REKLAMA
REKLAMA

Listopadový horoskop pro všechna znamení

Měsíc Listopad vnáší do života námět, který umožňuje zkoumat hlubší smysl života. Přichází Novoluní ve znamení Štíra, které bude moci zviditelnit to staré a nefunkční a navázat tím i na něco nového, dosud nepoznaného. Energie měsíce Vám bude moci nabídnout i osobní odpuštění a možnost na něčem přestat lpět.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, listopadové transformační energie Vám pomohou zužitkovat Vaše dosud nabyté zkušenosti a poznatky. Budete moci zazářit a přenést svojí vnitřní stabilitu i na druhé. Významněji si uvědomíte Váš vliv na druhé a to Vás i vnitřně posílí. Koncem měsíce se může objevit i nová možnost něco začít dělat jinak.

Téma měsíce: Projevení vůle a vnitřní síly

 

Býk 

Milí Býci, listopadové transformační energie nabízí možnost na něco pohlédnout s větším respektem a úctou. Budete moci prohlédnout i to, čemu jste v minulosti dávali zbytečně velký význam. Objeví se nový, láskyplný a osvobozující pohled na určitou osobní záležitost, která mohla nepřímo ovlivňovat Vaši náladu. Otevírat se Vám tím mohou i nové dosud netušené obzory.

Téma měsíce: Prohlédnutí vlastního stínu

 

Blíženci

Milí Blíženci, transformační štíří energie ve Vás mohou vnitřně probudit určitý dar, který Vás příjemně obohatí. Získáte tím i nárůst životní energie a hlubší význam Vašeho bytí. V tomto směru pro Vás může být významný právě Úplněk ve Vašem znamení, který proběhne poslední den v měsíci. V kostech můžete tušit i určitou příležitost k vlastnímu růstu.

Téma měsíce: Věrnost sobě

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, listopadové energie míří k určité vnitřní transformaci. Sami si budete moci více uvědomit, kam Vás vede Váš instinkt. Tím získáte i zdravý nadhled a více rozhodnosti k tomu, co je důležité a pro Vás prioritní. Co můžete s lehkým srdcem nechat jít a již se k tomu nevracet. Objevují se nová a nevšední témata.

Téma měsíce: Instinkt a vedení vyššího Já

 

Lev

Milí Lvi, chybět Vám mohou lidé z blízkého okolí. Potřebujete vnímat druhé a upřímně jim v případě nouze podat pomocnou ruku. Listopadové transformační energie Vás povedou k vyvinutí vlastní aktivní tvorby, kterou budete moci potěšit sebe i druhé. Vedeni můžete být k tomu, abyste v sobě objevili nebo obnovili dar, který je a vždy byl součástí Vaší jedinečnosti. Druhá půlka měsíce Vás může příjemně motivovat k novému kroku.

Téma měsíce: Projev radosti skrze vlastní tvorbu

 

Panna

Milé Panny, velice silné transformační energie Štíra mohou v tomto měsíci zajímavě zamíchat kartami. Zviditelnit se může i určitá stagnace ve vztazích. Lépe prohlédnete zbytečnou rozepři, kterou mohou vytvářet pouze EGA, která svým postojem spíše brzdí přirozený vývoj. Povede to k novému a laskavějšímu přístupu a k větší opravdovosti ve vztazích.

Téma měsíce: Opravdovost ve vztazích

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, listopadové energie mohou přinést potřebu a nutkání něco urychlit a vlastní vůlí překonat určitou stagnaci či zastavení se. S důvěrou se budete moci obrátit na své blízké a více se jim otevřít. Transformační vlna Vám nabídne možnost přestat se v nějaké roli cítit jako oběť. S lehkostí uzavřete určitou minulost a tím se i od něčeho vnitřně osvobodíte.

Téma měsíce: Transformační vlna

 

Štír

Milí Štíři, tento měsíc může být v nějakém směru pro Vás významný i ohledně nějaké změny či ukončení určitého období. Důležitá bude i vzájemná komunikace, při které budete moci více prohlédnout své pocity a přizpůsobit svoji mysl i potřebám srdce. Více si uvědomíte své touhy a co si opravdu přejete. Něco si i tím pro sebe ujasníte. Otevírat se mohou nové obzory.

Téma měsíce: Sebereflexe

 

Střelec

Milí Střelci, tento měsíc Vám nabídne vstřícný krok vůči nějakému spravedlivému vyrovnání. Sami můžete vnímat sympatické okouzlení ohledně něčeho nového. Otevírat se Vám může další možná cesta, která Vám bude moci nabídnout další možnou upřímnou spolupráci.

Téma měsíce: Zmírnění tlaku na sebe sama

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, silné transformační štíří energie Vám pomohou hravě si zpracovat nějakou minulost a již se k ní nevracet. Sami si tím budete moci více uvědomit i to, nad čím jste nemuseli mít dříve kontrolu a jak jste získanou zkušeností duchovně vyzráli. Objevit se mohou důležité aspekty pochopení, které vedou i k odpuštění sobě samé, ale i k druhému. Otevírat se Vám mohou nové obzory s jinými úhly pohledu než dosud.

Téma měsíce: Smysl minulých rozhodnutí

 

Vodnář

Milí Vodnáři, transformační štíří energie Vás mohou nutit pohlédnout na Vaši práci i z jiného úhlu pohledu. Otevírají se minulá rozhodnutí, která mohli ovlivnit i to, jak na svoji profesi dnes nahlížíte. Do větší hloubky si uvědomíte smysl své práce a toho, co chcete dál vytvářet. Toto bližší uvědomění Vás bude moci osvěžit naplňujícím elánem, který podpoří Vaši jedinečnou tvorbu.Otevírat se mohou nové nápady a možnosti seberealizace.

Téma měsíce: Hlubší význam své profese

 

Ryby

Milé Ryby, silné transformační štíří energie Vám pomohou smířit se s nějakou minulostí. Na něco pohlédnete z vyšší perspektivy a ujasníte si určité možnosti. Závoj iluzí Vám pomůže strhnout Vaše intuice a Váš instinkt. Objevit se mohou nové pohledy a vědomé získání větší vnitřní síly a moudrosti.

Téma měsíce: Uvědomění si vlastní síly a moudrosti

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA