REKLAMA
REKLAMA

TÝDENNÍ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, tento týden Vám bude moci někdo moudře poradit. Nějaká autorita či významná osoba Vám bude moci poradit a odpovědět na Vaši aktuální záležitost. Nakonec vše dobře dopadne a Vám to přinese i určité ocenění.

Heslo týdne: Rada nad zlato

Štastný den: Čtvrtek

Býk

Milí Býci, tento týden bude pro Vás fyzicky náročnější. Měli byste mít důvod k tomu, vyvinout aktivitu, která Vás baví a přináší Vám i zajištění Vašeho domova. Týden Vám v nějakém směru přinese požehnání a otevřené dveře k tomu, na co jste mohli delší dobu čekat.

Heslo týdne: Zvýšená aktivní tvorba

Štastný den: Sobota

Blíženci

Milí Blíženci, tento týden se na Vás může chystat zajímavá životní zkouška. V nějakém směru můžete být vystaveni lákavé nabídce či aktivitě, o které ovšem sami víte, že není pro Vás dobrá. Řešit můžete i vědomé odstranění nějakého zlozvyku.

Heslo týdne: Projevení pevné vůle

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, tento týden se toho může na Vás dost navalit a na Vás bude, jaké aktivity si vědomě vyberete. Důležitá bude rozvaha a vhodná organizace, která Vám pomůže něco lépe skloubit dohromady. Aktuální lákavá nabídka Vám může přinést paradoxně méně užitku.

Heslo týdne: Přehodnocení aktivit

Štastný den: Pátek

Lev

Milí Lvi, tento týden budete moci někoho psychicky podpořit. Sami budete vědět, co máte udělat pro to, abyste měli klid a nerušeně se zabývali tím, co Vás baví. Vaše vnitřní síla a odhodlanost jasně vyjádří Vaši náklonnost a důvěru ve Vašich nejbližších vztazích.

Heslo týdne: Projevení vnitřní síly

Štastný den: Pátek

Panna

Milé Panny, tento týden Vás čeká Novoluní ve Vašem znamení. Otevírat se mohou nová témata a nové směry. Významně byste měli pocítit i vnitřní změnu, která se v minulém období přirozeně tvarovala do dnešní podoby. Nasměrovat Vás to může za novým poznáním.

Heslo týdne: Novoluní

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, tento týden můžete řešit nějaké rodinné dilema. Je možné, že Vás čeká radostná zpráva a dle toho se i posléze budete muset sami rozhodnout, zda celou záležitost rovnou oslavíte nebo zvolíte alternativní možnost. V nějakém směru Vám týden nabídne dvě možná řešení.

Heslo týdne: Moudré rozhodnutí

Štastný den: Pátek

Štír

Milí Štíři, tento týden bude od Vás vyžadovat vnitřní klid a rozvahu. Na něco se záměrně sami podíváte tak, abyste v klidu prohlédli skutečnou realitu i ohledně toho, co sami nemáte pod kotrolou a víte, že Vás to nějakým způsobem ovlivňuje. Důležitá bude v tomto směru otevřená komunikace a ujasnění si priorit.

Heslo týdne: Otevřená a přímá komunikace

Štastný den: Neděle

Střelec

Milí Střelci, tento týden Vás bude jasně navigovat k tomu rozhodnout se, od čeho máte odejít a čím se již nemáte zabývat. Týkat se to může i nějaké osudové záležitosti, kterou již ovšem máte plně pod svojí kontrolou. V nějakém směru se pro Vás může uzavírat i určitá karmická lekce.

Heslo týdne: Samostatné kroky k úspěchu

Štastný den: Čtvrtek

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, tento týden si vyžádá přímou komunikaci s někým blízkým, kdo ještě není tak zkušený jako Vy. Můžete mít sami potřebu dohlédnout a něco i za druhého sami vyřídit. Budete moci někoho podpořit a nabídnout mu Vaši oporu a spoluúčast.

Heslo týdne: Upřímná podpora

Štastný den: Pátek

Vodnář

Milí Vodnáři, tento týden bude důležitá komunika s Vašimi nejbližšími. Děti budou potřebovat podpořit a o něčem si s Vámi důvěrněji promluvit. Docílíte tím štěstí a spokojenost, kterou vytváříte svým laskavým postojem.

Heslo týdne: Rodina

Štastný den: Středa

Ryby

Milé Ryby, tento týden Vám umožní řádně si promyslet a přehodnotit Vaše priority. Nějaká situace si bude žádat Váš postoj. Sami se budete moci rozhodnout do čeho investovat svůj čas a do čeho ne. Chystat se může i důležitá cesta a v tomto směru poslechnete intuici a vhodně se zařídíte.

Heslo týdne: Změna plánu

Štastný den: Sobota

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA