REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

REKLAMA
cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, tento týden může být v určitém směru pro Vás velmi významný. K odvážnému novému kroku Vás může vybízet i postavení Luny ve Vašem znamení, které proběhne začátkem týdne. Pocitově si budete moci více uvědomit, co Vám nesvědčí a co není Vaše hobby. Budete moci svěží kreativní tvorbou zviditelnit štědrost příchozího podzimního období. Osamělí Berani se mohou s někým seznamovat i skrze sociální sitě.

Heslo týdne: Příval tvořivé energie

Štastný den: Úterý

 

Býk

Milí Býci, tento týden Vám i příchozí změna ročního období umožní soustředit se na vnitřní inventuru a na záležitosti spojené se zdravým životním stylem. Více můžete tento týden hovořit na téma zdraví a jakými aktuálními možnostmi upevnit své zdraví a fyzický stav. Budete tím moci zmírnit i případný vnitřní boj. Vyhledávat můžete i víkendový pobyt spojený s wellness službami. Využít v tomto směru budete moci i příznivý vliv Luny, která se o víkendu bude nacházet ve Vašem znamení. Osamělí Býci se mohou zamilovat na první pohled.

Heslo týdne: Zdravý životní styl

Štastný den: Sobota

 

Blíženci

Milí Blíženci, podzim již visí ve vzduchu a s ním i příležitost něčemu novému se otevřít. Spoustu nových možností Vás může navádět k potřebě více projevit Vaši autenticitu a otevřenost. Sami si tím ujasníte, co Vám dává smysl a o co je dobré usilovat. Budete chtít být fér vůči druhému a tím mu odkrýt své upřímné pocity. Čeká Vás vzrušující jízda a nová životní zkušenost. Osamělí Blíženci budou muset odvážně jednat a tím mít možnost přerušit určitou stagnaci či zpomalení.

Heslo týdne: Vnitřní rozhodnutí

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, tento týden končí astronomické léto a s ním i konkrétní rodinné téma, které mohlo blíže souviset s Vaší osobní výzvou a významnějším krokem. Tento čas se budete moci věnovat vnitřní očistě těla a regeneraci. Využít k případnému lunárnímu půstu můžete i úterní Úplněk ve vodním znamení Ryb. Sami si budete moci uvědomit, v jaké oblasti již nebudete muset zastávat bojovnou pozici. Týden Vám nabídne určité vysvobození. Osamělí Raci se budou moci dobře bavit a na chvíli zapomenout na své osamění.

Heslo týdne: Konec složitější situace

Štastný den: Čtvrtek

 

Lev

Milí Lvi, podzim již ťuká na pomyslnné dveře. Pocítit tím můžete vnitřní potřebu něco dokončit a zdárně dořešit. Potěší Vás týdenní shody okolností a vyjádřená podpora druhého. Budete se zřejmě muset soustředit na to, o co se osobně začít zajímat a čemu přesněji věnovat pozornost. Co z Vás udělá šťatnou bytost, aniž byste se v tomto směru spoléhali na druhé. Vesmír Vám pošle zajímavé náměty, které potěší Vaše srdce. Osamělí Lvi se budou moci zviditelnit při odborných diskuzích.

Heslo týdne: Soustředěná mysl

Štastný den: Pátek

 

Panna

Milé Panny, vítá Vás změna ročního období a příjemná podzimní inspirace. Pocítit můžete zvýšenou vnitřní samotu a tím i možnost vyléčit si případné vnitřní zranění. Prohlédnutí skutečnosti Vám může pomoci sundat si růžové brýle, které Vás mohly zbytečně zpomalovat či jinak brzdit. Odměnou Vám bude přímý start a nově získané nadšení. Důvěřujte svému instinktu a intuici. Osamělé Panny mohou mít milý důvod s někým si začít psát a více konverzovat.

Heslo týdne: Podzimní inspirace

Štastný den: Čtvrtek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, tento týden budete moci s větší lehkostí navázat na podzimní období. Všimnout si můžete, kdo Vám bezprostředně pomáhá a tím Vám i něco milým projevem usnadňuje. Situace v týdnu Vám může nabídnout prostor na diskuzi ohledně tématu pravdy, pravdomluvnosti a přímého jednání. Naleznete hluboký odkaz, který Vás zbaví určité obavy. Těšit se můžete na narozeninové party. Osamělé Váhy mohou být týdenními událostmi vedeni k většímu vnitřnímu sebepoznání.

Heslo týdne: Podzimní rovnodennost

Štastný den: Neděle

 

Štír

Milí Štíři, tento týden nastává podzim a s ním i nová témata k zamyšlení. Budete si moci společně ujasnit, co lze aktuálně napravit, opravit a zvelebit a to s trochu jiným přístupem a nalazeným nadhledem. Svými dosaženými zkušenostmi druhému upřímně poradíte a tím i nepřímo upevníte vzájemnou důvěru. Čeká Vás v konkrétní oblasti nový začátek spojený s projeveným elánem a nadšením. Osamělí Štíři mohou pocitově více zaregistrovat tikání vnitřních hodin a k čemu je to navádí.

Heslo týdne: Nové životní téma

Štastný den: Pátek

 

Střelec

Milí Střelci, tento týden něco končí a něco nového začíná. Pocítit můžete příznivý vítr do plachet v oblasti, která Vás aktuálně zaujala a která Vám dodává nové inspirativní nápady. Otevírat se můžete nové zkušenosti a tím pádem i aktivitě, která Vás něco nového naučí. Budete moci zpozorovat, v jakém směru nalézáte nové hodnoty. Končit Vám může i nějaká omezující záležitost. Osamělí Střelci mohou mít milý důvod k tomu, někoho začít pozorovat a o někom novém uvažovat.

Heslo týdne: Zvýšená pozorovací schopnost

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, tento týden končí léto a začíná podzimní čas. Týdenní situace Vám odhalí příčinu konkrétní záležitosti, které jste nemuseli tolik porozumět. Změna ročního období Vám nabídne i příjemný důvod k novému zaměření. Čeká Vás v určité oblasti nový začátek spojený s dosud netušenými možnostmi. Osamělí Kozorozi mohou již pozorovat, kdo se o ně zajímá a kdo jim tím dodává radostné pocity.

Heslo týdne: Příjemná změna zaměření

Štastný den: Pátek

 

Vodnář

Milí Vodnáři, podzim přebírá vládu nad přírodou. Tento týden Vám nabídne příjemné náměty k projevení vlastní kreativní tvorby. Budete moci dokončit letní práce na zahrádce spojené se sklizní a úklidem. Objevit se může nečekaně i téma letošních Vánoc a tím i možnost uvědomit si, jak ten čas letí. Využít v tomto směru můžete i přínos e-shopu a své vlastní tvůrčí činnosti. Začít můžete stavět základy pro novou aktivitu. Osamělí Vodnáři mohou zaregistrovat milého ctitele.

Heslo týdne: Kouzlo osobnosti

Štastný den: Pátek

 

Ryby

Milé Ryby, pro Vás může být tento týden důležitý i Úplněk, který začátkem týdne proběhne ve Vašem znamení. Budete moci dokončit a uzavřít vše, co Vás mohlo delší dobu trápit. Více se zviditelní celkové výsledky Vašeho dlouhodobějšího projeveného úsilí. Podzimní rovnodennost připomíná i téma životní rovnováhy a zdravého životního stylu. Čekají Vás nové plány spojené s budováním nových hodnot. Těšit se můžete i na malé a milé překvapení. Osamělé Ryby mohou být vedeni k tomu, obohatit se případným kurzem zaměřeným na seberozvoj.

Heslo týdne: Úplněk v Rybách

Štastný den: Úterý

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA