REKLAMA

Dny Marianne se blíží! A nabízejí mnoho i pro milovníky módy!

REKLAMA

 

V sortimentu H&M si určitě nenechte ujít jejich Fall Fashion 2021. Kolekce je skutečně nejenom módní, ale také velmi praktická. Například recyklovanou polyamidovou nepromokavou bundu, která je jedním z klíčových kousků kolekce, můžete lehce přeměnit na praktickou tašku.

Dvacet procent dolů plus dárek nabízí také velmi oblíbená značka Marella. U nich v butiku se pak ptejte po kolekci ACT N ° 1 x Marella. Nová speciální edice odhaluje jedinečné kousky, které jsou tak delikátní. Marella prozkoumává trend lehkého luxusu s oděvy zalitými sladkou popovou ženskostí.

A pokud celý rok čekáte na Dny Marianne, protože se vám nechce utrácet za poklady vaší šperkovnice, máme pro vás skvělu zprávu. Hned dvě oblíbené značky nabízí výrazné slevy. U Apart nakoupíte s dvacetipěti procentní slevou. V jejich nabídce se můžete nechat inspirovat Kasio Sokołowskou, která se skvěle orientuje v módních trendech, jež vždy dokáže přizpůsobit svému stylu. Tato hvězda ráda zdůrazňuje svůj nadčasový a elegantní look nevšedními zlatými šperky. A vy je můžete mít také.

A další srdcovka? Pandora! Jejich návrháři vzkazují: ‚‚Ať už jste kdekoli a máte jakýkoli styl, využijte nové způsoby nošení svých přívěsků na našich nosných prvcích Pandora Moments s pomocí svěží inspirace od našich Pandora múz z celého světa."

Tak co? Na co si brousíte zuby?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA