k pocitu niterního potěšení, které trvá déle než orgasmus. Odstranění jasného cíle uvolní jakýkoli tlak a pomůže vám zjevně se uvolnit hlouběji. Vyzkoušet něco nového bez jakéhokoli vedení může být zrádné, ale v tom případě jsou tady aplikace jako je Ferly - vyzkoušejte řízenou masturbaci”, která pro vás převezme vedení, nebo si poslechněte smyslný příběh, který vám může pomoci prožít zajímavou erotickou fantazii.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA