Jak si užít dokonalý sex i s nedokonalými křivkami

Nechci tlustý sex

Útěchou vám budiž, že v tom nejste zdaleka samy. Dokonce ani celebritám se ostych a nechuť mít sex, když zrovna nemají svou vytouženou velikost, nevyhýbá. Herečka Kirstie Alley, která celý svůj život bojuje s váhou a střídavě hubne a přibírá, přiznala, že v období, kdy měla nadváhu, nechtěla mít „tučný sex“. Doslova prohlásila: „Nelíbilo se mi, jak vypadám, a nechtěla jsem mít tlustý sex.“ Přitom Kirstie je známá svým velkým sexuálním apetitem – když má po svém boku muže, chce, aby se jí v posteli věnoval alespoň dvě hodiny denně, jak přiznala v talk show Ellen DeGeneres. Dokážete si tedy představit, jak velký mentální blok musela kvůli kilům navíc mít, když si dokázala zcela odepřít potěšení, kterému se jinak s oblibou denně věnuje. Jste na tom podobně jako Kirstie? Ostýcháte se mít sex nebo se během něj uvolnit, protože neustále myslíte na to, jak hrozně při tom vaše tělo vypadá?

Mohlo by se vám líbit

Lásky z exotiky: Jde o sexuální turistiku, či jen touhu být milována?

Horké slunce, vůně dálek a pozornost leckdy o několik desítek let mladších mužů jsou lákadla, s kterými se v exotických krajinách setká většina Češek a Evropanek. Na nich pak záleží, jak s těmito příležitostmi k povyražení naloží. Mluvíme o sexuální turistice, nebo jen o touze být milována?
elle.cz

Vaše chyby nevidí. Vaši strnulost ano

Ach, my ženy. I když vypadáme jako bohyně, stejně si na svém těle najdeme něco, proč se trápit. Přitom ty věci, které se nám na nás nelíbí, jako třeba oblejší stehna, menší prsa, větší zadek, mohou být přesně těmi, které na nás partnera rajcují. A pokud ho nerajcují, je dost dobře možné, že je nevidí nebo vnímá naprosto odlišně od toho, jak na ně nazíráme my. Pokud s vámi partner chce mít sex, vnímá vás jako celek, po kterém touží. Představujete pro něj celistvý objekt, který ho přitahuje a na kterém se spíše soustředí na to, co se mu líbí, protože to ho dostává do ještě většího varu. Neexistuje jediný důvod, proč by se měl ve chvíli, kdy je vzrušený a očekává eskalaci rozkoše, začít soustředit na něco, co se mu nelíbí a co zákonitě způsobí opadnutí touhy. Mnohem hůře než vaše celulitida nebo větší bříško působí vaše nejisté a odmítavé chování, vaše strnulost a citelný diskomfort, který naruší intimitu mezi vámi.


BMI kalkulačka

Jsem

Vaše BMI:

Vaše idealní váha:


Kila o vášni nerozhodují

Vsugerovávat si myšlenku, že váš sex by byl mnohem lepší, kdybyste měla o pár kilo méně, je nesmysl. Muži při sexu neřeší, kolik centimetrů máte v pase, ale co se svým tělem dokážete. Je pro ně mnohem důležitější, co jste ochotná dělat, jak si to užíváte a jak se u toho tváříte. Strnulost a nejistota z vašeho fyzična se vám naprosto nevyhnutelně vepíše do tváře, stejně jako to, když si sex opravdu užíváte. A to je pro muže mnohem vzrušivější než sixpack a malý zadeček. Chce vidět, že vás dokáže dostat do varu a vaše uvolnění a rozkoš je pro něj tím největším afrodiziakem. A funguje to i naopak – existuje snad nějaký větší booster pro vaše sebevědomí, než vidět, jak je z vás partner úplně paf?

Mohlo by se vám líbit

Miluji tě, ale při sexu myslím na jiného. Pouhá fantazie, či problém?

Ležíte s partnerem nazí tělo na tělo, ale vaše mysl je s někým jiným. Je tohle scénář i vašich milostných chvilek? Stejně je na tom 49 % zadaných lidí. Zbývá se jen zamyslet, jestli jsou to ještě pouhé neškodné sexuální fantazie, nebo jestli vašemu vztahu zvoní umíráček – a jestli to jde ještě nějak změnit.
elle.cz

Ženství místo diety

Vaši sebedůvěru v posteli nespraví dieta ani opakování motivačních hesel, jak jste krásná. Pro vaše vnímání sebe sama a správnou vnitřní image je mnohem důležitější umět se uvolnit a vložit důvěru do svých sexuálních dovedností. Ženy, které vědí, co se líbí jejich partnerovi a hlavně co se také líbí jim samotým, si své ženství užívají a estrogen z nich přímo sálá. Důvěra ve vlastní milenecké schopnosti naprosto odsune úzkosti z nedokonalého vzhledu někam daleko. Věřte, že vaše živočišnost a sexuální přidrzlost je pro muže přitažlivější než ploché břicho a vydřepovaný zadek. Objevujte, zkoušejte, experimentujte, využijte každou možnost, jak rozšířit svůj sexuální repertoár. Zjistěte, co na vašeho partnera platí a dejte mu to. Uvidíte, že právě tohle je věc, která vylepší váš sex, nikoli to, že zhubnete a půjdete na plastiku prsou.

Mohlo by se vám líbit

5 věcí, které stimulují chuť na sex: Pomůže hádka, kardio i čokoláda

Hádky a rozepře jsou přirozenou součástí každého vztahu. Pročistí vzduch, dají průchod napětí a mnohdy také vzbudí neodolatelnou touhu po partnerovi. Vášnivé výbuchy vzteku však nejsou jedinou věcí, která stimuluje chuť na sex. Své splní také čokoláda nebo kardio. Nevěříte? Věřte.
elle.cz

Zdroj: People.com, theeverygirl.com