Life approved: 5 zaručených způsobů, jak posílit svůj sex-appeal

Chcete sex-appeal? Tak chvalte

Jestli chcete dostávat komplimenty a cítit se přitažlivější, naučte se je také rozdávat. Když budete partnerovi (nebo jiným lidem ve svém okolí) dávat najevo, že si všímáte toho, jak jim to sluší a co jim jde, pomůže to i vám vypadat v jejich očích atraktivněji. I vy pak uslyšíte na své konto více pochval a uznání. Výzkumníci z University of Electronic Science and Technology of Chinave studii z roku 2016 zjistili, že muži, kteří ženy zahrnovali komplimenty, jimi byli následně shledáni atraktivnějšími. A platí to i naopak. Pochvalte kolegovi účes nebo sako, partnerovi zadek. Okamžitě si vysloužíte jejich pozornost i chuť vám pochvalu brzy oplatit.

Mohlo by se vám líbit

Flirtujte, i když jste ve vztahu. Vyplatí se vám to!

Čím déle vztah trvá, tím více může začít připomínat šampaňské, ze kterého se vytrácí bublinky. Nedovolte, aby vám z lásky zbylo něco, co jiskřivý nápoj nepřipomíná už ani s oběma očima zavřenýma. Nenechte dráždivé bublinky vaší vášně vyprchat. Jak? Nepřestávejte flirtovat!
elle.cz

Neshazujte se

Generace sahající k mileniálum to mají pevně zakódované, Gen Z je na tom v tomto ohledu naštěstí už mnohem lépe. Máme naučeno na sobě neustále hledat to, co je špatné, nehezké, nedostatečné. Mluvit o tom, co se nám nepovedlo, své úspěchy zlehčovat a když nás nedejbože někdo pochválí, okamžitě to shodit. To není sexy. Všimněte si, jak na vás působí sebevědomí lidé. Přitažlivě? Více sexy? Určitě více než ten, kdo se neustále chová jako pes očekávající pokárání. Proto se hrdě narovnejte, usmějte se a až vás někdo pochválí, řekněte prostě jen: „Děkuji.“ Tečka. Už nedodávejte nic o tom, že jste přibrala nebo že jste sukni sehnala ve výprodeji. V očích svých i v očích ostatních budete hned vypadat lépe. A cítit se víc sexy.

Noste hezké oblečení

To, že nemáte velikost 36, nikoho kromě vás netrápí. Volné černé oblečení vám možná pomůže necítit se špatně, ale rozhodně vám ani nezajistí cítit se dobře. Zkuste si vzít místo svého „bezpečného“ maskujícího oblečení něco, co vaše okolí překvapí. To, jestli se v nějakém oblečení budete cítit dobře a tím pádem v něm tak i vypadat, je otázkou pouze pár komplimentů. A ty dostanete, když budete odvážnější. Zkuste jen třeba nosit jinou, pro vás neobvyklou barvu. Co třeba červená? Studie z University of Rochester zmíněná na webu Insiderprokázala, že nošení červené barvy dělá ženy v očích mužů automaticky atraktivnějšími. Podle ní muži častěji oslovili ženu v červeném oblečení, než v zeleném. Červená představuje vášeň, sílu a smyslnost. A to je přesně ten booster, který váš sex-appeal potřebuje.

Mohlo by se vám líbit

Jak si užít dokonalý sex i s nedokonalými křivkami

Málo světla, volnější košilka, vhodně zvolená poloha… také se takto připravujete na sex, aby partner neviděl vaše křivky? Podobně se omezuje spousta žen na celém světě. A víte, že je to zbytečné? Takhle si užijete sex naplno, i když nemáte BMI 18.
elle.cz

Ukazujte prádlo. P.S: To hezké

Ano, my víme. Nic se pohodlím nevyrovná bezešvým tělovým kalhotkám a podprsence bez kostic. Jenže právě tohle muže moc nebere. Zkuste někdy na úkor svého pohodlí zvolit prádlo, které mužům kolem vás zrychlí tep. Nechte ve výstřihu nedbale vykouknout kousek té sexy podprsenky, co ji skoro nenosíte. Překvapte partnera pod svým domácím oblečením krásnými kalhotkami. Nebo se před ním doma projděte v jednom ze svých nejhezčích prádel... Je to otřepané, ale co naplat, pořád to skvěle funguje. Pro vás i pro něj.

Neodhalujte všechno

Možná se s partnerem vidíte málo, ale odolejte pokušení povídat si s ním ze záchodu s otevřenými dveřmi, nebo s ním sdílet koupelnu, během toho co si holíte nohy. Některá malá tajemství by měla zůstat jen vaše. Samozřejmě, že ví, že chodíte na toaletu a že vám chloupky z nohou samy nemizí, ale věřte nám – co nevidí, to mu nedojde. Mužská fantazie je barvitá, ale zabývá se spíše hezkými představami. Ani nemusíte vstávat o půl hodiny dřív, abyste si vyčistila zuby a udělala make-up a pak v posteli předstírala, že jste se přesně takhle probudila. Zkuste si pouze v některých ohledech udržet tvář bohyně, která nemá (téměř žádné) chyby. A on ji ve vás skutečně uvidí.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší sex vašeho života. Kdy ho můžete čekat?

Se sexem je to podobné jako s vínem. I on se vyvíjí, formuje a zraje. A to nejlepší prý přichází až s věkem. Častější orgasmy, větší potěšení z intimních hrátek i větší pocit sex-appealu…
elle.cz

Zdroj: Insider.com, nature.com, foxnews.com