Stud stranou. V těchto sexuálních polohách budete vypadat božsky

Misionář

Toto je nejlichotivější poloha ze všech. Díky tomu, že vás partner zalehne, neuvidí kromě horní poloviny těla a vašeho obličeje téměř nic. Když si navíc prsy ze strany zmáčknete pažemi, budou držet u sebe a směřovat přímo k partnerovu obličeji. Váš muž tak bude mít před očima vaše dokonalá ňadra a váš obličej, ve kterém může pozorovat, jak se vám milování s ním líbí. A to je mocné afrodiziakum!

Na koníčka

Tato oboustranně oblíbená poloha vám dává velkou moc v prezentaci svého těla. Nejen, že si můžete sama regulovat rychlost, hloubku a směr pronikání a ještě si o partnerův podbřišek dráždit svůj klitoris, ale můžete u toho ještě vypadat jako bohyně. Když narovnáte záda, zatáhne se vám bříško a napřímí se prsy. Ty můžete opět pažemi ze stran nebo jednou rukou přizvednout, aby působily větší a vzpřímenější. Když si druhou rukou budete hrát se svými rty nebo s vlasy, budete vypadat jako ztělesnění bohyně sexu.

Mohlo by se vám líbit

Jak si užít dokonalý sex i s nedokonalými křivkami

Málo světla, volnější košilka, vhodně zvolená poloha… také se takto připravujete na sex, aby partner neviděl vaše křivky? Podobně se omezuje spousta žen na celém světě. A víte, že je to zbytečné? Takhle si užijete sex naplno, i když nemáte BMI 18.
elle.cz

Zezadu

Tahle poloha může být nemilosrdná – ale taky pěkně žhavá. Záleží na úhlu, v jakém prohnete záda. S celulitidou na zadní straně stehen si nemusíte dělat starosti. Ve chvíli, kdy do vás partner pronikne, zakryje svýma nohama zadní stranu těch vašich, takže starost o to, jak vypadají vaše stehna zezadu můžete nechat plavat. Zapracovat můžete na linii vašeho zadečku a zad. Když se totiž prohnete jako kočka, váš zadeček se vyšpulí a bude působit oblejší a pevnější. V partnerovi okamžitě vyvolá chuť vám ho masírovat nebo vás po něm plácat a ještě větší drajv tomu dodá sexy linka prohnutých zad. Občas pohoďte vlasy dozadu a starosti, jestli na vás něco nevypadá nelichotivě, pusťte z hlavy. Takhle vypadáte do-ko-na-le.

Orální sex – váš

Sedněte si na okraj postele, tak, abyste stehny na ní už neseděla. Nejen, že tak umožníte partnerovi lepší přístup do vašeho klína, ale stehna se vám prověsí dolů, takže budou působit štíhlejší. Pak se prohněte v zádech. Díky tomu se vám protáhne linie bříška a to se krásně zploští a zatáhne. Také vaše prsy se díky napřímenému hrudníku narovnají a budou dominantnější. A teď už si to jen užívejte.

Mohlo by se vám líbit

Nejste sexy? 5 zaručených způsobů, jak posílit svůj sex-appeal

Abyste se cítila více sexy, potřebujete nejprve zhubnout, nechat si upravit to nebo ono a vůbec se celkově změnit. Souhlasí to? Jediné, co ve skutečnosti potřebujete, je změna vnímání sebe sama. A pár dalších drobností, které ovšem nemají nic společného s hubnutím nebo s plastickou chirurgií. Svůj sex-appeal můžete posílit vy sama a navíc velmi jednoduše. Čtěte a konejte!
elle.cz

Orální sex – jeho

Když muži dostávají orální sex, milují to. Upřímně je při tom ani nenapadne řešit, jestli vám někde není vidět nějaký špíček, ale pro váš dobrý pocit se můžete dokonale „naštelovat“ i při této sexuální praktice. Nejvíce vám to bude slušet vkleče. Vlasy si rozpusťte nebo si je vyčešte do vysokého culíku, aby vás za něj mohl při chvíli rozkoše chytit. Nezapomeňte se narovnat, aby vám prsy hezky trčely dopředu a kromě vašeho obličeje byly vidět i ony. You are hot.

Lžíce

Spolu s misionářskou polohou je tato ideální pro ženy, které jsou opravdu extrémně stydlivé. Partner neuvidí nejen nic nelichotivého, ale neuvidí téměř nic. V této poloze jste k němu zády a vaše těla dokonale kopírují jedno druhé, takže prostor pro to, kdy by mohl zahlédnout nebo hodnotit nějakou vaši nedokonalost, tady není. Nicméně, pokud hrudník pootočíte směrem k němu a pánev necháte v pozici na boku, zúží se vám pas a partner také získá lepší výhled na vaše prsy. Spodní nohu pokrčte a horní ladně natáhněte, bude opticky působit štíhlejší.

Mohlo by se vám líbit

Kdy je sexu málo a kdy už moc? Nahlédněte ostatním do ložnice

Se svým sexuálním životem jste spokojeni. Do chvíle, než se sejdete s kamarády na drink a oni začnou vyprávět, jak často a s jakou chutí se sexu oddávají. Pak už jen tiše usrkáváte s očima zabodnutými do dna sklenky a přejete si, aby nepřišli na to, že vy jste se vlastně ještě nevyjádřili… Máte se za co stydět? A kolik sexu je v partnerství tak akorát?
elle.cz

Zdroj: Autorský článek