Nejlepší hudební vystoupení z Grammy's 2021, které musíte vidět

Celou show odstartoval Harry Styles, který oblékl kožené sako na nahé tělo a kolem krku měl zelené boa. Jeho píseň “Watermelon Sugar” získala cenu za nejlepší popový výkon a on se tak stal prvním členem One Direction, který kdy Grammy vyhrál. „Je bláznivé, že někdo, kdo je tak talentovaný a pohledný, pochází ze stejného místa jako Boris Johnson,“ žertoval Noah, když vystoupení Stylese skončilo.  

Billie Eilish, která si z 63. ročníku Grammy Awards odnášela dokonce dva gramofony zazpívala píseň “Everything I Wanted” se svým bratrem Finneasem. Taylor Swift přenesla diváky do zakletého lesa za tonů svých písní Carding / August / Williow a Cardi B and Megan Thee Stallion se sešly vůbec poprvé na pódiu, aby předvedly odvahu u songu WAP. 

Nesmíme však zapomínat ani na Bruno Marse, který se rozhodl zůstat v sedmdesátých letech i s novou kapelou Silk Sonic, či kapelu Haim, která předvedla píseň The Steps ze svého nominovaného alba Women In Music Pt III. 

Převážná část Grammy’s se konala venku před Convention Center v Los Angeles. Nominovaní seděli s rouškami za stoly, které od sebe byly v bezpečné “covidové” vzdálenosti. Noah opět vtipkoval, že “v tomto stanu je více napětí než při setkání královské rodiny v Buckinghamském paláci.” 

 

Billie Ellish - Everything I Wanted

 

Harry Styles - Watermelon Sugar

 

Taylor Swift - Carding / August / Williow

 

BRUNO MARS & ANDERSON PAAK - Leave the door open

 

Megan Thee Stallion, Cardi B - WAP 

 

Dua Lipa - Levitating ft. DaBaby / Don't Start Now

 

BTS - Dynamite

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA