REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

REKLAMA
cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, nový lednový týden přináší pro Vás i osobní výzvu a možný profesní růst. Pomoci Vám k odvážnému či osudovému kroku může i pondělní vliv Luny ve Vašem znamení. Tento týden může více zviditelnit s jakým osobním záměrem vstupujete do nového roku a jakými praktickými kroky to i sami sobě potvrzujete. Vaše projevená snaha bude i náležitě oceněna a může Vám v průběhu tohoto týdne odhalit i další potenciál dosud nepoznaných možností. Osamělí Berani mohou intenzivněji zaznamenat, jaká možná příjemná spolupráce se aktuálně vytváří.

Heslo týdne: Prozřetelnost

Štastný den: Čtvrtek

 

Býk

Milí Býci, Vaše projevená pevná přesvědčení a chuť investovat čas a energii ku prospěchu svému, budou tento týden přímo nepřehlédnutelná. Povšimnout si můžete, jakou motivující hnanou silou jste pro druhé a tím si i více uvědomit Váš skrytý potenciál. Pomoci Vám v tom může i mocný vliv Luny, která se bude tento týden nacházet i Vašem znamení. Postřehnout můžete i nový námět, jak a čím podpořit Vaši spokojenost a zaručený úspěch. Osamělí Býci mohou intenzivněji zaznamenat, jaká samostatná práce jim napomáhá získat větší nezávislost.

Heslo týdne: Můj domov

Štastný den: Pátek

 

Blíženci

Milí Blíženci, v průběhu lednového týdne můžete pocítit zvýšenou potřebu projevit své dary a talenty jedinečnou tvůrčí aktivitou, na kterou již máte příhodné podmínky. Vesmír Vám může tento týden i skrze vliv Luny ve Vašem znamení posílat osobní vzkazy a motivovat Vás k odvážnému autentickému tvůrčímu psaní či jiné jedinečné tvorbě. Sami můžete intenzivněji zaznamenávat, do čeho se sami s odvahou pouštíte. Osamělí Blíženci mohou pocítit zvýšenou touhu po lásce a po sdílení svých pocitů s druhými.

Heslo týdne: Stavění nových základů

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, lednový týden Vám může vytvořit vhodné podmínky pro osobní seberozvoj a nabídnout Vám dostatek prostoru k detailnějšímu rozboru Vašich přání a co jste také ochotni sami pro sebe obětovat. Týdenní události Vám mohou i soukromě více zviditelnit neodolatelnou přitažlivost k něčemu, co Vás i na osobní rovině formuje a charakterizuje. Nechte se mile překvapit tím, co Vás může také fascinovat a lákat. Nedělní vliv Luny ve Vašem znamení navýší Váš autentický projev pocitů a emocí. Osamělí Raci mohou získat kvalitního spoluhráče, se kterým si budou rozumět.

Heslo týdne: Příjemná výměna know-how

Štastný den: Pátek

 

Lev

Milí Lvi, lednový týden Vám bude moci předat svěží inpiraci a nabídnout Vám tím i možnost pozvednout své osobní ambice. Pocitově můžete zaznamenat určitý osudový přelom v souvislosti s tím, kde získáváte více osobní nezávislosti a samostatnosti. Konec týdne nabízí i možnost prohlédnout případný mentální program, který Vám brání od něčeho se odpoutat či na něčem přestat lpět. Nedělní vliv Luny v Raku Vás může navádět k posílení sebelásky a ke komunikaci s vnitřním dítětem. Osamělí Lvi mohou mít chuť oprášit svůj koníček a více se otevřít společenskému životu.

Heslo týdne: Zranitelnost a její aspekty

Štastný den: Pátek

 

Panna

Milé Panny, průběh lednového týdne Vás může učit nechat věci plynout a v určité situaci přijmout vědomě i roli pozorovatele. Týden může být velmi bohatý na tvůrčí posílení Vašich schopností a může Vám postupně dodávat svěží informace ve věci, kterou jste sami ochotni nadále rozvíjet. Citlivěji můžete zaznamenat, jaký námět se Vám opětovně vrací k vnitřnímu moudrému prohlédnutí a osvobození. Pomoci Vám k tomu může i víkendové osobní naladění a bystré vnímání přítomného okamžiku. Osamělé Panny mohou tento týden zaznamenat osudové či jinak významnější téma spojené s osobním rozhodnutím.

Heslo týdne: Čas opustit konkrétní situaci

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, čekat Vás může i významnější týden a tím i možnost dosáhnout i k určitému osudovému rozhodnutí. Týkat se to může i osobní oblasti ve směru posílení Vašich jedinečných schopností. Budete moci zaznamenat, jaké náhody Vám napomáhají uskutečnit Vaše představy a prakticky je snadno přenést do každodenního života. Víkend nabízí jedinečné kouzelné okamžiky, které umí vytvořit zimní krajina. Osamělé Váhy mohou být vedeni k aktivitě, která podpoří jejich nezávislost a samostatnost.

Heslo týdne: Dlouhé zimní večery

Štastný den: Sobota

 

Štír

Milí Štíři, lednový týden Vám dodá svěží tipy a nápady, jak a čím si něco nového naplánovat a také postupně realizovat. Příjemnou zpětnou vazbou si potvrdíte i to, kdo Vám rozumí a kdo rád podpoří Vaše osobní ambice. Potěšit Vás mohou i zaznamenané první úspěchy novoročního předsevzetí a širší výběr aktuálních možností. Konec týdne Vám nabídne určitý kulturní a společenský námět, který Vám odhalí, na co se můžete začít těšit. Osamělí Štíři mohou nalézt novou oblast zájmu, která jim i nepřímo umožní poznávat nové osobnosti.

Heslo týdne: Plánování nové možnosti

Štastný den: Sobota

 

Střelec

Milí Střelci, lednový týden přináší i určitý osudový námět a možnost podpořit své jedinečné schopnosti novým zájmem. Více si můžete povšimnout toho, v jakém směru se chcete osamostatnit a do čeho nového investovat svůj čas a energii. Týden přináší nové podněty a nápady, které Vás i z praktického hlediska příjemně obohatí. Potěšit Vás může i nečekané pozvání či jiné milé oznámení. Osamělé Střelce může čekat i profesní výzva či přijímací pohovor.

Heslo týdne: Sebevyjádření

Štastný den: Pondělí

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, lednový týden přináší i neplánované nové poznání a tím příležitost s upřímným zaujetím začít něco detailněji poznávat a prakticky i využívat. Případné pocity osamění Vás mohou navádět k vnitřní sebereflexi a tím i k upřesnění si osobních přání a plánů. Využít budete moci příchozí navýšenou magnetickou přitažlivost a vnímat tím, jaký podnět Vás příjemně nutí k osobnímu rozvoji svých talentů a to i nečekanou milou spoluprací. Osamělí Kozorozi mohou mít tendenci prohlédnout moudrý odkaz zkušenosti z minulého vztahu a dodat si tím i ochotu otevřít se novému partnerství.

Heslo týdne: Sebereflexe

Štastný den: Pátek

 

Vodnář

Milí Vodnáři, pondělí může více zviditelnit konkrétní osudové téma a motivovat Vás k prohlédnutí skrytého potenciálu. Tento týden Vás může obohatit příjemnou příležitostí a možností nechat se něčím fascinovat a také toho i náležitě využít. Otevírat se před Vámi může i konkrétní spolupráce či jiná společná tvorba, která i Vás bude moci příjemně posunout vpřed. Pocítit můžete i vnitřní potřebu něco osobního dát do souladu s blízkou osobou a nalézt tím harmonické řešení. Osamělí Vodnáři mohou zaregistrovat námět, který stojí za detailnější plánování.

Heslo týdne: Upřesnění si aktuálních představ a vizí

Štastný den: Pátek

 

Ryby

Milé Ryby, lednový týden Vám umožní příjemně nechat věci plynout a intenzivněji tak vnímat i čerstvé a svěží inspirace, které Vás sami magneticky přitahují. Potěší Vás i zaznamenaný úspěch ve věci, kterou si již neberete osobně. Týden nabízí téma samostatnosti a možnosti zabývat se osobní tvůrčí aktivitou bez potřeby nechat se příliš ovlivňovat okolními událostmi. O víkendu byste měli mít milou příležitost pochlubit se blízkému, co se Vám podařilo a na co jste vůči sobě pyšní. Osamělé Ryby mohou intenzivněji prožívat potřebu regenerovat své tělo a vyléčit si tím i případné zranění na duši.

Heslo týdne: Posílení vnitřního sebevědomí

Štastný den: Neděle

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA