REKLAMA
REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, vítá Vás poslední týden v měsíci únoru. Více Vás může zaměstnat otázka práce a konkurence. Hledat můžete nové možné řešení a v zájmu své profese i více komunikovat s ostatními. Všimnout si můžete i toho, jaký máte vliv a kdo Vás může aktuálně příjemně podpořit. Naskytnout se může i příležitost k profesnímu růstu.

Heslo týdne: Téma práce a vzdělání

Štastný den: Sobota

 

Býk

Milí Býci, poslední týden v únoru Vám umožní uvědomit si Vaši vnitřní sílu a pevnost. Aktuální situaci se postavíte čelem. Zaměříte se na praktické řešení a rozumný přístup. Radost Vám udělá i možnost věnovat se jarním tématům a něco si s předstihem naplánovat.

Heslo týdne: Pratické přípravy

Štastný den: Sobota

 

Blíženci

Milí Blíženci, tento týden Vám umožní vybrat si z několika možností. K nějakému kroku můžete potřebovat i krátkou změnu prostředí a být více propojeni sami se sebou. Vyhledat můžete i osobu, které důvěřujete a která Vás vždy pochopila. Pomůže Vám zlepšit náladu a vidět svět ve veselejších barvách.

Heslo týdne: Láskyplná vzpruha

Štastný den: Úterý

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, vítá Vás poslední týden v měsíci únoru. Řešit můžete i osobní věc ohledně spravedlivého a pravdivého jednání. Týden Vám nabídne novou příležitost a možnost získat nové informace. Sami můžete mít potřebu něco si více ujasnit a poté se rozhodnout k novému kroku.

Heslo týdne: Pravdivé skutečnosti

Štastný den: Sobota

 

Lev

Milí Lvi, poslední únorový týden Vám může připravit i malou výzvu ohledně určení si svých osobních priorit. Zjistit nepřímo můžete i to, komu svojí dobrosrdečností nadmíru pomáháte. Je na čase, aby se někdo ve Vaší blízkosti naučil o sebe postarat bez Vaší láskyplné péče.

Heslo týdne: Určení si osobních hranic

Štastný den: Sobota

 

Panna

Milé Panny, tento týden Vám umožní zachytit i malou nevyjádřenou starost někoho mladšího než jste Vy. Budete moci jako rodinný příslušník druhého podpořit v tom, co sám nemůže ovlivnit. Vaše upřímná podpora a snaha pochopit zjitřené emoce druhého, potvrdí vzájemnou důvěru a úctu. Sobotní Úplněk ve Vašem znamení nabízí nové osvěžující téma.

Heslo týdne: Rodinná podpora

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, poslední týden v měsíci únoru Vám umožní ukončit určitý vnitřní boj. Situace a sympatické podněty Vám pomohou najít sílu a odhodlání něčemu se postavit čelem. Skvěle odhadnete příležitost zbavit se nějakého zlozvyku. Pomoci Vám v tom může i sobotní Úplněk ve znamení Panny.

Heslo týdne: Možnost něco lehce ukončit

Štastný den: Sobota

 

Štír

Milí Štíři, poslední týden v měsíci únoru Vám dá příležitost pokořit nějakou stagnaci a zastavení. Příchozí zprávy a možnost logického přístupu Vám dodají svěží mysl a reálnější představu. Situace v týdnu přináší i zmírnění nějaké Vaší obavy. Mělo by se Vám viditelně ulevit.

Heslo týdne: Zmírnění zátěže

Štastný den: Sobota

 

Střelec

Milí Střelci, tento týden se Vám může naskytnout příležitost něco pěkného si prožít. Uděláte sami něco, co Vás povzbudí a dodá Vám podnět k tomu, něčím si zlepšit náladu. Je možné, že nachystáte pro někoho blízkého i malé láskyplné překvapení.

Heslo týdne: Upřímné gesto

Štastný den: Středa

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, tento týden Vám umožní láskyplně si promluvit o aktuálních možnostech a společných plánech. Skvěle rozeznáte, co se za určitou osobní zprávou skrývá. Dostat můžete i skvělou nabídku na nějaký krásný prožitek. Objevit se může i náhodné setkání se spřízněnou duší.

Heslo týdne: Milé překvapení

Štastný den: Středa

 

Vodnář

Milí Vodnáři, poslední týden v měsíci únoru Vám bude moci projevit i určité zneužití moci ohledně Vaší osobní záležitosti. Pomůžete někomu, kdo nemá takový vliv jako Vy nebo zkušenosti jako Vy. Budete se moci za druhého postavit a tím i upevnit důvěru mezi Vámi. Vydat se ohledně toho můžete i na neplánovanou cestu. Naleznete rychlé a jednoduché řešení.

Heslo týdne: Přátelská výpomoc

Štastný den: Pondělí

 

Ryby

Milé Ryby, tento týden se Vám podaří něco brilantně zvládnout. Nabízí se i otázka sebereflexe a vědomé práce na sobě. Vynikne Vaše upřímnost a snaha řešit věci s laskavým přístupem. Nabídnout Vám může někdo i velkorysý dar či vítanou spolupráci. Zviditelní se osoba, na kterou se můžete spolehnout.

Heslo týdne: Sebereflexe

Štastný den: Pondělí

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA