Sedmero mužů, kterým se na jaře vyhnout!

 

Všechny jsme v zásadě uvězněny v rom-comu s postavami, které zahrnují spektrum trhačů, manipulátorů, lhářů i erotomanů. Všechny jsme je již potkaly, poznaly a máme pocit, že víme jak na ně, nebo jak se jim vyhnout. Nikdy ale není od věci znovu zamyšlení a rekapitulace. Ať jste zas o krok blíž k vašemu Mr. Big.

Vtipný cynik aka ignorant  

V počátečních fázích seznamování může být obtížné odhadnout humor protějšku, zejména v případech startovní virtuální komunikace. Dejte si proto pozor na ignoranty. Přehlížení důležitých souvislostí nemusí být za některých podmínek vtipné a s člověkem, který tímto ventiluje strach z nových věcí by vám dobře asi stejně nebylo.  

Pan budget 

V souvislosti s emancipací jsme se my ženy naučily, že nám nemusí být studno zaplatit za sebe útratu. Jenže dle obrázku ve společnosti tato síla a zároveň i rozmar učinil z mužů docela zbabělé šetřílky. Proto pozor, ať se nestanete jednou z jejich obětí. Buďte hrdá, zaplaťte svou část, když se tak cítíte, ale v nitru si houževnatě zachovejte jednu důležitou pravdu: s největší pravděpodobností se budete cítit pohodlněji při rozhovoru s mužem, který je velkorysý.  

Mohlo by se vám líbit

SEXUÁLNÍ UNIVERZITA: Vše, co jste kdy (ne)chtěli vědět o penisu

Některé kultury jej uctívají, jiné “stříhají” a další považují za symbol mužnosti. Tento úd je ale především opravdu fascinujícím pohlavním orgánem Kolik toho o něm vlastně víte? Pokud nemáte falofobii, tedy strach z penisů, čtěte dál a připravte se na pořádnou dávku nových a zajímavých informací.
elle.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ten týpek ze socek  

Srdíčko střídá srdíčko, plamínek střídá plamínek. Vy víte o něm, on zas o vás. Sledujete jeden druhého na Instagramu. On se vám líbí, má pejska, je aktivní, v karanténě se naučil španělsky. Už, už jste málem skončili na rande. A s dalším vaším selfíčkem, které ani nemá být nijak hladové, spíš civilní a milé přijde další mrkající emotikon. Co v takových případech dělat? Nereagovat. Sociální sítě nabízejí pro podobné jedince geniální prostor k exhibici a zacyklení. Takový muž není pro vás.  

Nespíš?  

Hook-up kultura jednadvacátého století sice potvrdila, že i ženy mohou mít rády jen sex. Ale pozor, pokud víte, na co jste připravená, tak rozhodně nemá cenu podléhat dojmu, že ti s nimiž jste se celá ta léta prodírali bok po boku sexuální svobodou budou dobrou volbou i v případě vztahu. TEČKA! 

Mohlo by se vám líbit

Nyní si můžete koupit šaty, které oblékla Julia Roberts v Pretty Woman

Připravte se na pořádnou dávku nostalgie! Tento kousek je novým letním must have!
elle.cz

Promiň, včera jsem usnul 

Jasně, tohle je nejvíce alarmující textovka, kterou lze obdržet. Tohle rády přehlížíme. Jenže když v randění pracujete na realizacích společných chvil jen vy a druhému se tu a tam stane, že zaspí, aniž by odpověděl, znamená to, že ono pouto nemá nadějných vyhlídek. Pokuste si to včas přiznat, prosím!  

Kde je moje objetí?  

Pamatujete si ho z předchozí práce, na večírku jste možná něco zažili, ale nevíte jistě kým je. Možná proto, že to neví ani on sám. Když se pak potkáte na sítích v nočních hodinách doprošuje se objetí. Teď kroutíte hlavou, že tohle přeci nemůžeme myslet vážně. No, bohužel i na tyto případy stále ještě reaguje spoustu vzdělaných a sebevědomých žen. Není třeba dodávat komentář, když na takový typ narazíte, mazejte ze seznamu, můžete se ale slušně omluvit. Jenže i tak by vám příště mohlo ve zprávách přistát: „Kde je moje objetí?“      

Pan dickpic 

No comment!  

Mohlo by se vám líbit

Sex budoucnosti: Méně vztahů na jednu noc, ale více experimentů

Stojíme na prahu další sexuální revoluce? Výzkumy říkají, že pravděpodobně ano. Zodpovědné za ní jsou nejen aplikace pro rychlé seznámení a sociální sítě, ale také pandemie. Ta změnila náš přístup k fyzickému kontaktu, který se stal nejvzácnější komoditou i zdrojem smrtící nákazy.
elle.cz