ELLE Christmas Quiz: Natálie Kotková

 

Můj vánoční survival kit obsahuje...

Já mám Vánoce ráda, takže asi místo "survival" mám "užívací" kit! (Směje se) Cukroví (úly a rohlíčky), pohádky, blíznivé vánoční ponožky a Michael Bublé na playlistu! Samozřejmě to nejde bez rodiny!

 

Má vánoční netradiční tradice je...

Přijet domů za rodiči na vánoční ve vánočním outfitu, včetně čepičky. Rodiče je mají na sobě vždy taky a tak se přivítáme! (Směje se)

 

A oblíbená sváteční rodinná aktivita je...

Těch je! Miluju vánoční "výpravu" do hor nebo přírody za sněhem s grogem v batůžku. Jinak samozřejmě celodenní přemlouvání maminky, že bych chtěla to cukroví už sníst. (Směje se)

 

Slavnostní playlist či album, které si pustím, je...

Každý rok už protáčím playlisty na Spotify - nesmí chybět Michael Bublé, Home Alone, Půlnoční, Last Christmas, Mariah Carrey, Pentatonix a novinky jako je Sia (Snowman), Coldplay (Christmas Lights) nebo třeba nový Pokáč!
Máme doma i kazetu českých koled, které pouštíme od dětství, ty navodí vánoční náladu úplně nejvíce! Vůbec ale vlastně netuším, co za koledy to je – na některé myslím zpívá i moje maminka.

 

Nejvíce vánoční song podle mne je... 

To nejde jeden! Vedle těch největších klasik bych asi jako první moodovku dala Somewhere In My Memory, orchestrální verzi, nebo Carol of the Bells z Home Alone – aktuálně, dnes, večer bych zase vybrala jinou! (Směje se)

Můj slavnostní dress code zahrnuje...

Nejdřív flitrované šaty a potom domácí look nejlépe v něčem, co jsem dostala (tepláky, pyžamo). U obojí ale nesmí chybět doplňky v podobě vánočních ponožek nebo čepičky. (Směje se)

 

V nespecifikovatelné době mezi Vánoci a novým rokem zhlédnu... 

Vše co jde! Klasiky i novinky. Polární Expres, Grinch... Co mě z těch novějších nejvíce zasáhlo byla pohádka Klaus.

 

A přečtu si...

Ve čtení mám pauzu, ale otevřu si časopis (ELLE samozřejmě!) Spíš si více píšu dojmy do deníku. 

 

Před koncem roku chci ještě stihnout...

Asi už se s ničím honit nebudu, v tom jsem specialista, sama sebe vystresovat, že něco ,,musí" být. Ráda bych stihla dodělat nějaká videa a ten celý uplynulý rok si shrnout. Jinak samá pohoda, hory, rodina.

 

REKLAMA