REKLAMA

Dubnový horoskop pro všechna znamení

 

Duben

Vítá Vás prakticky zaměřený měsíc duben. Přináší osvěžující jarní témata, spojená s tradicemi a s nárůstem tvořivé energie, která příznivně ovlivní tvorbu pevných rodinných hodnot. Potěšit Vás mohou jarní sporty a společná kreativní práce. Duben - měsíc bezpečnosti připomíná i důslednější zaměření pozornosti k pravidlům a k nastaveným podmínkám.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, jarní měsíc a následující sled událostí Vám pomůže jemně a hladce se zbavit případných iluzí a nejasných představ. Prohlédnete opravdovost citů nejbližších vzahů a jasně si upravíte své priority. Duben Vám nabídne spoustu příjemných a motivujících aktivit, při kterých za sebou uvidíte viditelné výsledky. Směle se můžete pustit do sportu, který máte v oblibě a více se také zabývat fyzickou kondicí. Potěší Vás vše nové, co si sami dopřejete.

Téma měsíce: Jasnější vize

 

Býk 

Milí Býci, začátek měsíce dubna bude moci žhavě rozsvítit Váš tvořivý potenciál a přinést Vám radost ze života. Svým jarním vyzařováním se budete moci více otevřít citům a jejich projevům. Láskyplně uvítat můžete i nový přírůstek do rodiny. Potěší Vás dětský smích a nápadité jarní programy věnované společným chvílím. Osamělí Býci mohou být překvapeni projeveným zájmem opačného pohlaví.

Téma měsíce: Projevená radost ze života

 

Blíženci

Milí Blíženci, duben Vám nabídne skvělou příležitost, jen si na ni budete muset ještě chvilinku počkat. Nudit se ovšem nebudete. Rodinné oslavy Vám pomohou zazářit jako sluničko a vnést Vám elán a chuť věnovat se také sobě a postupně se navracet do životní rovnováhy. Očekávat můžete sympatickou a cennou nabídku. Osamělí Blíženci mohou nalézt partnera, se kterým si budou rozumět.

Téma měsíce: Rodinná pospolitost

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, jarní měsíc duben Vám bude moci postupnými událostmi naznačit přímý a reálný směr. Otevírat se před Vámi může nádherné tvořivé období, při kterém pocítíte příznivý nárůst životní energie. S nadšením se můžete pustit i do činnosti, která posílí Vaši fyzickou kondici a dopřeje Vám možnost cítit se skvěle ve svém těle. Potěší Vás rodinná soudržnost a vzájemná upřímná podpora.

Téma měsíce: Navyšování životní energie

 

Lev

Milí Lvi, události měsíce dubna Vás budou chtít osvobodit z určité letargie. Jarní kvítí a pučící příroda Vám bude chtít alespoň trochu vynahradit blízkost vzdálené rodiny a přátel. Dočkáte se zasloužené odměny a možnosti strávit nádherné chvíle s těmi, koho máte rádi. Potěší Vás příjemné vyhlídky a důvod k projevení jedinečné tvorby.

Téma měsíce: Zasloužená odměna

 

Panna

Milé Panny, měsíc duben Vám nabídne aktivity, na které se těšíte a které i Vám vyhovují. Najdete si jednoduchý způsob, jak si i skrze platná omezení poradit a příjemně si vychutnat tradiční svátky a volné dny. Dubnové události Vám pomohou uzavřít určitou životní etapu a dovolit si navýšit životní úroveň. Potěšit Vás může i milé setkání a možnost více se uvolnit.

Téma měsíce: Optimistické vyhlídky

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, vítá Vás příjemný čas. Potěší Vás tradiční svátky a možnost více se věnovat praktickým venkovním aktivitám. Události měsíce Vám pomohou snadno zvládnout i určitou změnu, která se přirozeně projeví. Vynikne Váš originální styl a půvab. Osamělé Váhy se mohou náhodně setkat s spřízněnou duší. Duben Vám dá možnost vybrat si z několika zajímavých možností.

Téma měsíce: Vzájemná podpora

 

Štír

Milí Štíři, březnové skutečnosti Vám umožní soustředit se na sebe a na to, jaká nová životní výzva se před Vámi otevírá. Potřebovat můžete i více klidu a prostoru k tomu, zachytit ten správný podnět k oživení každodenního života. Vaše skvělá intuice pomůže Vašim dětem snadněji projít složitější období.

Téma měsíce: Změna k lepšímu

 

Střelec

Milí Střelci, dubnový měsíc začíná postavením Luny ve Vašem znamení. S nadšením se můžete věnovat novým začátkům a skvěle kombinovat různé možnosti a nápady. V určité chvíli se můžete i více rozmýšlet a váhat, zda se Vám něco vyplatí. Vše skvělá intuice Vám nabídne přesně to řešení, které je pro Vás aktuálně nejvhodnější. Osamělí Střelci mohou při nějaké události zaznamenat přízen opačného pohlaví.Potěší Vás možnost nápaditějších a programově zajímavějších výletů v přírodě.

Téma měsíce: Nové začátky

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, v průběhu měsíce si budete moci všimnout nového podnětu, který dodá Vašemu životu příznivý důvod k projevení radosti a spokojenosti. Nehledě na omezení se vrhnete do praktických a efektivních aktivit, které Vám svým záměrem zajistí expanzivní růst. Váš projevený instinkt Vám pomůže vybrat si z vícero možností pro Vás tu pravou, ořechovou a nejvíce vhodnou možnost.

Téma měsíce: Expanzivní tvořivá vůle

 

Vodnář

Milí Vodnáři, začátek měsíce Vám přinese radostné potěšení a spoustu zajímavých nápadů. Jarní témata spojená se zahradou, chatou či chalupou Vás budou moci nasměrovat k aktivitám, které máte rádi a při kterých se skvěle odreagujete. Osamělí Vodnáři mohou potkat spřízněnou duši a začít se věnovat novým začátkům v oblasti partnerství.

Téma měsíce: Vytváření trvalých hodnot

 

Ryby

Milé Ryby, vítá Vás velmi pestře aktivní, tvorbou nabitý, měsíc duben. Potěší Vás konec méně příjmného období a začátek nových možností. Zaměříte se hlavně na to, co v těchto dnech úrodného zasadit a komu věnovat láskyplnou péči, která vyjádří Vaši šlechetnost a oddanost. Osamělé Ryby se mohou dočkat sympatického protějšku a začít si polehoučku vytvářet nový partnerský vztah.

Téma měsíce: Pestrost jarních aktivit

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA