REKLAMA

Nový trailer k filmu Black Widow vás vezme tam, kde všechno začalo

Možná si myslíte, že určitou postavu, po pár shlédnutých filmech s ní, doopravdy znáte, ale někdy vás její osudy i přesto dokáží vyvést v omyl. Přesně tak je tomu i v případě snímku Black Widow, jež pro vás připravil malou lekci historie. Jak říká Natasha v traileru: “Nevíte o mě všechno. Žila jsem mnoho životů. Dříve, než jsem byla Avengerem, než jsem získala tuto rodinu, dělala jsem chyby a volila jsem mezi tím, zda chci být taková jakou mě svět chce nebo sama sebou.”

 

 

Douminutový teaser, který odhalil novou premiéru filmu 9. července zobrazuje především vzpomínky a flashbacky z minulosti. Je to poprvé, kdy mohou fanoušci nahlédnout hlouběji do dětství a dospívání “černé vdovy”.  

Scarlett Johansson, představitelka hlavní hrdinky, uvedla pro Entertainment Weekly: “Připadalo mi zajímavé prozkoumat tu část Natashina života předtím, než se připojila k Avengers a dříve, než učiní tu největší oběť. Jak dokáže posbírat všechny rozbité kousky sebe sama a stát se celistvou osobností?”  

Děj filmu je zasazen mezi události snímků Captain America: Občanská válka a Avengers: Endgame a seznamuje nás i s rodinou Natashy. Prezident Marvel Studios Kevin Feige uvedl: “Prequel, který doplňuje pouze mezery toho, co už víte není příliš vzrušující. Takže je jasné, že se dozvíme mnohem více.  

Premiéra filmu Black Widow byla již mnohokrát posunuta kvůli pandemii koronaviru. Naposledy byl termín změněn z května na červenec a doufejme, že již jde o poslední datum, na které se fanoušci mohou těšit. Avšak podle toho, co nabídl trailer se jistě toto čekání vyplatí.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA