REKLAMA
REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, vítá Vás první prosincový týden. Zprávy tohoto týdne Vám pomohou lépe si něco zorganizovat a předem naplánovat. Nějaká aktivita či pracovní náplň se nemusí vyvíjet tak, jak jste si to mohli původně představovat. Najdete ovšem jiný způsob řešení, který se Vám vyplatí.

Heslo týdne: Bystrá reakce

Štastný den: Sobota

 

Býk

Milí Býci, vítá Vás první prosincový týden. Potěšit Vás mohou příchozí zprávy. V nějakém směru budete moci prohlédnout nějakou iluzi a mít v něčem větší jasno. Tím se bude moci karta obrátit k lepšímu. Získat tím můžete i novou životní zkušenost. Snadněji přijmete to, co stejně nemůžete změnit a plně si vychutnáte adventní čas.

Heslo týdne: Změna přístupu

Štastný den: Neděle

 

Blíženci

Milí Blíženci, týden začíná Úplňkem ve Vašem znamení. Může Vám přinést nutkání něco změnit. Zaujmout Vás mohou i nové informace a zprávy, které mohou více vyjasnit i nějakou rodinnou situaci. Přestanete si něco nalhávat a s odvahou a nadšením se pustíte do něčeho, z čeho budete mít sami velkou radost.

Heslo týdne: Laskavější přístup sama k sobě

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, vítá Vás první prosincový týden. Začátek týdne vnáší více jasnosti do dalšího plánování. Přinést by Vám měl i potěšující zprávy. Končit mohou i určité nesváry spojené s konkurencí. Do budoucích dějů se můžete dívat s větším optimismem. Pocítit můžete i zvýšený přísun vášně a nadšení.

Heslo týdne: Jasnější představy

Štastný den: Sobota

 

Lev

Milí Lvi, vítá Vás první prosincový týden. Potěší Vás jasnější informace a příjemnější zprávy. Měli byste mít příležitost něco si v klidu více promyslet. Starosti Vám může dělat i obava o někoho blízkého. Situace týdne Vám pomohou vnímat i to, jak si dotyčný sám s lehkostí dobře poradí. Adventní čas si krásně vychutnáte a více se otevřete druhému.

Heslo týdne: Zbytečné obavy

Štastný den: Středa

 

Panna

Milé Panny, vítá Vás první prosincový týden. Zkraje týdne se budete moci dozvědět zajímavé novinky. Řešit můžete s někým i nějaké uzavření provozovny či jiné záležitosti, kam se v tyto dny nebudete moci ještě vydat. Najdete si však plnohodnotnou náhradu. Důležitý bude i Váš instinkt a poslechnutí nějakého vnitřního nutkání.

Heslo týdne: Ochrana a instinkt

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, hned zkraje tohoto týdne Vám Úplněk ve vzdušném znamení přinese jasnější informac a zprávy. Budete moci být připraveni opět znovu obnovit i nějakou práci. Letošní svátek Mikuláš si nenecháte zkazit a možná se z Vás na chvíli stane i milý čertík.

Heslo týdne: Pracovní aktivity

Štastný den: Pátek

 

Štír

Milí Štíři, vítá Vás první týden v měsíci prosinci s Úplňkem ve vzdušném znamení Blíženců. Věci se Vám projasní. Střídat se mohou i emoce. Měli byste mít příležitost dát si chvíli na čas a přehodnotit i nějakou plánovanou zábavu. Zvolíte rozumné řešení a nebudete si nic přitěžovat.

Heslo týdne: Přehodnocení aktivit

Štastný den: Neděle

 

Střelec

Milí Střelci, začíná první týden v měsíci prosinci a přináší vánoční téma. Potěší Vás milé gesto a laskavá slova někoho, kdo Vás má moc rád. Pomůže Vám nalézt vnitřní rovnováhu. Sami můžete tento týden vnímat příjemný aspekt energií, které se navrací do většího normálu.

Heslo týdne: Upřímná péče

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, vítá Vás první prosincový týden. Přináší nová témata a také zajímavé zprávy. Budete moci lehce uzavřít jeden cyklus a od něčeho i s lehkostí odejít. Vydat se můžete do něčeho nového a v dáli s radostí vyhlížet nové obzory.

Heslo týdne: Nový začátek

Štastný den: Sobota

 

Vodnář

Milí Vodnáři, vítá Vás první prosincový týden. Zatmění měsíce a Úplněk ve vzdušných Blížencích i Vám pomůže hned zkraje týdne něco si ujasnit. Více můžete vnímat i šanci něco milého a laskavého si tento týden umožnit. Potěší Vás i to, čím můžete udělat radost druhému. Adventní čas si plně vychutnáte. Znenadání se z Vás může stát i čertovsky něžný andílek.

Heslo týdne: Mikuláš

Štastný den: Sobota

 

Ryby

Milé Ryby, vítá Vás první prosincový týden. Přináší důležité informace a zprávy. Ve větším spěchu můžete i něco shánět. Proto si sami zvolte mírnost a větší klid při rozhodování. Prakticky si poradíte a s větší rozvahou si i něco naplánujete. Mikulášské veselí si nenecháte ujít a dětem i tak uděláte radost.

Heslo týdne: Místo spěchu rozvaha

Štastný den: Sobota

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA