REKLAMA
REKLAMA

Zářijový horoskop pro všechna znamení

Vítá Vás měsíc září. Přináší možnost získat nové životní zkušenosti a na něco začít pohlížet jinak než dříve. Boří se staré a vytváří se nové. Odkrývají se pravdivé skutečnosti a rozvážně se řeší nové výzvy. Měli byste mít příležitost ujasnit si svoji vizi. Zdárně byste měli něco dokončit.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, září vnáší potřebu skloubit rodinné záležitosti s pracovní aktivitou tak, abyste se vzájemně podpořili. V nějakém směru se může objevit téma ciziny a potřeby s někým ze zahraničí se zkontaktovat. Měli byste mít příležitost vychutnat si rodinou stabilitu, která Vám dodá pevnou půdu pod nohama.

Téma měsíce: Příležitost k růstu

 

Býk 

Milí Býci, tento měsíc budete mít příležitost něco si ujasnit i ohledně dokončení nějakého dlouhodobějšího projektu. Vaše vstřícná komunikace zviditelní to, co chcete a jaké máte přesné představy. Budete mít příležitost zaměřit se na detail. Domlouvat můžete v nějakém směru i přesný termín. Důraz je kladen na potřebu komunikovat s druhými a případně si i jasně domluvit nové podmínky.

Téma měsíce: Přímost a přesnost

 

Blíženci

Milí Blíženci, záři vyzdvidne Vaši péči o děti. Měli byste mít příležitost vnímat láskyplné energie, které Vám pomohou vnitřně se navrátit do větší harmonie. Potěší Vás blízkost Vašich nejbližších. Překvapit Vás může i radostná událost, která se týká Vašich příbuzných. Těšit se můžete na novou aktivitu, která Vám umožní pohyb a možnost setkání s novými lidmi.

Téma měsíce: Vnitřní rovnováha

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, měsíc září Vám umožní zdárně dokončit určitý projekt, který Vám přináší radost. Měli byste sami pocítit příjemnou odměnu za to, do čeho jste se pustili a do čeho jste vložili svůj um. Nastartovat tím můžete i novou aktivitu, která lehce naváže na to, co jste dosud vytvořili. Fantazii se meze nekladou a Vy byste měli mít příležitost něco si udělat po svém tak, jak to přímo Vám vyhovuje.

Téma měsíce: Konec a začátek

 

Lev

Milí Lvi, tématem září budou hlavně děti. V tomto směru budete moci pocítit radost a spokojenost. Vynasnažíte se, aby Vaše rodina měla vše podstatné, co potřebuje. Dáte si záležet na tom, aby i začátek školního roku přinesl určitý řád a pořádek a lehce jste najeli na nový režim dne. Vaše vstřícná podpora i Vám dodá elán a chuť rozvíjet novou aktivitu.

Téma měsíce: Svěží vítr do plachet

 

Panna

Milé Panny, začátek měsíce Vám může přinést téma, které se týká financí. Moudře si i v tomto směru poradíte. Zjišťovat můžete i podmínky, které Vám pomohou překlenout nějaké období bez větších potíží. Objevit se může i nové rodinné téma, které Vás příjemně potěší a vnese do Vašeho života více radosti.

Téma měsíce: Finanční záležitosti

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, září Vám umožní korigovat si své aktivity tak, jak potřebujete. Měli byste získat prostor pro činnosti, které jsou pro Vás důležité a které si řídíte Vy sami. Potěšit Vás může i určitý stereotyp, který Vám vnitřně vyhovuje. Září Vám umožní vnímat příjemnou stabilitu rodinného zázemí.

Téma měsíce: Nové zájmové aktivity

 

Štír

Milí Štíři, očekávat můžete příjemný měsíc. Věci se začaly hýbat tím správným směrem. Aby mohla být realizována některá Vaše představa, bude muset být z Vaší strany více upřesněna. Je možné, že i v průběhu měsíce září budete vylepšovat jistou verzi toho, jak má něco vypadat. Důležitý bude i kontakt s přáteli.

Téma měsíce: Realizace plánu

 

Střelec

Milí Střelci, září Vám nabídne možnost vytvářet něco nového. Měli byste si sami moudře zvolit, jaká aktivita bude mít přednost, abyste si na sebe zbytečně nenabírali více než je nutné. Čekat Vás může i důležitá pracovní cesta. Zabývat se můžete i tématem, které mění dosud nastavená pravidla.

Téma měsíce: Pracovní příležitost

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, budete mít příležitost vymanit se z omezení, které Vám nevyhovovalo. Energie měsíce Vám pomůže získat elán a chuť více komunikovat s druhými a získávat nové poznatky. Potěší Vás zvýšený zájem o Vaši osobu. Zviditelní se přínos Vaší práce a vynikne Vaše úsilí. Dáte si záležet na tom, abyste se zviditelnili a navzájem se podpořili.

Téma měsíce: Ambice a prosazení

 

Vodnář

Milí Vodnáří, očekávat můžete příjemné zlepšení stávající situace. Na něco pohlédnete s odstupem a zvolíte rozumější přístup. Budete si moci lépe ujasnit svoji vizi a zvolit si jednodušší cestu. Váš přístup Vám pomůže odbourat vnitřní tlak na sebe sama. Důležité pro Vás bude, abyste se sami určili co již nechcete. Objevit se může nová příležitost k osobnímu růstu.

Téma měsíce: Rozvaha a usměrnění povinností

 

Ryby

Milé Ryby, září Vám pomůže zbavit se v nějakém směru nepříjemných myšlenek. Uděláte vše pro to, abyste se řádně postarali o druhé a nenechávali nic náhodě. Více se zaměříte na to, co je podstatné. V nějakém směru nebudete opakovat stejnou chybu a moudře zvolíte reálnou možnost. Příchozí zprávy Vám něco ulehčí a přinesou větší vnitřní klid.

Téma měsíce: Obnovení nového režimu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA