REKLAMA

Misionářská poloha nemusí být nuda! Takhle ji můžete ozvláštnit

REKLAMA

 

Za dveřmi ložnice 

“Sex on the beach” není jen název cocktailu, ale i pozvánka. Změna prostředí může být často dobrodružnější než změna polohy. Pokud si však vyberete konkrétně pláž, buďte diskrétní a dejte si pod sebe dostatečnou deku, protože písek se dostane opravdu všude. Pokud se bojíte diváků na veřejnosti, začněte alespoň střídat místnosti doma...  

Ergonomická výpomoc 

Správné umístění polštářů pod zadek může dělat doslova divy. Tento malý trik změní úhel penetrace a dokáže ovlivnit i její hloubku. Užití polštáře také poskytuje lepší přístup ke klitorisu a je to upřímně i pohodlnější...  

Good vibrations 

Podle jedné studie z roku 2018 dokáže dosáhnout orgasmu méně než 20 % žen pouhou penetrací. Klíčem k jejich potěšení je stimulace klitorisu, pokud byste to náhodou ještě nevěděli. Dotýkejte se ho tedy - ať už vy či váš partner a jestliže se cítíte na experimenty zapojte i vibrace. Nebudete litovat, pokud si pořídíte například vibrační kroužek, věřte nám. 

Vezměte nohy na ramena 

Možná, že již víte, že pokud jste dole a ovinete nohy kolem partnera nahoře, zajistíte tak nový a velice zajímavý úhel penetrace a dochází i k velice žádoucí stimulaci klitorisu. Pokud se však cítíte na ještě větší akrobacii, dejte partnerovi vyloženě nohy na ramena pro větší intenzitu sexuálního zážitku. 

Používejte hlasivky 

Zapojte při této pozici celé tělo. A to “celé” myslíme opravdu doslova, včetně hlasivek. Slova dokážou opravdu divy! Pokud se necítí rovnou na nestydaté sprosťárny, zkuste sdílet nahlas své sexuální fantazie nebo si povídejte o svých sexuálních zážitcích, které se vám opravdu líbily a uvízly vám v paměti. Otevřete tak nečekanou a dobrodružnou kapitolu... věřte nám! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA