REKLAMA

Lednový horoskop pro všechna znamení

REKLAMA

 

Leden

Vítá Vás nový rok 2022. Lednové náměty mohou být v určitém směru i motivátory k vědomé pravidelné aktivitě, o které sami víte, že Vás významně posune vpřed. Více se může projevit i společný nový zájem a tím i chuť něco lépe propojit s osobními vizemi a zájmy Vašich blízkých. Těšit se můžete na nové plány, které mohou významně upevnit mezilidské vztahy a vzájemnou spolupráci. Laskavost a přívětivost přínáší do nového roku klíč ke zkvalitnění života.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, přejeme Vám úspěšný start do nového roku. Lednové období podpoří Vaše vnitřní odhodlání a nabídne Vám příležitost uvolnit konkrétní zátěž zaregistrovanými motivačními náměty. Potěšit Vás mohou i informace o tom, kdo z blízkého okolí uvažuje o partnerském významném kroku a jak to s Vámi souvisí. Čekat na Vás mohou i nová seznámení a to i v profesní oblasti. Osamělí Berani mohou mít skvělý důvod k tomu, něco nového se naučit a něco nového si začít zkoušet.

Téma měsíce: Příjemné povzbuzení

 

Býk 

Milí Býci, přejeme Vám úspěšný vstup do nového roku. Lednové náměty Vám mohou více přiblížit i význam partnerského vztahu a v jakém směru Vás tento rok čeká významný krok. Láskyplná energie tohoto roku přináší i témata spojená se zásnubami a svatbami a může Vám přinést i sympatický návrh. Co pro sebe v lednu uděláte, to může být pro Vás i osobní motivací do dalšího měsíce. Osamělí Býci zaznamenají zvýšenou průbojnost a chuť pozvednout své ambice.

Téma měsíce: Nový životní impuls

 

Blíženci

Milí Blíženci, přejeme Vám úspěšné vykročení do nového roku. Leden Vám může více zviditelnit, v jaké oblasti se blýská na lepší časy, aniž byste to předem tušili. Čeká Vás tak zajímavý měsíc plný nečekaných sympatických možností. Budete moci zaznamenat ústup konkrétní zátěže a citlivěji vnímat, jaká nová oblast se tím před Vámi otevírá. Posílit Vás může i případná detoxikace těla a pravidelná nová aktivita. Osamělí Blíženci mohou mít důvod k tomu, detailněji si nastavit, co sami chtějí změnit a co pro to postupně udělat.

Téma měsíce: Ústup konkrétní zátěže

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, přejeme Vám svěží start do nového roku. Lednové náměty Vám přiblíží téma nového roku a jaký nový záměr se před Vámi otevírá. Týkat se to může i oblasti upevnění partnerského vztahu. Rok přeje zásnubám a také svatbám a může Vás i sympatickým námětem motivovat k významnému kroku. Více se Vám odkryje, jaké poklady v sobě ukrýváte a kdo je umí i náležitě láskyplně ocenit. Vaše projevené ambice Vám mohou pomoci získat novou pozici. Osamělí Raci mohou vnímavěji zpozorovat, ke komu jsou přitahováni.

Téma měsíce: Projevené ambice

 

Lev

Milí Lvi, přejeme Vám svěží start do nového roku. Leden podpoří Vaše osobní plány příjemnou motivací a dodá Vám přesně ty ingredience, které posílí Vaše osobní odhodlání. Čekat Vás tak může osobní výzva, kterou si nenecháte ujít. Vaše ambice tak budou moci významně posunout hranice možností. Rodina, děti, vnoučata a projev láskyplné péče Vás může směle motivovat k tvůrčí jedinečné tvorbě a k novým zážitkům. Osamělí Lvi mohou získat sympatický důvod k tomu, na něčem soustředěně začít pracovat.

Téma měsíce: Osvěžující pravidelnost

 

Panna

Milé Panny, přejeme Vám úspěšný start do nového roku. Leden Vám nabídne osobní výzvu a to ve věci pokoření a vystoupení z určitého začarovaného kruhu. V průběhu nového měsíce si můžete více povšimnout toho, co postupně měníte k lepšímu a jaký životní nadhled tím získáváte. Budete moci změnit konkrétní rytmus a tím si umožnit bystře vnímat to nově příchozí. Nechte se mile inspirovat a upřednostnit tím i lehkost bytí. Osamělé Panny mohou začít uvažovat o nových plánech a jak je postupně realizovat.

Téma měsíce: Příznivé změny

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, přejeme Vám úspěšné vykročení do nového roku. Leden Vám nabídne příjemné osvěžení a to hlavně vlastní projevenou snahou do něčeho se s nadšením pustit a nepolevit. Budete moci intenzivněji prožívat pocity domácího štěstí a tím i zaznamenávat, jaká přání se Vám i v průběhu měsíce plní. Souvislost to může mít i s tím, jaká vnitřní zranění láskyplně léčíte a nalézáte vnitřní klid a mír. Osamělé Váhy mohou odstartovat začátek nové životní zkušenosti.

Téma měsíce: Čerstvý vítr do plachet

 

Štír

Milí Štíři, přejeme Vám úspěšné vykročení do nového roku 2022. Leden podpoří Vaše odhodlání a dodá Vám osvěžujcí nové náměty, které vyjádřenou zvídavostí sami zaregistrujete. Více můžete uvažovat o různých projektech a zjišťovat detailnější informace o tom, co se Vám vyplatí a to i s vyjádřeným ohledem vůči blízkým. Nepřímo tím obohatíte rodinné zázemí a upevníte domácí stabilitu. Osamělí Štíři mohou zaregistrovat milý důvod k tomu, na něco se do léta začít těšit.

Téma měsíce: Detailnější zkoumání možností

 

Střelec

Milí Střelci, přejeme Vám úspěšné vykročení do nového roku. Leden přináší svěží inspiraci a milý důvod do něčeho se s odvahou a elánem pustit. Více se může zviditelnit proces změny a jakými postupnými kroky ji obohatit a také prakticky skvěle využít. Leden Vám tak nabídne další možnost něco objevovat a se zvídavým pohledem prozkoumávat. Bystrým pozorováním si budete moci lépe něco poskládat a tím si nastavit i ucelenější obrázek. Osamělí Střelci mohou získat novou životní zkušenost a to i v profesní oblasti.

Téma měsíce: Nová šance

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, přejeme Vám úspěšný start do nového roku, který příznivě ovlivní i první lednový víkend spolu s Novoluním ve Vašem znamení. Nabídne Vám sympatickou motivaci a chuť otevřít se novým výzvám. Potěšit Vás může i skvělé praktické využití povánočních slev. Budete moci více zviditelnit své osobní ambice a tím i nepřímo druhému nabídnout novou příležitost. Netradičně můžete mít i zvýšenou potřebu být více v soukromí a dopřát si rodinnou pohodu. Osamělí Kozorozi mohou svěžími impulsy zaznamenat, jaké vnitřní uklidnění jim to přináší a jakou to má návaznost s obdobím Vašich narozenin.

Téma měsíce: Domov

 

Vodnář

Milí Vodnáři, přejeme Vám úspěšný start do nového roku. Leden přináší příjemné náměty spojené s oslavou Vašich narozenin a také sympatickou motivaci zabývat se i případnou změnou image. Čeká Vás významný měsíc a tím také příležitost láskyplně posílit oblast partnerství. Můžete mít i nevšední nápad, jak a čím oslavit a obnovit manželský slib. Všimnout si můžete i toho, v jakém směru se skvěle orientujete ohledně vývoje konkrétní technologie a jak to umíte i prakticky využit. Osamělí Vodnáři mohou být mile překvapeni vyjádřenou přízní druhého a zaznamenat tím i to, kdo je jejich tajný ctitel.

Téma měsíce: Oslava věrnosti

 

Ryby

Milé Ryby, přejeme Vám úspěšný start do nového roku. Leden přináší svěží inspiraci a možnost detailněji se zabývat společnými plány nového roku. Lednovými aktivitami se může více zviditelnit vzájemná snaha obnovit a posílit to, co Vás významně propojuje a sbližuje. Nepřímo Vás to může zdravě motivovat k osobní změně a k vyjádření upřímné sebelásky a tím i změny přístupu vůči sobě samé. Leden nabízí i náměty spojené s detoxikací těla a možností pročistit si hlavu od zatěžujících myšlenek. Osamělé Ryby mohou být pozváni na pobyt, kde budou moci načerpat svěží blahodárnou energii.

Téma měsíce: Společné nové plány

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA