REKLAMA

Květnový horoskop pro všechna znamení

 

Květen

Měsíc květen přináší nečekané a náhlé změny, které otevírají nové náměty a cestičky, o kterých jste nemuseli mít ani tušení. Otevírat se před Vámi může i dobrodružství, které si sami umožníte. Příval euforie Vás posune k novému poznání a dodá Vám nové úhly pohledu.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, květnovými událostmi Vám může končit nepříjemné období. Sami si uvědomíte, nad čím jste zvítězili a co vše jste vlastní zásluhou pokořili. S důvěrou se tak budete moci věnovat aktivitám, které Vám zajišťují i stabilní prostředí. Přicházet k Vám v tomto směru může i nové zaměstnání a profesní výzva. Osamělí Berani mohou získat nabídku ke vztahu, který je vytrhne z určité komforní zóny.

Téma měsíce: Nová profesní zkušenost

 

Býk 

Milí Býci, květnové energie dne mohou přinést více témat ohledně materiálního zabezpečení. Měnit můžete spontánně i určitou investici. Okolní vlivy Vás mohou nutit přehodnotit plány a usměrnit tím i Vaše nároky. Vaše praktická mysl skvěle vyhodnotí každodenní situaci a přiměřeně vnese do rodinného prostředí vyváženost a harmonii. Osamělé Býky okouzlí osoba, která je projeveným pohledem z očí do očí, bude přímo fascinovat.

Téma měsíce: Promyšlené kroky vedoucí ke stabilitě

 

Blíženci

Milí Blíženci, květnové situace Vám pomohou vnitřně přijmout určitou nenaplněnou touhu, kterou mohly ovlivnit i vnější události. Nastává doba léčení zraněného srdce, která Vám pomůže navrátit se do své síly a jedinečnosti. Získáte více nezávislosti a důvěry vůči sobě. Pevně chytnete otěže své životní cesty do svých rukou. Objevíte více důvodů k projevení radosti a s větším nadhledem uzavřete jednu minulost.

Téma měsíce: Ozdravné procesy

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, určitá rychlá změna situace Vám ujasní i opravdovost jednoho, pro Vás důležitého vztahu. Potěší Vás i snaha Vašich nejbližších, v něčem Vás podpořit. S větší jistotou si uvědomíte, co je pro Vás prioritou a kdo Vás upřímně miluje. Z nově přijaté zkušenosti získáte neocenitelný moudrý odkaz. S něčím přestanete vnitřně bojovat a více se otevřete novému.

Téma měsíce: Překonání vnitřního boje

 

Lev

Milí Lvi, aktuální změna konkrétní situace Vás může i zaskočit. V průběhu měsíce však zjistíte, co dobrého Vám i tato změna přinesla. Posílí tím Vaše nejbližší vztahy a s větším přesvědčením se budete moci zbavit i určité obavy. Snadněji se osvobodíte ze zajetí myšlenek, které Vás mohly delší dobu trápit. Objevíte nový potenciál k projevení opravdové lásky. Začnete více důvěřovat svému životnímu poslání.

Téma měsíce: Obnovení důvěry

 

Panna

Milé Panny, květen otevírá i téma zamilovanosti a potřeby více se otevřít lásce a vzájemným dotykům. Nabídne Vám informace, které Vám projasní aktuální situaci i ohledně nejbližších vztahů. Získat můžete i příležitost velice chytře postřehnout zdroj přílivu hojnosti. Vyhrát můžete i případný déle trvající spor. Na konci měsíce již budete mít určitou záležitost plně pod svojí kontrolou.

Téma měsíce: Získání větší moci

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, květnové energie Vám mohou nabídnout i lákavé pokušení. Zjistit můžete i příčinu toho, na čem jste ulpívali a čeho jste se nechtěli pustit. Nově získanou zkušeností si uvědomíte i to, jakým zázrakem jste se dokázali od něčeho oprostit a tím se i osvobodit od toho, co Vás mohlo nepříjemně svazovat. Konec měsíce Vám nabídne skvělou příležitost k napínavé nové cestě.

Téma měsíce: Získávání rovnováhy

 

Štír

Milí Štíři, zrychlené květnové události Vám nabídnou i moudrý odkaz minulých událostí. Zjistit můžete, na co jste zbytečně naléhali a z jakého důvodu bylo něco i zpomaleno. S větším nadhledem si budete moci poléčit svoji duši a s laskavějším přístupem sami k sobě využít čas pro své volné aktivity. Nad něčím zvítězíte a tím získáte i více nadšení do vlastní tvůrčí práce.

Téma měsíce: Láskyplný vztah sama se sebou

 

Střelec

Milí Střelci, květnové události Vám umožní vybrat si z vícero příležitostí. Objevíte nové téma, které vnese do Vašeho domova osvěžující náměty. Sami budete nadšeni z vlastní projevené kreativity. Dopřejete si více svobodného cestování a na něco se s větší projevenou vášní zaměříte.

Téma měsíce: Posílení vnitřní vyzrálosti

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, květnové energie Vám budou moci odhalit Vaše skryté touhy a nabídnout Vám i čas na jejich vnitřní pochopení. Sebereflexí zjistíte, čemu jste odolávali a co Vás mohlo i nepřímo vnitně ovládat. Naleznete vnitřní klid a mír a tím získáte i ucelenější pohled na věc. Vaše hvězda Vám zazáří a nabídne novou životní etapu. Osamělí Kozorozi si více uvědomí, jaká omezení si sami vytváří a do jaké případné pasti se sami dostali.

Téma měsíce: Nové příležitosti

 

Vodnář

Milí Vodnáři, květnové energie dne Vám nabídnou spoustu nových námětů a dopřejí Vám projevit Vaši fantazii originální tvorbou. Nová nečekaná informace Vám dodá kuráž začít realizovat Váš sen a s větším optimismem plánovat budoucnost. Osamělé Vodnáře může i při studiu něčeho nového potkat nová láska. I konec května nabízí okouzlení a magnetickou přitažlivost k opačnému pohlaví.

Téma měsíce: Plánování a realizace nových aktivit

 

Ryby

Milé Ryby, měsíc květen Vám nabídne vymanění se z nenaplněných představ a snů. Květnové situace Vás mohou nutit k přehodnocení přístupu ve věci, která Vás mohla zpomalovat. Získáte možnost volby a větší uvědomění si možné životní křižovatky. Důvěřujte své intuici a dovolte si ji i poslechnout. Osamělé Ryby mohou i v pracovní oblasti dostat zajímavou nabídku k novému partnerskému vztahu.

Téma měsíce: Projevení vnitřní pravdy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA