REKLAMA

Fenomén korejských seriálů! Tyhle zkuste po Squid Game!

REKLAMA

 

Navíc svátek Chuseok (dožínky) v Jižní Koreji předznamenává mnoho kulturních událostí, včetně těch, které se týkají televizní tvorby. Proto, pokud jste se doposud nenasytili z šílenství kolem seriálu Squid Game, máme pro vás nové senzace. Co tedy sledovat, pokud vám právě uplynul poslední díl "Ohlihně"?

 

Království

Není to zrovna lekce historie, přesto Království otevírá okno do dění za vlády korejské dynastie Joseon. Během staletí trvající éry sice nedošlo k žádnému skutečnému zombie moru, ale co by kdyby? Tím se zabývá tento seriál, který si zamilujete, pokud je na vašem seznamu oblíbených i Žíví mrtví.

 

 

Je v pořádku nebýt v pořádku

Diskuse o duševním zdraví obecně zůstávají napjaté a v Jižní Koreji to není výjimkou. Ačkoli jsou tu možnosti léčby lepší než v mnoha jiných částech světa, sociální stigma zůstává problémem. Což je jeden z důvodů, proč byla minisérie Jo Yong a Park Shin-woo takovou senzací. Zkuste tohle moudré drama.  

 

Wish You

Queer témata jsou v korejské popkultuře relativně nová, ale v produkci je aktuálně docela dost titulů. Tato série o lásce mezi zpěvákem-skladatelem a klávesistou spojila některé talenty zvučných jmen v podobě K-popové hvězdy Kang In-soo a populárního herce Lee Sang-yoona. 

 

 

Sweet Home

Kdo by podle názvu tipoval okouzlující rodinnou komedii o třech generacích žijící pod jednou střechou, divil by se. Ve skutečnosti je Sweet Home o obyvatelích činžovního domu, kteří se ukryli uvnitř proti epidemii ve stylu zombie pustošící svět.  

 

 

Stranger

V tomto populárním a spletitém kriminálním dramatu se policejní poručík spojí s nesympatickým prokurátorem, aby vyšetřili vraždu, která se proměnila ve větší spiknutí mezi policií a velkým konglomerátem. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA